Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

....Nekem jó lesz a Tom rugója,az pont annyit ültett amennyit kell :) :huh:....

Aztatot akartam megkérdezni, hogy az 1.4eshez való rugó nem kevés a Caravan-hoz ? Mármint a tömeg kapcsán kérdezem :lol:

Volt olyan hűtő amire rá volt írva hogy ha azt veszed meg becserélik.Lemegy a pincébe és lomtalanításkor gondolom kidobom.

És valami hiper szuper-ultramoder hüttyőt vettetek ? Ha már "áldozatul estek az ülések" átmenetileg ?

Link to comment
Megosztás:

Aztatot akartam megkérdezni, hogy az 1.4eshez való rugó nem kevés a Caravan-hoz ? Mármint a tömeg kapcsán kérdezem :huh:

És valami hiper szuper-ultramoder hüttyőt vettetek ? Ha már "áldozatul estek az ülések" átmenetileg ?

Azt nem tudom hogy a súly miatt jó e a rugó,ezt még megkérdezem.

Szerintem nem vettem szart,bosch 80ezerért :lol: a hűtőhöz nem értek és kb 2percem volt kiválasztani mert 23.50kor bezárják a tesco kasszáját 20percre.Nem akartunk várni ezért gyorsan választottunk.

Ilyen hűtőt vettem

Link to comment
Megosztás:

....Azt nem tudom hogy a súly miatt jó e a rugó,ezt még megkérdezem....

Lehet, hogy nem is annyira tipusspecifikus és jó mindkettőhöz.

....a hűtőhöz nem értek és kb 2percem volt kiválasztani mert 23.50kor bezárják a tesco kasszáját 20percre.Nem akartunk várni ezért gyorsan választottunk....

Ilyen hűtőt vettem

Így biztos nem vennék ekkora cuccot :huh:

De biztos gyó lesz.

Link to comment
Megosztás:

Volt olyan hűtő amire rá volt írva hogy ha azt veszed meg becserélik.

Mindegyikre be kell cserélniük... :huh:

Akkor most biztos a gyerek projekt is csúszik a hűtő miatt, hisz az ülés előbb lett volna és így most a hűtő tolt mindent. :lol:

Link to comment
Megosztás:

A hadseregnél éppen vizsgálják Tomi bevetésének lehetőségeit, mint pszichológiai hadviselés... :D

azt hittem az emberi kegyetlenségnek is van határa de ezek szerint mégsem.....

:) :huh: :lol:

Szerintem tiltaná a genfi egyezmény...

nah Genf! ez nem jutott eszembe!

Először New York-i megállapodást akartam irni, de beugrott, hogy az a prostituciórol szól :) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.