Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

8V bontásba bele nem kezdenék! A kárpitbó és kasztniból meg nem árulsz ki olyan sokat, hogy hobbiból megérje. Ahoz valami nagyon baráti ár kell ami 100 évben 1x van. Diny-vel mi is néztük ezt de utána számoltunk és nem nagyon éri meg.

Na igen ezt mi is néztük, még azért nem tettem le a dologról lehet meg kéne próbálni nagy kockázat nincsen sztm.

Link to comment
Megosztás:

egy pár centis megfolyásnak tűnő dolgot észreveszel este a lökös alján, de a pizza méretű hátsó fejtámlákat meg nem? :huh:

Már a rendszám keretet is megnéztem hátha az,de a fejtámlára sose gondoltam volna :lol:

Na igen ezt mi is néztük, még azért nem tettem le a dologról lehet meg kéne próbálni nagy kockázat nincsen sztm.

Annyit biztos kiárulsz belöle amennyibe kerül,pláne ha lehet alkudni.

Link to comment
Megosztás:

Anti ha kell kocsi, akkor szólj. Persze csak ha nem derogál a C20XE. :D

A turbóra nagyon kíváncsi leszek, meg az arcodra is, amikor kiderül, hogy félre van fúrva az egyik henger és azért füstöl. :D :lol: :)

A péntek hogy lesz? Mikor/hol találkozunk? :huh:

Link to comment
Megosztás:

A péntek hogy lesz? Mikor/hol találkozunk? :huh:

Gsi.tomival megyünk,és kb olyan 8körül indulunk téged meg felvszünk az árpád hídnál.Így jó neked?

Na majd a 3000 V6 RWD termelni fogja a moneyt... :D :)

Kár hogy dolgoznom kellett, pedig írtam volna szívesen még. :D

Na abból nem lesz semmi egy ideig az tutti :lol:

Én se akarom már osztani így is állandóan el van keseredve.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.