Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

nu ezügyben nekem is segíthetnél

ugyanis nekem is ez a problémám

meg múltkor felkostolt egy embör fogarasin és 180nál már vicces 1 pattanás 1 sáv

nekem eddig nem sikerült jól összelönöm az fk rugókkal

Wolfi küldöm néked ish azóta csinázom de csak nem akar keresk sztori lenni belőle

Mondjuk Fk-hoz nem tudom hogyan lenne jó. Nekem és Redinek R&H rugók voltak a kocsiban. Azzal jó volt úgy.

Nincs igazad.

mostanában nincs időm millió munka

Miért is nincs igazam? Magyarázd meg.

Idő meg arra van amire csinál az ember.

Link to comment
Megosztás:

ez a írjunk a kocsiról nem is olyan lite mint azt gondoltam

5 oldalnál tartok

DE bejött 1ik legjobb barátom irodámba és közölte menjünk le és tölcsünk pofánkba sört

és aki házas az tudja milyen az mikor van 1 órád asszony érkezéséig

so én most m1ek darts und bier

este meg küldöm néktek a descriptiont

Mondjuk Fk-hoz nem tudom hogyan lenne jó. Nekem és Redinek R&H rugók voltak a kocsiban. Azzal jó volt úgy.

remélem azé vetsz rá 1 pillantást mesterrrrrr

vágod kisolló mi a gáz?

ha oly 1szerű lenne már settingeltem volna shimán és nem sírnék, mint..... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

5 oldal :unsure: nekem egy is nehezen ment,bár azóta is történt egy két dolog,amiröl megint tudnék talán egy oldalt írni :)

De a tiéd nem is hegylakó módjára készül.......... :) (tudod, csak 1 maradhat) :D :lol: :D

Még annyi kérésem lenne Aztec, és Tom, hogy a szöveget WORD-ben, a képeket pedig csatolva kérem..

(beszúrás, filemelléklet, stb. stb.)

Link to comment
Megosztás:

Wolfi a MOTE oldalt csinálja.... oda is felkerülhetnétek! :D

Pontosan erre gondoltam. :unsure:

Szerintem ő a club oldalra gondolt.

Csinálhatnánk egy kis írást a tuning&stereo taliról a gsi oldalra.Vélemény?

Meg a kluboldalra is felkerülhetne............... :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Warwolf erre még nem válaszoltál :unsure:

Conor Mcloud is több 100 évig élt, és végül csak egyedül maradt, vagy ilyenek..........

Szal arra akartam utalni, hogy mikor már az összes GSi az enyészet martaléka lett, Gergő akkor rukkol elő a saját, megkímélt, fullfelújított gépsasával :)

Link to comment
Megosztás:

coupe ha hiszed ha nem már 6 oldal és érzésem szerint ez sem fedi a teljes sztorit 50%ig sem....

de ez tutti azért van mert a drágaszágommal igen sokat szharoztam :unsure:

Wolfi cartárs ezt már buktad!

Ha csatolom akkor nem tudod hova melyiket akartam....

Így átméreteztem mind1iket h se szintaktikai se szemantikai sem stilisztikai hiba ne legyen benne :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem a Tigrák általában nem tetszenek, de ez nagyon ott van :unsure: :

http://i23.photobucket.com/albums/b354/Ast...er/PICT1917.jpg

Ezt a Calit már párszor láttam újságban. Nem semmi meló lehetett így elrakni a kábeleket.

http://i23.photobucket.com/albums/b354/Ast...er/PICT1937.jpg

Link to comment
Megosztás:

hát most így utólag necces lenne, mert hozzá lett igazítva a szöveg :idea:

nem vaok egy word guru....

