Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tom!

Nem nagyon van időm méretni, mert holnap megyek nyaralást intézni, utána kettőt dolgozok, majd go to Szeged, aztán hétfőn jön a főnököm, szerdán estig van, addig nincs időm...Csütörtökön meg már kell pakolni a Blitzre, onnan Vasárnap haza hétfőn megint meló...kedden meg irány Spanyolország...:-)

Link to comment
Megosztás:

Tom!

Nem nagyon van időm méretni, mert holnap megyek nyaralást intézni, utána kettőt dolgozok, majd go to Szeged, aztán hétfőn jön a főnököm, szerdán estig van, addig nincs időm...Csütörtökön meg már kell pakolni a Blitzre, onnan Vasárnap haza hétfőn megint meló...kedden meg irány Spanyolország...:-)

de rossz valakinek :) pofoz az élet :D

én meg ugyanugy mint az elmult sok évben idén sem megyek nyaralni :lol:

viszont problem van! reggel kicsit puhitani akartam a konikon, de a jobb oldali meg sem mozdul, egyik irányba sem

feszegetni nem nagyon akartam féltem, hogy eltörik az a kis műanyag vacak...amikor beértem céghez akkor is megpróbáltam de igy sem ment....próbáljam fogóval? :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Tom!

Nem nagyon van időm méretni, mert holnap megyek nyaralást intézni, utána kettőt dolgozok, majd go to Szeged, aztán hétfőn jön a főnököm, szerdán estig van, addig nincs időm...Csütörtökön meg már kell pakolni a Blitzre, onnan Vasárnap haza hétfőn megint meló...kedden meg irány Spanyolország...:-)

Szegény Anti... :D :unsure:

Ha gondolod leméretem én neked, ha már össze van lőve. :)

Link to comment
Megosztás:

az a baj, hogy tul kemény és elpattog kanyarban

kicsit puhitani kellene és goyrsabban lehetne kanyarodni :unsure:

Miért is pofáztam annó, hogy negyed és fél állás között kell használni? Annyira szeretem ha igazam van. :D Egyrészt nem pattog el a "jó" utakon másrészt "komfortosabb"! :) Gyere felém és megvizslatom csak csörizz elötte.

Link to comment
Megosztás:

nu ezügyben nekem is segíthetnél

ugyanis nekem is ez a problémám

meg múltkor felkostolt egy embör fogarasin és 180nál már vicces 1 pattanás 1 sáv

nekem eddig nem sikerült jól összelönöm az fk rugókkal

Wolfi küldöm néked ish azóta csinázom de csak nem akar keresk sztori lenni belőle

Link to comment
Megosztás:

Miért is pofáztam annó, hogy negyed és fél állás között kell használni? Annyira szeretem ha igazam van. :) Egyrészt nem pattog el a "jó" utakon másrészt "komfortosabb"! :unsure: Gyere felém és megvizslatom csak csörizz elötte.

Figyu. Légy erős. Kapaszkodj meg.

Nincs igazad.

mostanában nincs időm millió munka

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.