Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

áj toldja Redi h nem lesz sok auspuff hang :D

Én meg lefóliáztam a két háccssó ablakot, igen kókány lett de legalább ez is homemade márkajelzés alatt fut :lol: igen sok türelem kell a melóhoz :huh:

Az mi lehet h betettem a csoitartónyitó mocit, köbö 4x müködött majd se szó se beszéd beállt :) a.k.a. eddig lehetett mozgatni ki-be most meg se mozdul... az besült valszin?

Link to comment
Megosztás:

Amikor erősen csattog a tőke, akkor a szelepemelés is kisebb, tehát a teljesítmény is csökken kicsi

mértékben. De amikor nem csattog a hidrotőke, akkor ez nem áll fenn.

de az a baj, hogy nekem meleg mocinál is van hangja, te is hallottad :)

Redi! Mint mondtam, az a porszívócső a direktszűrő után elég nagy teljesítménycsökkentő tényező...

A helyedben néznék egy megfelelő átmérőjű csövet, nem drága. :D

Nem az ára a baj, hanem az idő :lol:

De nem ugy van, hogy ahol összeszűkül ott nő a levegő sebessége? Vagy rosszul emlékszem a fizikaórákra? :huh:

És az is kérdés, hogy hová jobb tenni?? Szinte belenyomni a légtömegmérőbe (mint pl. Demonál van) vagy egészen kihozni a maszkig és valamiféle cold air intake-t fabrikálni?

Link to comment
Megosztás:

Amikor erősen csattog a tőke, akkor a szelepemelés is kisebb, tehát a teljesítmény is csökken kicsi

mértékben. De amikor nem csattog a hidrotőke, akkor ez nem áll fenn.

Redi! Mint mondtam, az a porszívócső a direktszűrő után elég nagy teljesítménycsökkentő tényező...

A helyedben néznék egy megfelelő átmérőjű csövet, nem drága. :lol:

De nem akkora teljesítmény csökkenést okoz mint amennyire elment Laci4 az üllöinél ;)Ott én is benéztem a lámpát,már rég zöld volt mikor elindultunk.De nagyon jó volt,rég mokáztunk.Ja és az egészről video is készült,Petigsi megigérte felteszi a honlapjára :huh:

Redi és a Te helyedbe vissza tenném a gyárit.

Link to comment
Megosztás:

de az a baj, hogy nekem meleg mocinál is van hangja, te is hallottad :)

Nem az ára a baj, hanem az idő :lol:

De nem ugy van, hogy ahol összeszűkül ott nő a levegő sebessége? Vagy rosszul emlékszem a fizikaórákra? :huh:

És az is kérdés, hogy hová jobb tenni?? Szinte belenyomni a légtömegmérőbe (mint pl. Demonál van) vagy egészen kihozni a maszkig és valamiféle cold air intake-t fabrikálni?

Azért ne vegyél mindjárt új hidrotőkéket... először is fel kellene mérni, mi milyen állapotban

van. Mert pl. ha már szét van szedve, és a vezérműtengely is szanaszét van kopva, akkor

azt is kell cserélni, különben az új tőkék is tönkremennek hamar. Meg hát lehet hogy a tőkejáratok

is meg vannak kopva a hengerfejben, és akkor biza hf-et kell cserélni. És akkor még arról nem is

beszéltünk, hogy ha már így szétkapják a vasat, akkor a hf-en is érdemes felújítást végezni (nem

drága), meg megnézni mit érdemes alatta a blokkon művelni. :D

A fizikaiórán látom figyeltél... nyomáson igaz is, amit írtál. De a szívócsőben vákum van, és az átáramlás

nehézsége folytán a hengerekben sem lesz akkora rel.nyomás a szívóütem végén, így a kompressziója sem

lesz megfelelő a gyújtás kezdetén.

Ha már direktszűrőt akarsz benne hagyni, akkor azt hideg levegővel érdemes ellátni, de ez elég nehézkes

feladat, egy kis takarólemez nem oldja meg ezt a problémát. Meg az sem, ha minél közelebb helyezed a

hűtőhöz. Talán utcára a legszebb megoldás egy átalakított gyári légszűrőház, betétszűrővel. Így nem lesz

akkora hangja, de legalább a teljesítmény konstans módon jelen lesz az autóban.

Link to comment
Megosztás:

De nem akkora teljesítmény csökkenést okoz mint amennyire elment Laci4 az üllöinél ;)Ott én is benéztem a lámpát,már rég zöld volt mikor elindultunk.De nagyon jó volt,rég mokáztunk.Ja és az egészről video is készült,Petigsi megigérte felteszi a honlapjára :)

Redi és a Te helyedbe vissza tenném a gyárit.

Pedig ott asszem még be is vártam míg elindúltok.. mindjárt meg is nézem... aztán megvágom,convertálom és tolom fel az "oldalamra" őket..

az óóódis hogy meglepődhetett :lol: :)

Jóóóó móka volt!! meg az is, hogy azért ne csak fényezzük magam.. hogy 1: milyen szépen megreccsentettem a váltot egyszer 1-2be... meg hogy majdnem összehoztuk a betétlapot is coupeval :huh:

kiment a külsőbe én meg utána.. közben kihuztam a szőnyeget a lábammal a pedálok alól(azért reccsent) erre kupé visszavette a gázt.. én meg kicsit még megtapostam a gázt, és csak utána értem el a féket..

