Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Asszem most kérem vissza a mociháztetőt :lol:

Aztec akkor elég rosszul járna,mert ha jól tudom ami Antién volt az volt az ővé.És hát az már elég rossz állapotban van.

Képes lenne elcserélni a gsi-t egy mociért mikor 2év után összeállt az autó :huh:

Link to comment
Megosztás:

Aztec akkor elég rosszul járna,mert ha jól tudom ami Antién volt az volt az ővé.És hát az már elég rossz állapotban van.

Képes lenne elcserélni a gsi-t egy mociért mikor 2év után összeállt az autó :huh:

Ellenben Anti felrakhatná a kajla üvegszálas, vagy a szétszabdalt gsi motorháztetőt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ellenben Anti felrakhatná a kajla üvegszálas, vagy a szétszabdalt gsi motorháztetőt :huh:

Akkor be is zárult a kör és mindenki jó járt, nem Pista? :lol:

Apropó! Ma olasz-német dupla vagy semmi? Már 4 milka lenne így a tét... :)

Link to comment
Megosztás:

Tényleg jó lenne még néhány kép,a géptetőn a beömlő is nagyon tetszik sokkal jobb mint a gyári gsié :huh:

A gyári az kiömlő :)

Hogy őszinte legyek Aztec koma, ez a beömlő kicsit mintha csálé lenne, meg kicsi is. :lol:

Vagy csak én vagyok túl kritikus? :D Egyébként csak dícsérni tudom az ótód, szép lett! :)

Ha jól emlékszem akkor Ország Zsolt

Jól emlékszem ő megy vele és Quiaser Endre a navigátora

Ha jól láttam a videóösszefoglalót, akkor ezt az astrát kicsit megfőzték szombathelyen. :D

Link to comment
Megosztás:

Gabi a beömlő csálé meg kicsi de így az enyém és nem mellesleg 1edi.

És nem mellesleg VarCar Rally team lakatosa a.k.a. sógorom csinázta nekem pikk meg pakk...

Közben volt itt Redi ők is megcsodlták meg csacsogtunk....

Mocira meg csak azé cserélném me autó van amivel lehet közlekedni.

De most egyelőre nem eresztem az 100.

Most sietek me este má meg akarom táncoltatni meg exemért mennem is kell...

Jah lökösön már van hiba ahogy tettem fel merepedt.

Jah 2 mocitető meg hácssó csomagtartóhekk eredménye kisebb hiba lett ismét.

De ez még mindig a pluszminuszos türés6áron belül one...

Link to comment
Megosztás:

Ne keresd a bajt készakarva megtalál az téged magától is :lol:

ezt csak most látom :huh:

te ismersz elmond6od :)

BMW dot Tom thx a fotófelajánlást de inkább akkor mikor már 99% lesz azaz 7vége felé....

Redi 2t ish ha pontosak akarunk lenni de ezek még nagyon juniorok voltak ám....

Wolfi annyival kiegészítenélek, h a zajvédelem ish fika, ugyanis tűzfal papírból vagy miből de jobban behallatszik mint a 14éves géjesimben a tökehang....

Link to comment
Megosztás:

Wolfi annyival kiegészítenélek, h a zajvédelem ish fika, ugyanis tűzfal papírból vagy miből de jobban behallatszik mint a 14éves géjesimben a tökehang....

Akkor?Hol itt a problem?Élvezd a feelinget, míg fijatal vagyol, aztán mikor elér téged is a végzet, akkor majd veszel egy normális családi autót.Aztán annyi.De donorból már rohangál éppen elég az utakon, ne növeld te is a létszámot.Ennyi szervátültetésre váró nincsen. :huh:

Link to comment
Megosztás:

BMW dot Tom thx a fotófelajánlást de inkább akkor mikor már 99% lesz azaz 7vége felé....

7end melow 1 onda LitleLesliehouse in Tuning & Stereo Show. (remélem sikerült aztec-osan írni) Szóval hétvégén nem tudok fotót csinálni róla max ha kijössz te is ezzel 3-ra csökken az előkerítendő emberek száma a kedvezményes belépőhöz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.