Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Pénteken én is jártam Szeles Gabinál...

Betettük hátra a konikat, előre, meg majd e hét pénteken... :wink:

Hát drágának nem mondható.... :wink:

Sonique..

Küld már el a képeket a Balatoni kiruccanásról... :wink:

(Nem tudtunk mit kezdeni magunkkal szerdán...éjjel 1-kor.. :) :) :) )

Már 1200 km van a vasban... :wink:

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Össz vissz a 4 gátlóra meg rugóra mondott 8e-t...

Eddig a két hátsóra fizettem 3-at... :wink:

(És még el is kellett mennie alátétet esztergáltatni...)

Amúgy a régi rugók elég neccesek...

Rá tudtam állni, úgy hogy meg sem mozdult, és csak kb fele mint ami most belekerült...(alapállapotban...tehát 0-t rugózik...)

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Tárhelyes dolog kiderül ma-holnap pontosan mit merre meddig, csak szan meg szét vaok, mert gsi szereléseken kivül, otthon egész 7végén vizszerelés, közbe szétszedtünk 2 másik autót- termékeny hetek.....

So az fk jellegű feketéről beszézek, amelyik van ezüstben is, amin felül 2 alul 3 lámpicsku van s oldalt még egy feszít függőlegesen!

gondolom így már vágó...

Link to comment
Megosztás:

Bár csak az lett volna..............vez mű tengely 3 fog ugrás.........szelepek megkóstolták a dugókat.........stb. :)

Eredmény : 4 hengerből 2-ben nincs is kompresszió........ :)

Többi még csak holnap derül ki.

Szeles Gabihoz vissza vittem,hogy lenne egy kis problem......

:)

Link to comment
Megosztás:

Bár csak az lett volna..............vez mű tengely 3 fog ugrás.........szelepek megkóstolták a dugókat.........stb. :)

Eredmény : 4 hengerből 2-ben nincs is kompresszió........ :)

Többi még csak holnap derül ki.

Szeles Gabihoz vissza vittem,hogy lenne egy kis problem......

:)

Peti nem te magad cseréltél vezérlést a kocsin ? :roll:

Link to comment
Megosztás:

Vezérlést egyik ismerőssel cseréltük anno de nem az volt a gond.

A vezérlést fedő burkoló lemez 3 helyen van felcsavarozva távtartókkal.A középső csavar (ami a két vez. mű tengely között helyezkedik el). távtartója a sok rázkódástól eltörött. (anyagfáradás)

és a távtartó bekerülve vergődött ahogy a vez mű szíj csapdosta jobbra-balra majd a vízpumpánál beakadt, ketté vágta a vez. mű szíjat (hosszában egy darabon) és megállt a motor.(mindez 1-2 sec alatt !!!)3 fogat ugrott és ez bőven elég volt arra,hogy 1-2 szelep kapjon :)

Elötte kb. fél perce mentem 200-at a kocsival , szerencse,hogy nem akkor történt. :shock:

A vacak távtartó csavaros menete a blokkban maradt.......kikell majd szedni....................

Link to comment
Megosztás:

Emléxem ahogy meghallottam azt a "furcsa" hangot egyből nyomtam a kuplungot és leállt a motor. Félretoltam az útról és elkezdtem a -7c fokban pánikszerüen kiszedni a légszűrőt meg mindent mert rosszat sejtettem.Közben mondogattam magamban : ne csak az ne legyen.........

Mikor megláttam a 2 tengelyen a jeleket na akkor tényleg majdnem elsírtam magam......................nem kívánom senkinek sem.

:)

Holnap megyek ki Gabihoz viszek fényképezőt és megnézem mi is történt. Holnap emeli le a hengerfejet......remélem a blokknak és a dugóknak nem esett bajuk...........remélem................. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.