Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Felmerült egy ujabb C20XE motor gondolata de azt németektől kéne behozni mert itthon 170000Km környéki motorok vannak. Nekem meg ~135000km van ,volt benne. Nézegettem az ebayt de az a gond,hogy nem tudok németül. Az angol ebay-en meg nincs semmi legalábbis nem sok és messze is van(szállítási költség) :)

Meg ugye hogy hozom be........kocsim sincs :)

Eléggé bonyolult a dolog. Persze holnap kiderül mert ha a blokknak is annyi akkor tuti "uj" motor kell.........

Link to comment
Megosztás:

Nyugi Potyka!

Holnap kimegyünk és meglátjuk... Majd Gabi megaszondja mi a jó...

Vagy másnem lesz egy LET motoros astrád :wink:

hozol fényképezöt, vagy az enyémre gondoltál? :wink:

Azért én is kivi leszek mi van a vassal. Vasárnap nem tünt annyira veszélyesnek. :? dehát majd kiderül.. az a fránya távtartó.. ilyenkor ugy belegondoltam, hogy kár, hogy középpen van.. nem tud egyszerüen lepottyanni.. illetve le tud.. csak rossz helyre, mint láttuk :)

Azért elég fura volt a visszapillantóban látni téged... kötélen... :)

Szép a GSI konvoly, de nem ennyire kötötten :wink: :? :)

Nah rohanok melózni, mert elkések. Holnap meg tali....

Bye all

Link to comment
Megosztás:

Ha 150 ezerért kapsz bele új motort adj hálát a sorsnak. Ezek fillérek más tipusok hasonló árai mellett.

Csak két példa jut eszembe az elmult két hétről.

Mazda Xedos hátsó indexbúra 26e, képzelem mennyi lehet egy motor.

Renault Laguna, elromlott az automata váltó, gyári szervízben 1.5 milla, okosba 400 rugó.

316os E36 os BMW két ködlámpa 30e

Egy hasonló korú civic vti-be kétszer ennyiért se kapnál bontott motort.

Persze tudom, hogy így is sok meg minden, de ha ez vigasztal más autónál összehasonlíthatatlanul nagyobbat is szivhattál volna.

Link to comment
Megosztás:

javitsatok ki ha tévedek de a c20xe gsiknél nem széria a napfényytető??? én eddig ugy tudtam!

vagy akkor erről az autórol miért hiányzik?

Ez valami olyasmi lehet, mint a Calibráknál: azoknak is a 95 százaléka napfénytetős, az enyém a maradék 5%-ba tartozik. Amúgy szvsz vagy nagyon kedvelt extra volt és mindenki megrendelte (a németek valamiért amúgy is odavannak a sibedáért), vagy esetleg még arra tudok gondolni, hogy tényleg széria volt, csak ha külön kérte a megrendelő hogy ne rakjanak bele, akkor hagyták ki belőle.

Link to comment
Megosztás:

javitsatok ki ha tévedek de a c20xe gsiknél nem széria a napfényytető??? én eddig ugy tudtam!

vagy akkor erről az autórol miért hiányzik?

szoval azért nem van az auton klima mert:

de elötte ...

szári tartozék minden c20xe astra gsi ben a sibeda

kivétel egy kis megjegyzés ...KLIMA

ebben pedig ott van

no itt lehetett extaként kérni a sibedát

mert ugye ha van klima minek is a sibeda

Link to comment
Megosztás:

Felmerült egy ujabb C20XE motor gondolata de azt németektől kéne behozni mert itthon 170000Km környéki motorok vannak. Nekem meg ~135000km van ,volt benne. Nézegettem az ebayt de az a gond,hogy nem tudok németül. Az angol ebay-en meg nincs semmi legalábbis nem sok és messze is van(szállítási költség) :)

Meg ugye hogy hozom be........kocsim sincs :)

