Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

az 1.8t 20v leon nem théma olyat már ettem éjn is :)

viszont Laci relézésről regélhetnél kicsit :D

Regélek én.. de nem tom mirő van szó :huh: :lol: Pontosabban hogy vmi mocit kellene a hétsó záradnál relézni.. de hogy hogyan minek miért .... szal rege rege, előrébb nem lesze..

Link to comment
Megosztás:

Több ilyen rendezvény kéne télleg nagyon ott volt a gyorsulás csak azt nem értem a sok szép"csilivlituningautó" hol volt??????

Talán a 2 sátorban jobban kellett volna figyelni. Mondjuk olyan szép rozsda barna autó mint a tied nem volt! :lol:

Viszont vasárnap kint volt a narancssárga D Kadett GTE. Mit mondjak a képek nem csaltak gyönyörű Live is.

Über faxa gyerek vagy András, hogy elhúztad ezt az átkot. A sok GSI-s féltette a talicskályát egy kis melotól.

na ezexerint ennyire gáz a memóriám :huh:

Aztec

Cö Cö

Norbi

fogyasztás hogyan alakult eme tatás hétvége után?

Link to comment
Megosztás:

Videók jók. Viszont miért is kapott ki az Audis? Mintha belelépett volna a fékbe miután elindultak Istvánnal és egymás melett mennek. Vagy én vagyok vak amikor nem látom a felgyulladó pirosat?

A mai nap meg nem érte meg hogy tovább maradjunk nagyon langyos volt :huh: Az idő meg katasztrofális 36 fok!!! Mikor elindultunk elkezdett szaporodni a nép de eljöttünk mert nem bírtuk a hőséget. facán sikerült meg

A mai nap szerintem ugyan olyan volt mint tegnap. Legalább is kiállítók szempontjából.

Show-ból is volt bőven, gyorsulás (ahol osztrák szénné turbózott off golf III ment csak 2 mert nem talált ellenfelet) volt Funny Car ami után rögtön Jet Quad jött ami után pedig 10 perces felhőszakadás. :lol:

De a többit szerintem a megfelelő helyen. :)

Link to comment
Megosztás:

Te MOR16V mi is van a paripában? kicsit le vok maradva.. csak látom, h mindenki hüledezik ... :huh: :lol: :) Kivi vok.. mik a nem titkos okositások?

Mivel ö most nincs fent, és a motort együtt csináltuk, engedd meg, hogy én válaszoljak.

Szóval gyári Cali motor (C20XE, Motronik 2.5), F18-as váltóval. Irmscher Chip, kupak, direktszürö. Cali leömlö, onnantól pedig 60-as saválló rendszer, kati és középdob nélkül, valamint egy Bastuck (Gruppe A)hátsódob. egyenlöre ennyi, de szerintem ez még nem a végsö állapot. :D

Úgyse tud majd nyudodtan a seggén ülni. :D

Link to comment
Megosztás:

Videók jók. Viszont miért is kapott ki az Audis? Mintha belelépett volna a fékbe miután elindultak Istvánnal és egymás melett mennek. Vagy én vagyok vak amikor nem látom a felgyulladó pirosat?

Az audis azért fékezet mert elötte útlezárás volt,és nem tudott körbe autózni.Utána meg az örsnél is letoltam,akkor meg elöttem fékezett be :huh:

Link to comment
Megosztás:

Mivel ö most nincs fent, és a motort együtt csináltuk, engedd meg, hogy én válaszoljak.

Szóval gyári Cali motor (C20XE, Motronik 2.5), F18-as váltóval. Irmscher Chip, kupak, direktszürö. Cali leömlö, onnantól pedig 60-as saválló rendszer, kati és középdob nélkül, valamint egy Bastuck (Gruppe A)hátsódob. egyenlöre ennyi, de szerintem ez még nem a végsö állapot. :lol:

Úgyse tud majd nyudodtan a seggén ülni. :)

Há meg van valami másik Hajósi gyerek,aki szintén nem nyugszik! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Mivel ö most nincs fent, és a motort együtt csináltuk, engedd meg, hogy én válaszoljak.

