Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

szoval azért nem van az auton klima mert:

de elötte ...

szári tartozék minden c20xe astra gsi ben a sibeda

kivétel egy kis megjegyzés ...KLIMA

ebben pedig ott van

no itt lehetett extaként kérni a sibedát

mert ugye ha van klima minek is a sibeda

Ehem.. nah akkor ezért nincs nekem se tető bigyó sibeda kütyü.... pedig azért nem rossz feeling az...

Link to comment
Megosztás:

Mit tud a GsiTomi verdája ?

Ja egyébként ezt a pirost én már hívtam korábban. csörögnek a hidrotőkéi, és rozsdásodik is, törve is volt. Ehhez képest az 1.3 fölötti ár szerintem sok, de ezt inkább nem forszírozom mert még a végén lehurrog a tulaja itt a fórumon :)

Link to comment
Megosztás:

kollega!

csak kamillázok itt.

őszintén mondd már el plz, lehet,h csak éjn nem értem,h kb mennyiért szeretnél autót venni. Mert idáig mindet leírtad, mintha egy 2-3 éves autóról beszélnél. 10-12 év után bizony jönnek a felszini rozsdák vagy már felkajázták a fél autót, a hidro és a szelep csörög sztem esse spanyol viasz....

Link to comment
Megosztás:

Én csak azt szeretném ha már egy autó ótvar állapotban van akkor adják is annyiért.

Egyébként meg Atommanó pont te nem érted, hogy ha valaki igényes egy régi autóval szemben, mikor elég súlyos százezreket költöttél a kocsidra.

Én pont ezt akarom elkerülni.

Az első autóm egy vti civic volt. Fél évig kerestem olyat ami kifogástalan állapotú szervízkönyves klímás volt. 10 éves volt amikor megvettem, és soha semmi baja nem volt. Másfél évvel később 300 rugóval drágábban adtam el.

Vannak kifogástalan állapotú 10 éves autók a GTI kategóriában, én megadom az árát de akkor az legyen olyan is. Sajnos a GSI-ket nem annyira az a kör használja aki költ is az autóra, legmélyebb tiszteletem a kivételeknek.

Ha van ilyen kivétel akkor én megveszem bármennyiért de akkor abba az autóba ne nagyon tudjak belekötni.

Lehet, hogy ilyen GSI nincs is magyarországon, de minden más GTI kategóriásban van akkor hiszem hogy GSI-ben is kell lennie.

Link to comment
Megosztás:

Már értem :idea:

Hát pedig kis országunkban a 10-12 éves autók majdnem minden márkában hasonlóképpen néznek ki. Azt ugye tudod,h kivétel erősiti a szabályt. Nálunk nincs rá annyi keret egy 20-30 közötti fiatalabb embernek, h annyit költsön rá, mint pl jónémethonban... De ha ANNNYIT adsz érte, amennyit ér, akkor miért nem hozatsz be egy nagyonjóállapotú gsi-t, ha már ilyet szeretnél venni? Ha meg az import fogalma nem áll közel szívedhez, akkor kezd el megbarátkozni a KOMPROMISSZUM szó jelentésével, mert nekem is kb fél évembe került mire kifogtam egy jószar állapotút :)

Link to comment
Megosztás:

tudunk mást tenni Petya :?: :)

nekem is autó szana meg szét s mégis nevetek :)

ma asszonyal addig idegeltük 1mást míg közösenki1eztünk, h külön folytatjuk az élet nevű játékot, ő meg is kérdezte,h miva velem,h nevetek.. hát mást nem tudtam hirtelen eszkalálni :)

Link to comment
Megosztás:

Kess! A tigrát volt bnőmnek néztük ő már nagyonrég kb 8 éve az exem :)

Ez a mitveszel a kocsihoz - mit kapszcserébe (alias k.u.s.s.) dolog örök törvényű. A mérleg 2 oldalát ki kell egyensúlyozni. A mostani kedvesemmel az volt a szerencse,h nem vágta az árakat. Ő azt látta vettem fejegységet vagy egy darab fémet és akkor kb kigondolta mivel kompenzálom :)

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy itt lesz a baj. :idea: Nekem van más hobbim :)

aztec : kompromisszum ? mit jelent ez a szó, nem ismerem :)

Nézegettem külföldön is, a reg. adóval együtt mivel a jó állapotúak elég jól tartják az árukat 2 misi körül lehetne behozni egy 96os klímás, 150e-nél kevesebbet futott GSI-t.

Ez sok.

Egyébként meg azért szeretnék GSI-t mert elég jól húz a motorja, alacsony fordulatszámon is, és elég nagy nekem, valamint nem fogyaszt 10-11-nél többet ellentétben egy 320-as Bömbivel, az alkatrész árakról nem is beszélve.

Nem igazán van alternatívája a GSI-nek. a 3-as golf többet iszik, az még úgy ok lenne, a calibra túl alacsony ahhoz hogy földútra menjek vele, a Celicába nem lehet beférni hátra, az Alfák meg 1260 kilónál kezdődnek és baromi sokat fogyasztanak emiatt.

Mi van még.. Civic VTI nem húz 5200-as ford alatt, nem akarok még egy VTI-t.

Szóval az álmaim autója egy 96-os klímás GSI, full kifogástalan állapotban, a 94 előtti széria dizájnelemeivel.

Egyet már elvittek előlem, a következőt megveszem ha lesz a piacon.

Link to comment
Megosztás:

Kess nam vaok éjn olyan öreg :) Tényleg ránéztél mostanában a cuccra?

Ami még bukta lesz az új csajcinál, márha nekiállok körülnézni milyen a piac, h fórumokon itt ott véletlen összefut a hszeimmel és utána lesz kapsz....

Az eddiginél egyszerű volt mivel én csináltam az informatikát és kitiltottam pár címet :wink: :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.