Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Letekertem a lefújót már majdnem teljesen, kicsit halgabb lett a szissz, de van helyette tyütyütyü...

És jobban is megy picit, de be kéne már állítani...bár még nem vert el így sem senki az utakon... :unsure:

Mor!

Gratula a hónap autója címhez! :)

Tomi!

Elég a 10 megás gép, szal készülj, mert már csak a luvnyák kellenek... :D

Link to comment
Megosztás:

Jóvan Zolibácsi, iszonyat köminyen áll az a lökős! (Legyen sárga pliiz..) Teccik!!!!

Örömmel jelentem hogy felment a fogyim, mert nem városon kivül gurulgálok már. 8L/100km. Lesz még több is ebben még benne van egy sztrádás kör is. Jó trágya fíling a Hungárián állni nappal, rég volt már benne részem :S

Te Mor, naon kemény vagy. Sok sikert a projekthez. Azért akkor tényleg csak versenyautóként fogod tudni majd használni - 20 liter / 100? :unsure: :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem annyit evett a bilassal...az volt a szoktatás a turbós korszakhoz... :lol:

Ja és ma felpolíroztam a kocsit...nagyon baba lett...seggencsúsznak a legyek, csak a hátam picit leszakadt... :unsure:

Szabad hanyattesnem tőle hogy igy mennyit eszik? Bár tudom hogy mostanában nem nyomod :)

csütörtökön viszek borotvát, meglássuk meg tudok-e borotválkozni a fényében... :D

Link to comment
Megosztás:

Viccet félretéve, ha kifizetjük a pasztát a Bandinak, akkor el tudom kérni tőle a gépet előre megbeszélt napra, és lehet maszírozni a kasztnikat...

Tényleg csodát lehet művelni vele...

Esküszöm nem néztem, hogy mennyit fogyaszt, csak azt tudom, hogy a billasos verzió óta most sűrűbben járok tankolni...

Link to comment
Megosztás:

Viccet félretéve, ha kifizetjük a pasztát a Bandinak, akkor el tudom kérni tőle a gépet előre megbeszélt napra, és lehet maszírozni a kasztnikat...

Tényleg csodát lehet művelni vele...

ezt ki kellene próbálni, még sohasem csináltam ilyet...de kellene vmi figyelő szem meg segítő kéz...lehetőleg köpködő száj nélkül :unsure:

mennyibe van ez a trutyi paszta?

Link to comment
Megosztás:

Viccet félretéve, ha kifizetjük a pasztát a Bandinak, akkor el tudom kérni tőle a gépet előre megbeszélt napra, és lehet maszírozni a kasztnikat...

Tényleg csodát lehet művelni vele...

Apámnak van egy jóó nagy tubus paszta! :D Én kocsimat bevállalod?? :) :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Asszem ezt már néztétek korábban... Kőne eből vkinek vmi? Pü is jöhet, még nincs teljesen tele a postaládám (Tudom Pista törölni kell és akkor lesz hejj)

Rég volt a kertben roncs oszt lehet lesz kedvem szétszedni egy ilyet - legalább szétszedni tudjam..

én már szétszedtem 1et és most lenne egy 1.8 16v GSI bontásra kompletten működőképesen fehér olasz papírokkal. Lehet rástartolunk

Link to comment
Megosztás:

khm Mor!?

azért mert ilyen lesz majd az új színe :unsure: de visszarakom a régit mert kicsit kitolódik a fényezés első a moci

Viccelt most mit izélsz..

HÉ az avatarod mér változott meg másszinűre?

én is csak ciccöltem ám csak megijesztettem 1 kicsit :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.