Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Botrány! Statárium és azonnali tarkó lövés.

Nagyon LOL autó.. (szvsz) és ennyi pénzééért?! :huh: :lol: :)

Narancs GSI.. nekem tecc..

Müszerek.. mókás :D

Nekem meg megjavúlt az ablakemelőm.. kivettem a kapcsoló "panelt" h megnézzem a vezetékeket.. ott nem láttam semmit.

Visszaraktam,poénból kipróbáltam, és csoda.. müködik rendesen.. van egy olyan érzésem valahol az ajtóban testelhetett a vezeték vagy nem tom.. most jó.. :D

Link to comment
Megosztás:

Sajnos le kell, hogy mondjam...jön a főnököm, és itt kell lennem a szállodában... :D :) :lol:

Papirkutya... :) :D

Tegnap egy próba erejéig bekerült egy chippecske...jóóópofa...István tudna mesélni... :huh:

Azért te is mondhatnál valamit... :)

Link to comment
Megosztás:

ha van valakinél kéznél egy alkatrészes cd legyen olyan tündibündi, hogy megnézi minden c20xe-hez ugyanolyan gyertyakábel kell e...jó lenne ezt is megnézni mint hibaforrás :lol:

Megy az autó csak olyan, mintha valami kicsit visszafogná, pl a Toméban ilyet nem éreztem. Mondjuk azt nem is vezettem :)

(Anti, ezen az mk-tuning.de-n sehol nincs fék...még1x ilyen férfinemiszerv nyelvet mint ez a német.... :huh: )

Link to comment
Megosztás:

Beültem elindultam,kifordultunk a szugló utcába és nyomtam egy entert :lol: közben csak annyit mondtam hogy hűha :huh: .Simán elfelejtek váltani,mert gyorsul mint állat,nem úgy mint az enyém ahhol már érzi az ember hogy nem megy és váltani kellene.Nyomatékból tekeri a kereket még kettesben is.Sajnos nem igazán volt hely a szugló utcában gyorsulgatni,sok autó volt de azt hiszem felejthetettlen élmény volt számomra.Ráadásul ez még messze nem olyan mint kellen lenni még hiányzik a tökéletességhez pár alkatrész.

Anti beszéltem a Tarral még a hütőt és a turbót le kell szedni,de holnap reggel már vihetem is.

Link to comment
Megosztás:

Na gondoltam, hogy nem lesz meg ma...

Holnap már szerda, péntekre nem lesz kész...Szal a fényezés felejtős, majd valamikor next-time...

Én mondtam hogy nem lesz kész,esetleg akkor ha már hétfőn reggel elkezdték volna.

Ma lemostam a kocsit és a meleg víz ami kijött a mosóból leszedte helyenként a tükörről a fóliát :lol: .Neked volt igazad Anti le kellet volna lakkozni.Mindegy amúgy is jobban tetszik ha szinre van fújva így nem kell törnöm a fejem hogy mi legyen vele.

Ha beszélsz még vele, akkor megkérdezhetnéd, hogy mikor tudják bevállalni az enyémet. :huh:

Azt neked kell elintézni,valamikor odagurulsz és megbeszéljük vele.Látatlanba semmit se fog mondani.

Link to comment
Megosztás:

bazz ez arra emlékeztet amikor még anno volt fenn egy 2.0 8V kadett fenn 500Eft ért és valaki felhívta a csókát...

A milyen motor van benne kérdésre a válasz: hát kéremszípen SPORT!!!!!!!! :lol: :) :D

Meg 200Le volt kiírva....

MAGYARORSZÁGON ÉLÜNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

képpel nem idézünk!

Módosítva : bazs
Link to comment
Megosztás:

bazz ez arra emlékeztet amikor még anno volt fenn egy 2.0 8V kadett fenn 500Eft ért és valaki felhívta a csókát...

A milyen motor van benne kérdésre a válasz: hát kéremszípen SPORT!!!!!!!! :huh: :lol: :)

Meg 200Le volt kiírva....

MAGYARORSZÁGON ÉLÜNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

képpel nem idézünk!

Botsch!!!!ON

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.