Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem akarok bántani senkit. Csak amit egyszer már lezártunk témát minek kell előhozni megint? A Norbi meg szeret vitázni + problémázni ettől jó neki. Én meg szeretek örömet okozni. Örültem, hogy ott voltatok és jól szórakoztatok.

Lehet egyébként üres frázisokat puffogtatni de azt azért jó ha tudja mindenki aki fikázza a rendezvényt (legfőképp a stylosoknak szól bár ezt a fórumot nem olvassák), hogy az egésszet 1 ember szervezte. Mindent a WC papírtól a Jetquad-ig. Valjuk be ez nem kis feladat.

Úgy gondolom ezt leírom nektek is. Én pl simán beadtam volna kulcsot a szervezési időben.

Link to comment
Megosztás:

Coupenak igaza van, teljesen fölösleges itt erröl vitázni. Nekem is nagyon tetszett, mi is csak az elviselhetetlen meleg miatt mentünk el ilyen korán. Egy ekkora rendezvényen úgysem lehet minden problémát elölre látni és egyböl megoldani, ezzel élni kell, és ha valakinek nem tetszik, nem muszáj ott maradni.

Ezúton én is szeretném megköszönni a szervezöknek a kellemes hétvégét.

Én külön örülnék, ha jövöre is ott lenne, mert nincs olyan messze és tényleg ez volt a legjobb lehetöség gyorsulgatni. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Coupenak igaza van, teljesen fölösleges itt erröl vitázni. Nekem is nagyon tetszett, mi is csak az elviselhetetlen meleg miatt mentünk el ilyen korán. Egy ekkora rendezvényen úgysem lehet minden problémát elölre látni és egyböl megoldani, ezzel élni kell, és ha valakinek nem tetszik, nem muszáj ott maradni.

Ezúton én is szeretném megköszönni a szervezöknek a kellemes hétvégét.

Én külön örülnék, ha jövöre is ott lenne, mert nincs olyan messze és tényleg ez volt a legjobb lehetöség gyorsulgatni. :huh:

Neked is köszönjük a köszönetet bár nem sokat tudtunk beszélgetni. Szombat este terveztem egy kis fákjás tracs partit de sajnos 0:00 értem vissza és erőm nem volt semmihez.

Tudtam, hogy nektek utcai rémeknek tetszeni fog ezért invitáltam a pesti huligánokat is. A meleg pedig a kövérek ellensége. István hozott nekem Pesti vizet (a sznob mindenemet mi?)azzal locsoltam magam a betonon 2 napig. Ezért köszi István. Baj, hogy elhagytam a kannákat? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sikerült hazadzsanázni Balcsiról.

Sikerült végigolvasni a topikot - 3 óra alatt...

Aztec k*rvajó a fény, csörgök mostmá eccer tényleg átmegyek hozzád!

Laci videjóji is jók, rájöttem több a szivás a trafidetektorral mint a haszna... Szép ótó a GSi, ez a videókon is látszik. Suhanós flesses nyomjuk neki videók nagyon filingesek, fülig ért a szám amikor néztem :) Ja Redi nevörmájnd hogy lemaradtál ha Veletek mentem volna lett volna vki mögötted ;)

Zoli vazz mibaja lett a kocsidnak? "Csak" elektronika? Persze hogy elp*csázod a többieket, hát 300 kilóval könnyebb a vasad!

FutóGabi, veled is szeretnék beszélni holnap remélem lesz érkezésem felhivni téged.

Tegnap tankoltam @ B.Földvár MOL 311-ért sima 95-öt :) 14400 volt a teletank :)

VB döntő után "gurultam" haza a pályán, mintegy 73 autót előztem jobbról a külsőben, 10 autósból 8 megy le oda :huh:

Bmw.Tomi, szerintem ne szivd mellre, bizti mindent megtettetek, és senki sem fikáz csak a véleményét mondja el. Szerintem. Amiket hallottam az alapján sajnálom hogy nem lehettem ott B)

Lemostam az autót délután mer kicsit undorittóan dzsuvás volt 10 nap napon dekkolás után. Zoli jelentem felniket külön egy ruhával áttöröltem hogy gyönyörűen csillogjanak.

Jaigen. Mentünk át Fonyódra a tavaly készlett pályarészen, 120-al. Én mentem a GTE-vel (ami majdnem ugyanolyan szép mint a DuEn-es!) a külsőben öcsém meg mellettem a GSi-mel a belsőben. Mindezt a pálya töküres volta miatt a 19 km-ből 18 km-en keresztül. Jajj deszép felnieiem vannak, issssssszonyat jól mutat igy menet közben. És a kocsim is szép (mert el tudok tekinteni az apróbb hibáktól :D ) Volt időm gyönyörködni mind2öben :D

Esk Wolfi küldöm a vasat holnap és SRY hogy csak mostan.

Megyek aludni mert ez másfél hete nem sikerült rendesen.

Yo8!'

(Látod Gepard odatettem az aposztrofot a szleng miatt :lol: )

Link to comment
Megosztás:

srácok mennyit tudtok recsegni, többet mint 3 menszeszes qrva....

sokat nem tuok hozzáfűzni mert nem voltam ott és nem is szeretnék beszállni a vitába de örülök, hogy béjemvéé Tamásunk fejlődik és nem sértödik meg halálosan mindenen.

Tomi ez dicséret b@z3 mielött nekiállsz gépelni veszettül számolj 10ig....

1 órája róbáltuk Antival visszahozni honnan kaptad a becses neved amin annyra megsértödtél, de csak annyi jött össze h szemesen jött az idea kicsiny kerek csontomból :lol:

btw remélem idén is ott lesz a sereg és meglesz ua az a hangulat!

az tutter h több jégert viszek mint 1l mert az fogyott de nagyon :)

jah és azt is megéltem h miszter turbósistent hazavihettem a szutyok céhúsz szívómmal, igaz egy trabi le is 3.14csázott minket a kerepesin :huh:

Link to comment
Megosztás:

Erre válaszoljon mánn az érintetett, ha szóbahozta :)

majd csütörtökön B)

jah és uccsó 2 szó t&s-hez:

- nekem már azért megérte kimenni mert 1 embertől (hölgy) hallottam annyit, hogy "hűű ez a fehér astra nagyon szép" -> nekem ennyit megért 2.5K

- a fogyim semmivel sem lett rosszabb mitn az átlagos melóhely- lakás közötti utazgatásoknál, pedig a legtöbbet kétségtelenül én mentem....min. 30 futam volt de talán több is ;)

Ja és jó volt újra GSI-ben ülni... Mondjuk Irmscher Caravanban sűrűn megfordul a seggem, de hát mégiscvsak GSI-a GSI... :P :huh: :lol: :)

kész az autó nagy a szád? :D :D :D :)

Link to comment
Megosztás:

Geri!

Köszi a fuvart, a bicnicszt intézzük...

Ja és jó volt újra GSI-ben ülni... Mondjuk Irmscher Caravanban sűrűn megfordul a seggem, de hát mégiscvsak GSI-a GSI... :D :lol: :) :D

nincs mit bro

mondtam gyere kajázni az még shimán belefért volna....

bekajcsiztunk oszt még egy alfa felkóstolt azt is megettük desszertnek oszt csumikaaaa :)

viszont vektra ablaktörlője jó eló, ha lett volna nálam vizszerelő fogó akkor shimán összehoozom

amig roncs volt tele volt ilyennel

kellett nekem csilli verda tesssék :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.