Eléggé bonyolult a dolog. Persze holnap kiderül mert ha a blokknak is annyi akkor tuti "uj" motor kell.........

ne vegyél uj motort felesleges

a dugokkal nem szokott gond lenni ez majdnem 100%

ami neked kell egy bontott hengerfej

abbol szelepeket ki kell szedni és annyi

hengerfej rendbe rakása 30-45 e ft

a hengerfej meg bonto függő én tudok 1et

uj szelepet felesleges venni mert az qrva drága és ha a hasznaltnak nincs baja akkor csak be kell csiszolni és olyan mint az uj

amit venned kelll hengerfej tömités szelepfedél tömités

vez szij, olaj+ heng fej csavar és készen is vagy a motorfelujjitást meg felejtsd el

Link to comment
Megosztás:

Ha 150 ezerért kapsz bele új motort adj hálát a sorsnak. Ezek fillérek más tipusok hasonló árai mellett.

Csak két példa jut eszembe az elmult két hétről.

Mazda Xedos hátsó indexbúra 26e, képzelem mennyi lehet egy motor.

Renault Laguna, elromlott az automata váltó, gyári szervízben 1.5 milla, okosba 400 rugó.

316os E36 os BMW két ködlámpa 30e

Egy hasonló korú civic vti-be kétszer ennyiért se kapnál bontott motort.

Persze tudom, hogy így is sok meg minden, de ha ez vigasztal más autónál összehasonlíthatatlanul nagyobbat is szivhattál volna.

Ezért kell opelt venni.

PetiGSI, együttérzésem, ha új alkatrész kell, talán tudok segíteni, küldj emailt az itt megadottra, azt naponta nézem.

Hátha.

Ja, és SXPnek szerintem is igaza van, ne vegyél másik motort. A technikai részleteit nem tudom, de ha veszel egy másik motort, sosem tudhatod, milyen állapotban volt. Inkább javíttass, mint ő is írja.

Link to comment
Megosztás:

hát nekem is volt egy hasonló esetem, de azt megúsztam.....

éppen gurultam ki a Szeles Gabihoz, hogy olajat cseréljünk és egy saroknyira az utcájától iszonyatos csörgés hallottam előlről, na gyorsan kiugrottam, benéztem a motortérbe..semmi

há mondom mostmá csak elgurulok oda leszamilesz

begurultam a műhelybe, Gabi is csak lesett, hogy mi ez

gyorsan lebontottuk a vezérlés fedelét és akkor látjuk, hogy a vízpumpa külső vezérműszíj vezető pereme megadta magát és ott szaladgált az a kis karima a vezérlésnél

de mázlim volt, mert nem csinált semmi komoly problémát (nem vágta el a szíjat)

úgyhogy 30ezer után ismét szíjcsere (biztos ami biztos, mert a széle kicsit megkopott) és vízpumpa.....

hát elég pipa voltam a csergős cuccra, de olcsón megúsztam azért.....

Link to comment
Megosztás:

hát nekem is volt egy hasonló esetem, de azt megúsztam.....

éppen gurultam ki a Szeles Gabihoz, hogy olajat cseréljünk és egy saroknyira az utcájától iszonyatos csörgés hallottam előlről, na gyorsan kiugrottam, benéztem a motortérbe..semmi

há mondom mostmá csak elgurulok oda leszamilesz

begurultam a műhelybe, Gabi is csak lesett, hogy mi ez

gyorsan lebontottuk a vezérlés fedelét és akkor látjuk, hogy a vízpumpa külső vezérműszíj vezető pereme megadta magát és ott szaladgált az a kis karima a vezérlésnél

de mázlim volt, mert nem csinált semmi komoly problémát (nem vágta el a szíjat)

úgyhogy 30ezer után ismét szíjcsere (biztos ami biztos, mert a széle kicsit megkopott) és vízpumpa.....

hát elég pipa voltam a csergős cuccra, de olcsón megúsztam azért.....

Hát nagy mákod volt! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.