Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

hiiiiiiiiiiiiiiiii! na megvettem ma valamit :lol:

http://i11.ebayimg.com/03/i/07/a0/d7/77_1.JPG

mit angepasstem Steuergerät, Airbox und Ansaugbrücke für den Opel c20xe 16v Motor. Die Drosselklappen haben eine Öffnung von 50mm!!!

Hát ez elég baba lesz, ha sikerül jól összelőni. :) :unsure:

ja meg ha valakinek van 550es injektora(mondjuk Agressor26 2.2-es coupéjából kiszerelhetnénk :D ) meg vezérműtengely az jelezhetne stb. ami kell ehhez a projekthez...

Szerintem felesleges akkora injektor, Antinak is rosszabbul ment a nagyobb injektorral...

Link to comment
Megosztás:

hát az olyan állapotban van h nincs képem eladni max a toldatot de azon is lenne mit faragni, uh nincs konkrét tervem még....

Engem érdekelne esetleg. :unsure: :)

Van egy Mattig hátsólökös is sedanra aztán így lehet,hogy feltenném.

Én még 1 éve ezt néztem ki..

Klikk

Ha van valakinek otthon egy ilyenje a garázsban, ne tartsa magában...szóljon... :D :)

1? Pótkeréknek kell? :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Váltónk van egy pár darab készleten ha esetleg nem bírná mint nálad :lol:

Nyomatékban nem hiszem hogy sokkal keményebb lenne, majd mint a gyári C20XE. :unsure:

1? Pótkeréknek kell? :) :D

Hát igen, ciki ilyen felnivel villogni... :D :)

Link to comment
Megosztás:

hiiiiiiiiiiiiiiiii! na megvettem ma valamit :D

http://i11.ebayimg.com/03/i/07/a0/d7/77_1.JPG

mit angepasstem Steuergerät, Airbox und Ansaugbrücke für den Opel c20xe 16v Motor. Die Drosselklappen haben eine Öffnung von 50mm!!!

Ugye nem utcai lótifuti autónak akarod ezután használni? :unsure:

Elárulom, ha még összepárosítod egy jó tengellyel, és a komputer is be lesz lőve hozzájuk (amit

adnak hozzá, az milyen tengelyhez van írva??), akkor a városi közlekedés horror lesz vele, és

25 alatt nem fog fogyasztani. :)

Link to comment
Megosztás:

Ugye nem utcai lótifuti autónak akarod ezután használni? :D

Elárulom, ha még összepárosítod egy jó tengellyel, és a komputer is be lesz lőve hozzájuk (amit

adnak hozzá, az milyen tengelyhez van írva??), akkor a városi közlekedés horror lesz vele, és

25 alatt nem fog fogyasztani. :lol:

Használom minden nap de nem pörgetem meg hasonlók csak ha megjelenünk egy-két gyorsulásin :D

Nálam a bilast még bírta, csak a csigától rezelt be... :)

Ára amúgy mennyi volt így cakli pakli??? :unsure:

elég húzós volt kicsit sokalltam de viszont egybe van összeszerelve erre a moccira és ez faca ára 230e

Link to comment
Megosztás:

Használom minden nap de nem pörgetem meg hasonlók csak ha megjelenünk egy-két gyorsulásin :D

Látom nem érted... :)

Szal ha ezt megcsinálod, akkor már nem tudod nem pörgetni, mert 3-4000 alatt csak fullad meg dadog.

Aztán 4000től megindul, és megy mint a rakéta... a 4pillangó miatt viszont csak akkor, ha tőgáz van. :D

És 25 alatt nem lesz fogyid, azt lefogadom, akárhogy is próbálsz vele spórolni. Nekem az 1.6-nak etapon

is ennyi a fogyija ilyen konfiggal. :unsure:

13-án megjelent egy cikk:

Astra OPC diesel - 1.9cdti twinturbo motorral...

Jól hangzik! Mit tud? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kié ez a rossz szakadt dízel gsi? :unsure: :) :D

Ha kész lesz Wolfi,Demó és Mor16 gépe is,rendezni kell egy gyorsulásit hármuk között! :D

szakadt dízel GSI????? írigykedsz mert az enyém szebben kattog mint a tied? :)

ja gyorsulásit rendezünk majd mondjuk nem a körúton!!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.