Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Igen Gelko, de nem én akarom kivenni kezedből hanem Gabi ajánlotta fel hogy nála rohad 2 hónapja és tojol a cuccra....

Meg Gabi szeretnék még veled GSi felújitásról is beszélni, elsősorban motorügyileg kéne segitség. Meg szeretnék rendelni Metabolondot is, elkérem akkor majd srác számát aki osztja a cuccot.

Szal este @ Lurdy :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ejjj, ennyire kell a Manyi ? :D

Igen. De ettől függetlenül sem szokásom hónapokig tartogatni cuccot valakinek,

ha van rá más jelentkező. :)

Meg Gabi szeretnék még veled GSi felújitásról is beszélni, elsősorban motorügyileg kéne segitség. Meg szeretnék rendelni Metabolondot is, elkérem akkor majd srác számát aki osztja a cuccot.

Szal este @ Lurdy :D

Ott leszek, majd dumcsizunk. :)

Jól olvasom hogy 240 pacit ír rá és 9000 feletti fordualtot?? :lol: :huh:

Bár nem igazán tudok németül, de szerintem ez nem karbis, hanem injektoros.

És az a 240 paci kicsit szerintem túlzás, hiszem ha látok róla papírt... :)

Link to comment
Megosztás:

....Igen. De ettől függetlenül sem szokásom hónapokig tartogatni cuccot valakinek, ha van rá más jelentkező. :lol:....

Szerintem ha valaki lestipistopizta, akkor lestipistopizta és ha elfeledkezik róla, vagy nincs lehetősége átvenni, akkor nem lehet duplastipistopizni :huh:

Full jó ablaktrörlő moci mennyit kóstál ?

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ha valaki lestipistopizta, akkor lestipistopizta és ha elfeledkezik róla, vagy nincs lehetősége átvenni, akkor nem lehet duplastipistopizni :huh:

Gabi !

igazad van h rég beszéltük már meg de azért nem szarok rá csak neked sem volt jó alkalom meg nekem sem...

ma este elhozom,de ha Albertnek égetőbb dologra kell akkor meg tudjuk beszélni mert nekem csak tarcsiba kell....

a lényeg h nem szartalak le :lol:

Link to comment
Megosztás:

Bár nem igazán tudok németül, de szerintem ez nem karbis, hanem injektoros.

És az a 240 paci kicsit szerintem túlzás, hiszem ha látok róla papírt... :huh:

Igazad van, ez nem karbis, hanem hengerenkénti pillangós. Viszont a 240 paci nem tünik soknak, mert a Risse sokkal komolyabb motorokat is csinál, mint pl. ez.

Estéig találjátok ki mit szeretne és rácsörgünk mi a pálya.

Nagybevásárlás lesz? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Bár nem igazán tudok németül, de szerintem ez nem karbis, hanem injektoros.

És az a 240 paci kicsit szerintem túlzás, hiszem ha látok róla papírt... :huh:

Ja botsch

őőőő hát én meg még annyit se tok németül csak azt az ízét láttam a moci mögött....(légszürő)

azér nem sértődnék meg ha hozzám vágnák mégha "csak" injektoros is lényeg h bizti nyikkan néha a téli gumi......

Hát ezzel csak nyikkanna. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen, nincs is más hátra, mint eldönteni, hogy mire veszel fel hitelt, házra, vagy egy másik motorra. :lol:

Azt hiszem eladom a lakást és veszek egy ilyen mocit :D Már csak a Dettit kell meg gyöznöm :) :D

Van aki ennyi pénzt ad egy ilyen motorért :huh:

Link to comment
Megosztás:

Azt hiszem eladom a lakást és veszek egy ilyen mocit :) Már csak a Dettit kell meg gyöznöm :D :)

Van aki ennyi pénzt ad egy ilyen motorért :huh:

remélem nagyon elszámoltam magam mert nekem 9DB kib*ott millió Ft jött ki a végére.....

900.000 az meg "túl olcsó" lenne.... :lol: :) :D

(párszor átszámoltam mire megírtam a commentet)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.