Akkor marad az a verzió, hogy a képeket lementegetem sorszámozva gépemre, a szöveget kimásolom WORD-be, és úgy csinázom.No problem, csak érjen mánn ide az a leírás......... :lol:

Ma bepróbálkozott, egy G Astra Coupe...turbo...hát nem járt szerencsével...a kövi lámpánál nagyon méregette az autót hogy mi a tököm történt... :unsure:

Élvezkedünk, élvezkednük? :) :D Mind1, pontosan azért készült! :D

Link to comment
Megosztás:

ezt már néztétek korábban...

Na voltam ma Kerepesen megsasolni a gépsárkányt csávó megjött aszondja itt a kulcs menj vele egy kört.

Reichweite 43 km-en villogott, kicsit legurultam, aztán visszafelé - fölfelé elpörgettem négyezereig, azért a hideg mocit csak nem jobban má. Tudom nem az enyém, de másét sem b*szom szét. Jól ment normálisan szépen. Kormány zsir jó, fékek szarok (de azért lehet csak a Brembo Ferrodo kombo után), úgy használható a kocsi.

Megálltam, és meghallgattam a mocit. Kicsit ciripel alacsony fordulaton, de ha picit meghúztam a gázt jó volt.

Tré általános állapot: balelső ülés törött alul, és ki is van szakadva a kárpit meg a szivacs is be van nyomódva. Motortér is tiszta kula, meg olajfolt is volt ittott.

Az egyetlen ami ér vmit a kocsin az első lökős, de az sem 100%-os mer az egyik ködlámpa búrája sárgás, plusz baloldalon nincs rendesen rögzitve és nemtom mibaja. Kaszni rohad, sárvédőivek is, de a tanksapka körül durván. Küszöböt a toldat miatt nem láttam, meg nem voltam aláfekvős ruciban. Azért alánézősben voltam, zsirúj Walker középdob és piros rugók leptek meg. Kalaptartó kivágva, benyatanksapit nem fogja a kpzár, mert ki van törve a műanyag gondolom vmi benzinkutas okostojás miatt. Bal tükör másszínű. Nincsenek meg a kiömlő belső vizelvezetői sem, és úgy általában fenetudja mit lehetne használni a kocsiból, mert vhogy olyan pukkadék az egész.

Szerintem nagyon nem ér meg 200-at, mondtam is a srácnak hogy jelentkezem egy árral, de aszonta nefáradjak, ezt 190 alatt senki nem viszi el innen.

Mivel ugyanolyan szinű mint enyém azért még alszom rá egyet kettöt, mert sárvédőiv me motorháztető azért többé kevésbé jók.

Szóval nem tudom még na, elájulva nem vagyok :unsure:

Ja azt elfelejtettem hogy ebben sem elektromos semmi, azaz tekerős ablak + tekerős tetö. Tető műxik jól.

Link to comment
Megosztás:

alszom rá egyet kettöt, mert sárvédőiv me motorháztető azért többé kevésbé jók.

Szóval nem tudom még na, elájulva nem vagyok :unsure:

Ja azt elfelejtettem hogy ebben sem elektromos semmi, azaz tekerős ablak + tekerős tetö. Tető műxik jól.

Albert, sztem ezt a gépet sürgősen felejtsd el.Nem ér annyit, max. annyit tudnál kiárulni belőle, mint amennyiért megvetted.Annak meg nincs értelme.Olyan 170-180e.-ből lábon hozol be, makulátlan állapotú C20NE GSi-t Németből.........

Link to comment
Megosztás:

Ma bepróbálkozott, egy G Astra Coupe...turbo...hát nem járt szerencsével...a kövi lámpánál nagyon méregette az autót hogy mi a tököm történt... :unsure:

Ugyanezt szoktam élvezni én is.. "kicsiben"... nagyon jóó móka :)

Na voltam ma Kerepesen megsasolni a gépsárkányt csávó megjött aszondja itt a kulcs menj vele egy kört.

Reichweite 43 km-en villogott, kicsit legurultam, aztán visszafelé - fölfelé elpörgettem négyezereig, azért a ...........

Te aztán jól megnézted! Le a kalappal!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.