Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Igenis értettem kérek engedélyt meghunyászkodni!

Egyébként a szét kefélés akkor lenne ha csont száraz aszfalton

cibálom a kézit na az ad a szilenteknek. De nem magyarázkodom

egyébként sem vagyok egy autógyilkos nem tökön, répán közlekedem

vele! Azt hittem tudod, hogy többet ér nekem az autóm mint hogy

tönkre csesszem!

Link to comment
Megosztás:

Ma keresztülmentem a városon egy fehér kombi 1.7 szívód astrával. Hát ha abban a szegény autóban nem volt négyszázezer kilométer, akkor szalonállapotú volt.

Viszont hihetetlen felüdülés volt olyan kocsit vezetni, ami

a) nem kell vigyázni, mert nincs megültetve

:D nem kell vigyázni, mert nem volt rajta két egyszínű elem

Azért a gis más. Gázadásra ébred valami erő a háttámlában. :)

Link to comment
Megosztás:

Elkészült az autóm.....picit bejáratós az uj gázbovden :) Viszont most,hogy találtam egy vákumcsövet ami "picit" elvolt fáradva és kicseréltem mintha(lehet csak mentálisan) de jobban menne az autó. :shock:

Alapjárat is a helyére került.

Szeles Gabi jól dolgozott.

Köszönet neki.

:prayer:

:D

Link to comment
Megosztás:

Elkészült az autóm.....picit bejáratós az uj gázbovden :) Viszont most,hogy találtam egy vákumcsövet ami "picit" elvolt fáradva és kicseréltem mintha(lehet csak mentálisan) de jobban menne az autó. :shock:

Alapjárat is a helyére került.

Szeles Gabi jól dolgozott.

Köszönet neki.

:prayer:

:D

Megmondanátok, hogy Szeles Gabit hol találom meg? Az alapjárati motor tisztításért mennyit kért? Nekem is ingadozik időnként.

Üdv.:

Mező

Link to comment
Megosztás:

Biztos jó autók ezek a gsi16v-k, mert Németországban is szépen van áruk... Kétezer eurónál kezdődik egy normális állapotú. Nem hittem volna.

Azt gondoltam, ötszáz euróért már utánamb@sznak egyet, ami egész korrekt állapotú. Ehelyett 16v csak motort árulnak 1000 euró környékén.

Mitől ilyen drága ez a kocsi? (Nem mintha zavarna, ne nagyon essen az ára :twisted: )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.