Szóval gyári Cali motor (C20XE, Motronik 2.5), F18-as váltóval. Irmscher Chip, kupak, direktszürö. Cali leömlö, onnantól pedig 60-as saválló rendszer, kati és középdob nélkül, valamint egy Bastuck (Gruppe A)hátsódob. egyenlöre ennyi, de szerintem ez még nem a végsö állapot. :lol:

Úgyse tud majd nyudodtan a seggén ülni. :)

Hát eddig meg vagyok elégedve a gépsassal mer naggggyyyyon megy a jelek szerint :D vezérműtengellyel meg db pill.szeleppel nem tom mit menne? :huh: egyik a kettő közül biztos lesz!!! Igaz Demo???

Link to comment
Megosztás:

Talán a 2 sátorban jobban kellett volna figyelni. Mondjuk olyan szép rozsda barna autó mint a tied nem volt! :huh:

NANA félreértesz Tomibácsi, Én a gyorsulásról hiányoltam az "agyonspoilerezettszéttuningoltvadállat" autókat amiknek olyan hatalmashangjuk van de.....

De az az ültettési módszer teccett amit a 3-as Audiról meséltél....

Mi is hazaértünk a T&S fesztiválról.

Nagyon jó volt, különösen a gyorsulás. Nem gondoltam volna, hogy ilyen jól sikerült Mor16V autója, többet is mentem vele, mint ö. :lol:

Viszont rövidesen kuplungozni kell, mert maximális nyomatékon már nem fog. Ha normálisan megy vele az ember, akkor viszont semmi baja.

A toronymerevítö az enyém és már mi is beszéltünk róla.

Akkor félrerakom neked. Mikor kellene?

Jaa és bocsi, hogy nem tudtam mit kezdeni a kocsiddal, de szerintem valami komolyabb baja van az elektronikának.

Bocs h összekevertelek titeket De nem naon tutam hol áll a fejem....

Toronymerevítő meg ha neked nem sürgős anyagilag akkor aug. fele kéne de ha sürgős akkor amint "megjavul" a Sárga......

Link to comment
Megosztás:

Bocs h összekevertelek titeket De nem naon tutam hol áll a fejem....

Toronymerevítő meg ha neked nem sürgős anyagilag akkor aug. fele kéne de ha sürgős akkor amint "megjavul" a Sárga......

Ha biztosra mondod, akkor félreteszem neked, mert nekem nem olyan sürgös.

Hát eddig meg vagyok elégedve a gépsassal mer naggggyyyyon megy a jelek szerint :) vezérműtengellyel meg db pill.szeleppel nem tom mit menne? :huh: egyik a kettő közül biztos lesz!!! Igaz Demo???

Szerintem a kettönek a konbinációja lenne az igazi. :lol:

Mondjuk dBilas tengelyek nélkül nem ér sokat.

Link to comment
Megosztás:

Hahó én is haza értem végre már éppen ideje volt.Kicsit hosszú ez a hétvége de elég jól sikerült.

Voltatok Lacházán meséljetek még miket lehetett látni :lol: :D úgy hallom Redi megkínálta a vasat és elég jól ment neki.Gondolom Cupé és Tom is lent járt.Sárgát meg csak lefele vitte a paripa hazafele költségtakarékosan jött? :huh:

Mor16v köszi a segítséget az esti sátortábornál egy kicsit paráztam,hogy elkezd esni az eső :)

Link to comment
Megosztás:

Videók jók. Viszont miért is kapott ki az Audis? Mintha belelépett volna a fékbe miután elindultak Istvánnal és egymás melett mennek. Vagy én vagyok vak amikor nem látom a felgyulladó pirosat?

