Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

aki olajat forgalmaz, annak kötelessége gondoskodni a fáradtolaj elszállításáról és nem kútra kell vinni :huh:

Nem kötelessége minden olajforgalmazónak ez... idéznék:

"A motorolaj termékdíjas hulladék, azaz a vevő a vételárba beépített termékdíjjal fizeti meg a begyűjtés és az újrahasznosítás költségeit. Szterjopulosz Krisztoforosz, a minisztérium hulladékgazdálkodási főosztályának tanácsosa kérdésünkre kifejtette: a benzinkutak elvileg kötelesek átvenni a fáradt olajat, hiszen a begyűjtéshez támogatást is kapnak. A kutakat működtető olajtársaságok azonban csak az általuk értékesített, saját márkás olajak mennyisége után jutnak támogatáshoz, s nem szívesen vállalkoznak a máshol eladott, eltérő márkájú kenőanyagok visszavételére"

CSAK a kutak kapnak támogatást erre, és CSAK ők kötelesek azt átvenni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tudom hogy mindig tisztában vagy mindennel. :huh:

Házi feladat: mutass egy érvényes rendeletet vagy határozatot, hogy minden egyes

kenőanyag forgalmazással foglalkozó üzletnek kötelessége átvenni az ügyfelei által visszahozott

fáradtolajat. :)

Ha mutat, akkor megfürdesz 50 lityó Metabon-bon-ban ? :lol:

Link to comment
Megosztás:

nem hanem 20 évesek között olyan furán érzed magad

nekem ez volt a tegnap nagy tanulsága.....

suxxx skacok

Erre már én is rájöttem.. régen bizonyos helyeken rulez volt.. most meg csak nézek, hogy most itt mi van.. asztán rákérdezek: lehet öregszem? :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

30 vs. 20. Hát gáz.Mikor szembejön veled a lépcsőházban egy igazi kis bombázó, a szemed majd kiesik, aztán köszönsz neki, Ő pedig vékony kislányos hangon visszaköszön, hogy csókolom

Abban a pillanatban nyílik meg a pokol kapuja, és a fejed felett a plafon repedezni kezd, és legszívesebben felkötnéd magad a korlátra.Aztán a köv. talinál megkéred, hogy légyszilégyszi, ne csókolomozzon, hanem rendezzük le egy 1Xű sziával.Szal ilyesmi kalandokat kell túlélni! :D De pl. a 20 éves, v. idősebb lánykáknál egy gyerkőcével sétáló, vásárló apuka, tuti befutó.Olykor még veled is szóba állnak! :D

Amúgy Kmét elég nagy városka, de csak 1 MOL benyakúton veszik át a fáradtolajat. :huh:

:D :) Nah igen.. szerencsére nekem elég kölyök képem van, ez még asszem nem fordúlt elő.. bár manapság már a 14-15 éves lányok némelyike is úgy néz ki, hogy eldobja az ember az agyát.. (nem,nem vok pedo :D )

Kérdeztem is párszor.. ez a mi "korunkban" is igy volt.. akkor is ilyen fejlettek voltak a csajszik? :lol: :)

Mondjuk ilyen 13-14 vagy talán 15i éves kamaszok már engem is csókolomoztak le.. egyik, aki itt lakik a házunkban, annak mondtam is, ha mégegyszer csókolommal köszön, behajtom!! elvihogta magát.. nah azóta sziázik, bár eleinte még csók(olomra) :) B) állt a szája..

Nyugi, Te klubtag vagy... :P :D

;) :P

Link to comment
Megosztás:

Coupe

a foglalat lett hozzáforrasztva a házhoz nem a chip az csak bele van nyomva a fogiba. de kész van és naon jó lett

Azt tudom hogy a chip nincs forrasztva azért nem értettem.

Mondanál valami infót a chipről?Gondolok itt arra hogy milyen változásokat éreztél,villágít e a check kontroll folyamatosan.....

Link to comment
Megosztás:

Azt tudom hogy a chip nincs forrasztva azért nem értettem.

Mondanál valami infót a chipről?Gondolok itt arra hogy milyen változásokat éreztél,villágít e a check kontroll folyamatosan.....

c20xe irmscher másolt chip "elvileg" 10% plusz LE még nem igazán teszteltem :huh: de kisebb fordulaton is jobban húz dinamikusabb lett sztem. Powercap van még meg 60as savállórendszer kati és középdob nélkük és 18as váltó van nekem így a végseb. kevesebb de már alapból jobban húzott mint F20-al. A checkkontroll lámpa nem világít indítás után kialszik. Gyorsabb tempónál a gyári chippel kigyulladt néha de ha visszavettem a gázból kialudt. Ezzel még nem volt alkalmam gyorsulni de holnap már tudni fogom what a feeling is lesz. Nem tom most így komplettem hány pacim lehet beméretni meg very drága meg itt a környéken nem is csinálják asszem. HÚÚÚÚÚÚÚÚÚ de lehet most kerükünk 1et Demoval :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Ha neked irmscher chip-ed van és nem villágít a check kontroll lámpád akkor Tomnak biztos hogy nem irmscher chipje van :huh: mivel neki villágit állandóan.Tom újabb érdekesség.

Nekem nem tudom milyen chip van az ebayről rendeltem,de már dis gyújtásom van ahhoz már más chip kell és nekem is villágit.(motorvezérlő elektronika hibát ír ki mindkettőnknél)

A hirtelen kivillanó lámpa szerintem a lambdaszonda miatt lehet,volt már azzal is próblémám.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.