Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Geri!

Köszi a fuvart, a bicnicszt intézzük...

Ja és jó volt újra GSI-ben ülni... Mondjuk Irmscher Caravanban sűrűn megfordul a seggem, de hát mégiscvsak GSI-a GSI... :) :huh: :lol: :)

Remélem ez akkor is eszedbe jutt mikor menni kell a fényezőhöz :)

Inkább legyen egy gsi verő irmscher caravan a seggem alatt mint hogy engem is egy ilyen caravan alázzon folyamatosan :D :D

Link to comment
Megosztás:

:)

Jóvanna...nehogy már Te is Crájintomi legyél... :lol: :D

Beszéltem a Bandival, már csinálja, azt mondta szerdán este vihetem...kiváncsi leszek... :huh:

Nem leszek csak az autóm megsértödik az ilyenekre,és nem megy a fényező közelébe se:P

Remélem is hogy kész lesz,mert közeledik a blitz-hitz és még elég sok mindent meg kellene csinálni rajta.

Link to comment
Megosztás:

Nekem múlthéten sikerült 220 Ft-ért tankolnom 155 liter olommentes 95-öst. :) :)

Na ezért tart itt az ország ahol... :lol: :) B)

Szélvédő csere,ablakspricni,turbó nyomás és társai,szervo kormány......akarod hogy folytassam? :D :D ;)

Ez az egész 1 nap...kivéve a szervót, de azt már komcsi megszoktam... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Geri nem vagy egyedül ezzel a beszívós dologgal...pedig elötte még meg is néztem, a címet...de hát mi bajom lehet...szal katt...aztán paff... :huh:

ezt most tényleg bekajoltam

de evvan ilyen ez a nap

Csergőbe meg holnap is kell mennem so ha vkinek kő vmi

Akkor mint Tom írta - tudjátok....

Link to comment
Megosztás:

Azt láttam, hogy hiányzik...viszont nekem lehet, hogy van egy otthon...de amúgy lehet kapni a Csergőben e... :huh:

full borítást?

Beszélj a Demóval, hátha van neki egy felesleges...

akkor most megkeresem a számát

vagy írok nekije PÜ-t

éééésTHX Tom :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jaja, én még külön speckó csavart is kaptam ott hozzá...Jó hely ez a csergő... :huh:

nu akkor megkérdem VKTRt megest

valszin csak kicsit m1ek agyára...

Te a tegnap éjjel sokminden kiderült

Azon kivül h már tudom MO-n miért nincs denevér meg ilyenek jó volt nosztlgiázni!

Nu meg mekkora paraszt vagyok már!

Köszönjük a kávét meg a tsait :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.