Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

pedig de

tudom, mert régen csomó kanizsai kútra szállítottunk ezt-azt a shopba, és anno, amikor ezt bevezették, akkor anyáztak rendesen és vették a 100 literes műanyaghordókat is :huh:

környezetvédelem

Mondjuk hiába van szabály, ha a gyakorlati megvalósulása hiányos.

Azt tuti, hogy amikor OpelTomi segítségével olajat cseréltem, akkor az esztergomi MOL kútnál egy szót nem szóltak, miért locsoljuk a fáradzolajat a gyűjtőtartályba.

Link to comment
Megosztás:

nem szeretem az olyan embereket kik rögtön panaszkönyvért ugranak...beleírsz és akkor mivan...max bacogatják mezei kutas emberünket ki nem tud semmiről csak odaáll h "elnézést segíthetek ?"

Azért ez nem teljesen így van,mert abból egy példányt el kell küldeni valami illetékesnek,akik eljárnak az ügyben,ha jól tudom.

Link to comment
Megosztás:

ui: bár nálad erre kicsi az esély, hogy ez bekövetkezzen

pedig volt már rá példa :lol:

Azért ez nem teljesen így van,mert abból egy példányt el kell küldeni valami illetékesnek,akik eljárnak az ügyben,ha jól tudom.

nekem volt egy ilyen kutas sztorim már, amikor a mosó szárítója felemelte és összekarcolta a kocsit

akkor én beírtam, a kút vezetője közben ordított velem, hogy ezt hogy képzelem, így beleírtam ezt is :huh:

először a központból kerestek meg és kifizették a káromat, majd kicsit később jött a levél a fogyasztóvédelemtől is, hogy megoldódott-e a probléma

amúgy én nem rohanok rögtön a Vásárló könyvéért, csak akkor, ha nem tudunk megegyezni, vagy nagyon parasztok velem

Link to comment
Megosztás:

Mr. Naugye :huh:

tudom és elismerem, hogy igazad van és valóban ez a neve, csak a bevett megnevezés a panaszkönyv, ezért írtam ezt :lol:

azért más ha a kocsidat karcolják össze meg ha nem tudod elhelyezni a fáradtolajat :)

na a szavakon lovagolj Bazs :D

aha

inkább szennyezzem a környezetet? mert hova raknám, ha magam cserélem?

Link to comment
Megosztás:

Azért ez nem teljesen így van,mert abból egy példányt el kell küldeni valami illetékesnek,akik eljárnak az ügyben,ha jól tudom.

Jól tudod.

És tényleg vásárlók könyve, panaszkönyv, mint olyan nincs, ha olyat kérsz azt nem kötelesek adni. (de ettől függetlenül tudják miről beszélsz)

jah bazz olyan para volt rádöbbenni idén, hogy közelebb a 30 mint a 20 :huh:

Akkor milyen para lesz ha majd át is léped, nekem a 32-nél voltak "depressziós" élményeim.

Link to comment
Megosztás:

30 vs. 20. Hát gáz.Mikor szembejön veled a lépcsőházban egy igazi kis bombázó, a szemed majd kiesik, aztán köszönsz neki, Ő pedig vékony kislányos hangon visszaköszön, hogy csókolom

Abban a pillanatban nyílik meg a pokol kapuja, és a fejed felett a plafon repedezni kezd, és legszívesebben felkötnéd magad a korlátra.Aztán a köv. talinál megkéred, hogy légyszilégyszi, ne csókolomozzon, hanem rendezzük le egy 1Xű sziával.Szal ilyesmi kalandokat kell túlélni! :) De pl. a 20 éves, v. idősebb lánykáknál egy gyerkőcével sétáló, vásárló apuka, tuti befutó.Olykor még veled is szóba állnak! :lol:

Amúgy Kmét elég nagy városka, de csak 1 MOL benyakúton veszik át a fáradtolajat. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy Kmét elég nagy városka, de csak 1 MOL benyakúton veszik át a fáradtolajat. :huh:

Kecskemét és agglomerációja kb: 130.000 lakossal rendelkezett 2003-2004 környékén.

Akkor az ország 7. legnagyobb városa voltunk, mostani adatokat nem tudok.(sokat nem változhatott)

Ez a csókolomos hozzáállás elég lehangoló tud lenni, de mostanában az szokott eszembe jutni, (hogy semmi akadálya csak nyugodtan) legalább jobb kedvem lesz tőle.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is időszerű lesz már leadni a kaposvári kölcsönzőből a kb. 20L összegyűlt fáradtolajat

a gépekből, kíváncsi vagyok, ott melyik kúton fogják átvenni. Egyébként pl. bicikli láncolajnak

kitűnő, persze nem arra gondoltam hogy ezzel a mennyiséggel megszponzorálnám a túrdefrancot. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Utoljára megpróbálom:

Láss, ne csak nézz

jólvan

ezt se értem, de most ilyen időszakomat élem (...novemberig)

Nekem is időszerű lesz már leadni a kaposvári kölcsönzőből a kb. 20L összegyűlt fáradtolajat

a gépekből, kíváncsi vagyok, ott melyik kúton fogják átvenni. Egyébként pl. bicikli láncolajnak

kitűnő, persze nem arra gondoltam hogy ezzel a mennyiséggel megszponzorálnám a túrdefrancot. :huh:

aki olajat forgalmaz, annak kötelessége gondoskodni a fáradtolaj elszállításáról és nem kútra kell vinni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.