De.. bár beszéltük a végén coupeval hogy kicsit gyengék a fékek, most nagyon jól megállt.. meglepöen rövid idő alatt.. igaz, még a régi kopott gumikhoz van beállva a féktáv "mérőm" :D

Meg az egyik videón is látszik amikor már javában 4.ben toljuk, hogy ott erősen fékezve a gumik voltak a gyenge láncszem, mert csak úgy sivítottak a fékezés közben...

nah nekiugrok mindjárt a videóknak...

volt egy kis trafi teszt is :D a kis racing után elmentünk trafit tesztelni.. mókás volt, hogy tudtuk kb, hol kellene lenniúk, és úgy kerestük őket.. "bemértük" őket.. bár az pont nincs felvéve, csak már mikor tudtuk hogy hol vannak

Link to comment
Megosztás:

Pedig ott asszem még be is vártam míg elindúltok.. mindjárt meg is nézem... aztán megvágom,convertálom és tolom fel az "oldalamra" őket..

Nagyon nem kell megvágni,minden méteren történt valami :lol: :)

Igazából akkor mielőtt bármit is veszek szét kellene szedetni és apránként átnézni mindent alaposan.....csak kellene erre vkit találni

Viszont ehhez már tényleg nagyon sok pénz kell.ha jól emlékszem Petigsi azt mondta olyan 280ezer körül volt neki a hf felújítás :huh:

Link to comment
Megosztás:

Tom van néked vészsolution a csomagtartónyitássssra?

erre szokták azt csinálni, hogy kivezetnek kábeleket és elemmel lehet nyitni a csomit

Viszont ehhez már tényleg nagyon sok pénz kell.ha jól emlékszem Petigsi azt mondta olyan 280ezer körül volt neki a hf felújítás :huh:

legalább nem unatkozunk télen sem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nagyon nem kell megvágni,minden méteren történt valami :lol: :)

Viszont ehhez már tényleg nagyon sok pénz kell.ha jól emlékszem Petigsi azt mondta olyan 280ezer körül volt neki a hf felújítás :huh:

Annyiért cakkpakk a teljes motort meg lehet generálozni...

A hf felújítás 20-30e Ft a Szuromi műhelyben, és asszem nem kell mondani a munka minőségéről különösebbet... :D

Ha hidrotőke is kell bele, az értelemszerűen megdobja a költségeket, ha a tengelyek kopottak, akkor

meg kell keresni olyan bontottat, ami nem kopott, oszt hello. :D

Link to comment
Megosztás:

erre szokták azt csinálni, hogy kivezetnek kábeleket és elemmel lehet nyitni a csomit

nu

nekem ki kell vmit agyalnom mert szét kellett a fél vas seggét kapni mert beégett a moci

2 napos volt fél de installáltam

ez a 3. moci ami benn van remélem ez tovább fogja bírni :huh:

Link to comment
Megosztás:

Annyiért cakkpakk a teljes motort meg lehet generálozni...

A hf felújítás 20-30e Ft a Szuromi műhelyben, és asszem nem kell mondani a munka minőségéről különösebbet... :lol:

Ha hidrotőke is kell bele, az értelemszerűen megdobja a költségeket, ha a tengelyek kopottak, akkor

meg kell keresni olyan bontottat, ami nem kopott, oszt hello. :huh:

Ő cserélte az összes szelepet és a hidrótőkéket is.

Link to comment
Megosztás:

Tom van néked vészsolution a csomagtartónyitássssra?

Anno a szekszárdi narancssárga gépen a hátsó szárnyon levő 2 csavarhoz vezettük ki a drótokat :huh:

Bár ott erősen a sufni tuning irányába ment el minden művelet...

De párszor segített az emberen :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha már direktszűrőt akarsz benne hagyni, akkor azt hideg levegővel érdemes ellátni, de ez elég nehézkes

feladat, egy kis takarólemez nem oldja meg ezt a problémát. Meg az sem, ha minél közelebb helyezed a

hűtőhöz. Talán utcára a legszebb megoldás egy átalakított gyári légszűrőház, betétszűrővel. Így nem lesz

akkora hangja, de legalább a teljesítmény konstans módon jelen lesz az autóban.

Gabi!Ami a motor mögé megy lefelé szívócsőszakasz, azt ki lehet cserélni fémre?Mert jövő 7n be lesz installálva egy sportkati a gépbe, (meg amúgy is van egy kis ez+az a kipuffal) aztán arra gondoltam, hogy .................

Link to comment
Megosztás:

nu

nekem ki kell vmit agyalnom mert szét kellett a fél vas seggét kapni mert beégett a moci

2 napos volt fél de installáltam

ez a 3. moci ami benn van remélem ez tovább fogja bírni :huh:

Aztec!

A mocca elé raktál be relét, hogy feleslegesen ne húzzon.

Haveromnak így van megcsinálva és már műkszik egy éve.

Ha kell infó akkor megoldjuk megkérdezem, ja és ha nem pattan ki magától teljesen akkor nyissz a zár egyik füle, remélem vágod miről magyarázok. Akkor nem lesz két katt ha lecsukod, de ha nyitod akkor kipattan :lol:

Link to comment
Megosztás:

Beszéztem Demóval, aki éppen kint van a T and T izén, és állítólag Mor16V GSi-je elég szép hosszokat adott úgy Coupe gépének, mint Toménak.Meg Rediének is.............. :lol: :huh:

öhöhömmm én meg olyat hallottam h vmi szakatt KADETT vert meg véletlenül vmi családi sportkombit(na jó utána visszakaptam meg is halt szegény, de ez vár6ó volt állapotát tekintve

Ja hazafelé még kiszakatt a vonószem,asse volt enyhén szétrohadva.......

KÖSZI AGRESSOR ANDRIS A VONTATÁST, én is meggondoltam volna h vontassak-e.....

Tom viszont Veled nem mentem(lehet jobb is mer az csúnya lett volna részemrűűl')

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.