Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Most tudtam meg, hogy 11-től én is fixen ráérek... :huh:

Először munka end, aztán egy gyors fagyi...aztán autó pick up, ha a Bandi is úgy akarja, meg valaki elvisz...utána ki kell szaladnom a Római -partra second projekt, majd 11 körül onnan meglépek, és mehetünk csajozni... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Most tudtam meg, hogy 11-től én is fixen ráérek... :lol:

Először munka end, aztán egy gyors fagyi...aztán autó pick up, ha a Bandi is úgy akarja, meg valaki elvisz...utána ki kell szaladnom a Római -partra second projekt, majd 11 körül onnan meglépek, és mehetünk csajozni... :)

Hűha... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Beszéltem vele még még este! 7 -re jön értem a Detti, és megyünk a kocsiért! Remélem kész is lesz...

Aztán szerintem 10-11 felé már ráérek, elmehetünk valamerre... :D

Na, végre, ez már jól hangzik...

Szólok majd Balázskának is, ő sem elrontója semmi ilyen bulájnak... :)

Kabbe, kötschög, tegnap is te punnyadtál...

Isti inni pedig kell!

Ha FBazs is jön akkor legalább majd jól elmagyarázza nekem h ICE miért nem fér fel gtc mellé

1.) Inni kell, főleg ebben a naagy melegben. Még a végén kiszáradunk, az pedig nem jó

2.) a képeket fel tudom tolni, az np. Csak az Usernevem mellé tudok valahogy még1 kocsit regisztrálni?

Most tudtam meg, hogy 11-től én is fixen ráérek... :)

Először munka end, aztán egy gyors fagyi...aztán autó pick up, ha a Bandi is úgy akarja, meg valaki elvisz...utána ki kell szaladnom a Római -partra second projekt, majd 11 körül onnan meglépek, és mehetünk csajozni... B)

Bazzz... a bigámiát bűntetik... ez már gáz, amit mostanában csinálsz... :huh:

Egyszer élünk...

Tudtam, hogy ha elmész reinkarnációs tanfolyamra, hülyeségeket fogsz beszélni folyamatosan... ezt is biztos ott mondták :lol:

Most már legalább biztosak lehetünk benne, hogy nem a gyógyszered gurult el, hanem csak a rossz nevelés eredménye látszik túlzottan...

:D

Majdnem összejött - csak valami el lett fákkolva az idézeteknél :)

Link to comment
Megosztás:

Azt hiszem többet nem szeretnén hallani hogy milyen keveset dolgozom.Mindannyian bent ültök a munka helyeteken és mást se csináltok csak fórumoztok,és ezért még keményen fizetnek is :) :lol: :) :D

Én pl. csak otthonról tudok netezni. :D

És tegnapelőtt először dolgoztam végig egy éjszakás műszakot úgy,hogy nem is aludtam semmitsenem. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.