Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Egyébként + hamár homár! Szerintem a szemüveg igenis divatos manapság mind a nőknél mind a férfiaknál. Persze nem SZTK kereteset kell hordani szifon lencsével. Én pl hordhatnék kontaklencsét de szerintem elég hombár fejem van szemüveg nélkül. Antinak is jól áll az ookulláre csak ezt ő nem tudja elfogadni. Szerintem az olyan csaj aki ezért nem foglalkozik egy pasival az egy igazi pláza picsa (ezt a csunyák találták ki :huh: ) Igen is entellektuel lesz az egyénből szal öltöztet. Ha neki nem begyere akkor el kell fogadni ennyi.

Link to comment
Megosztás:

buktam az FK üléseimet,legalábbis egyenlőre :lol: :huh: új hűtőszekrényt kell venni.

Vazzeg vettél volna inkább klímát és nem a hűtőt hajtod 10-esen nyitott ajtóval a meleg ellenében. :)

Komolyra ordítva az Orkot. Átérzem helyzeted, amikor ideköltöztünk a cellába nem kevés összeg ment el ilyen masinyákra. Mondjuk bevásárló kártya oszt szép lassan vissza fizet. Mit mondtak mi a baja ami miatt csere?

Link to comment
Megosztás:

Vazzeg vettél volna inkább klímát és nem a hűtőt hajtod 10-esen nyitott ajtóval a meleg ellenében. :huh:

Komolyra ordítva az Orkot. Átérzem helyzeted, amikor ideköltöztünk a cellába nem kevés összeg ment el ilyen masinyákra. Mondjuk bevásárló kártya oszt szép lassan vissza fizet. Mit mondtak mi a baja ami miatt csere?

Kompresszor.kb 35-40lett volna a javítás

Link to comment
Megosztás:

És most elmentek a Tesco-ba hűtőt venni ?

Elmentünk igen,néztek ránk hülyén,4.emeleten lakunk és nincs lift.A hűtő 65.5kg volt kicsi a hely a lépcsöfordulóba,tehát az egész ház felkelt.Jó ez a gsi caravan elfért benne,kicsit kilogott de közel van a tesco :) :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.