Ezt jól látod, és azóta is tanakodok, hogy sztem betétlapozni akart,mert semmi se volt elötte.. és addig pedig elég jól nyomta neki..

Elég meredek volt.. mert már elötte is jött nyomult.. amikor beengedtelek magamelé.. mert úgye jól láttam h te voltál?! :huh:

Aztán ahogy fordúltunk ki a tudja nyavaja milyen utra, ott coupeval nyomták, én meg amikor láttam, hogy jobban megyek mint coupe, kihúzodtam az audi mögé,mert úgy gondoltam,hogy az parasztot fog menni.. de kezdtem beérni, és erre nyomot egy féket.. senki se volt elötte.. épphogy ki tudtam kerülni..

Aztán megint nyomta, akkor is mentünk utána.. tudja isten, padló volt-e vagy sem.. nem volt időm megfigyelni, mit van benne, ráirva..

De nem maradtunk le.. viszont coupe is mondta, hogy elötte is befékezett minden indok nélkül..

vagy nem birta elviselni hogy egy "1.4"(én) és egy "kombi"(coupe) igy menjen...

Az audis azért fékezet mert elötte útlezárás volt,és nem tudott körbe autózni.Utána meg az örsnél is letoltam,akkor meg elöttem fékezett be :D

útlezárás.. hmm.. nem is láttam.. megnézem mégegyszer a videót.. bár azon sztem nem látszik.. :lol:

hmm.. látom már a lezárást.. de az azért még arrébb volt.. vagy ennyire elővigyázatos lett volna? nah mindegy.. ezt úgyse tudjuk meg.. mindenesetre az a dupla dupla kipuff vhogy jóval nagyobb erőt sejtetett... nah húzok aludni.. 4:45 kor ébresztő :)

Link to comment
Megosztás:

Jó ilyet is olvasni! A Carstylingon beindult a konkurencia fikáznak rendesen.

Olyat is ami nem igaz. Annyira, hogy nem is bírtam végigolvasni.

Hát részben igazuk van. De csak részben. Viszont szeritnem közülünk mindenki jól érezte magát, jót dumcsiztunk, jót gyorsultunk és a szervezők is jófejek voltak. :lol:

És ez a lényeg asszem... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Hát én erről a taliról lemaradtam...helyette Gelkoval, meg Piiiistával paaariztunk Siófokon, nem is rosszat...

Szal visszatértem...most kicsi munka, aztán folyt köv...

Ja és mar reggel vittük el fényezni a verdát...szal az is kész lesz elöbb utóbb...

Aztec!!!

Neked meg gratula a kitartásért...sose gondoltam volna, hogy az a GSI egyszer le lesz fényezve... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Gabi!Ami a motor mögé megy lefelé szívócsőszakasz, azt ki lehet cserélni fémre?Mert jövő 7n be lesz installálva egy sportkati a gépbe, (meg amúgy is van egy kis ez+az a kipuffal) aztán arra gondoltam, hogy .................

Ha rám hallgatsz, nem nyúlsz hozzá. :huh:

A fém sokkal jobban átveszi egy idő után a motor melegét, és így melegebb levegő is fog

menni a motorba. És lényegében nem érsz vele el semmi hasznosat. Ha szívócsőtunyingot

akarsz, akkor itt van nálam a tavalyi átalakított rövidített sor, próbáld bele... aztán ha tecc,

akkor megegyezünk rá... nem drága. :lol:

Esetleg még a hozzá való tengelyeket is megszámolom olcsón ha kell. :)

Együtt a kettőnek most 50 a meghirdetett ára.

Link to comment
Megosztás:

Most az annyába van tekerve a turbó, de sajan nem nyomhatom neki, amig nincs összeállítva...Tar azt ígérte, hogy jövő héten, megcsinálja... :huh:

Hát remélem gyorsan végez vele. Aztán már én akarom lefoglani a műhelyét! :lol:

És a chippel mi lesz?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.