Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát részben igazuk van. De csak részben.

Pl a bevezető út az tényleg gáz volt, de hát ha az RS a Nem air ride-os off Golfal és a Viktor a 20" chrom felnis virsli gumis amerikai tepsijével be tudott jönni úgy, hogy rá sem lépett a fékre (autómata) akkor más? Nem úgy kell menni mint kint az utakon eszetlenül és akkor nincs probléma. Ha meg tök sima az út akkor pedig száguldozás lett volna a ki - be vezető úton.

Amiben még igazuk van az vizes csapok hiánya. Viszont kérdezem én melyik űber rendezvényen van Jet quad és Funny Car és 2db Lowrieder? Jó egy Lowrieder az volt Fertőszentmiklóson na de eu bajnok? Mert ugye ezt nem veszik észre csak bólyát lopkodni és fikázni amire a konkorencia érdek kívánja. Miben volt még igazuk?

6 db wc mi? Volt vagy 16db szétszórva a területen. Mindegy nem idegesítem magam csak megint rájöttem Magyarországon vagyunk.

Link to comment
Megosztás:

Turbót szétszedták, és állítólag hibátlan...tehát ez ingyen volt...

De még mindig füstöl...de nem is érdekel annyira...

Chip már benne van... :huh:

Nekem év elején a füstölést a gyűrű csere oldotta meg... pedig hibátlan volt az is, amit

kiszedtünk. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó ilyet is olvasni! A Carstylingon beindult a konkurencia fikáznak rendesen.

Olyat is ami nem igaz. Annyira, hogy nem is bírtam végigolvasni.

Én jól éreztem magam,a többi nem érdekel,de viszont az elég csúnya dolog hogy a T&S fórumról kitörölték az összes hozzászólást amit a "kritikusok" írtak :huh:

Link to comment
Megosztás:

Tudod milyen drága manapság egy füstgép???? :huh: :D B)

Coupé!

Nyugtass meg, hogy csak kajálni ugrottál haza.... :)

Kicsit félve jöttem fel a fórumra,tudtam hogy ez lesz :lol: :) Már fél11 kor itthon voltam :) csak levittem a kutyát,meg reggeliztem :D

Link to comment
Megosztás:

Én jól éreztem magam,a többi nem érdekel,de viszont az elég csúnya dolog hogy a T&S fórumról kitörölték az összes hozzászólást amit a "kritikusok" írtak :huh:

Hát ja. Igazából szerintem csak annyi volt a gond, hogy a beharangozáshoz képest nem nagyon volt show.

De tényleg lényeg hogy jól elvoltunk. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tomi!

Lehet, hogy nálam is rossz helyen van az a vezeték??? :)

Persze nyaraltam...de most meg meló van...

Nem baj..nemsoká itt a jövő hét hétfő...onna egy hét pihi megint...mert már most fáradt vagyok...aztán megitn tolok 3 bitang napot...aztán 4 nap Blitz...és ezt ki kell pihenni gyorsan, úgyhogy Aug első két hetében gyorsan elutazok valahova... :huh: ...aztán pár napot megint dologznom kell...nehéz az élet... :lol:

:)

............akkor csak sok volt benne......... :D

Lehet, hogy túltöltötték???? :D

Link to comment
Megosztás:

Én jól éreztem magam,a többi nem érdekel,de viszont az elég csúnya dolog hogy a T&S fórumról kitörölték az összes hozzászólást amit a "kritikusok" írtak :huh:

Nem kitöröltük csak bezártuk addig amíg megszületik válasz! Tudod azok a hozzászolók had ne mondjam, hogy kik. :lol:

Már a topikjába betettem ahova való! Mert én nem offolok! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.