Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Neked 60as az első ugye?

Mert azt néztem, hogy kib közel van a gumi az iv pereméhez....ha még lejjebb megy félek, hogy beleérne

Nekem 50es van elöl.Ha megnézed a peremet alul olyan mintha vissza lenne hajtva már,de az gyári.Hidd el nem fog beleérni.

Link to comment
Megosztás:

Az a baj, hogy a gyári gyertyakábel sem olcsó buli...

A gumi miatt tényleg ne parázz, sok hely van elől. :huh:

Én Redinél a lambdára gondoltam.Amúgy pedig C20NE-hez a gyári gyertyakábel 4e./db volt anno.Bár csak 1t kellett cserézni, a leghosszabbat.Gondolom az XE-hez is ilyesmi árban mozoghat.

Link to comment
Megosztás:

Vazzeg te a tökéletesség megtestesítője vagy! Bocs, hogy odébb nyomtam 1 billentyűvel. Most reszketek is mert jönnek és elvisznek a Gulágra! :huh: Bazs aki soha nem hibázik! :lol:

ló######t nem hibázok, de te még javítottad is azt a hozzászólást, ergo átolvastad legalább egyszer, akkor meg látnod kellett volna :)

(nagyon rámragadt ez a ló######, Redi, túl sokat mondogattad :) :D :D)

Link to comment
Megosztás:

Vazzeg te a tökéletesség megtestesítője vagy! Bocs, hogy odébb nyomtam 1 billentyűvel. Most reszketek is mert jönnek és elvisznek a Gulágra! :huh: Bazs aki soha nem hibázik! :lol:

Bár nem régóta vok fenn itt forumon de ezt már én is megszoktam monjuk nem zavar mert ő csak fejleszti a tudatomat-tudásomat...... :) :D :D

NEMDE???

Link to comment
Megosztás:

Én szoktam azt is! Nem véletlenül hoztam fel a Lurdy-s témát. De ez most nem ide tartozik.

Elmondjam a gondolkodás szó jelentését?

agy; ész; észjárás; BIZ. gógyi; szürkeállomány; RITKA agyvelő; agytekervény; értelem; ABST. fej; KÖV. felfogóképesség; KÖV. észbeli képesség; szellemi képesség; KÖV. gondolkodási képesség; KÖV. gondolkodás; KÖV. [észbeli] gondolkodásmód; mentalitás; KÖV. intelligencia;

csavaros az esze

jár az agya töri a fejét

átfut az agyán

jó agya/feje van

híg az agyvelejebuta;

sematikus gondolkodásmód

csavaros észjárás

Na remélem érthető! :lol: :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ritkán mint amennyire ritkán nem tiéd az utolsó szó. Na meg ritkán amennyire ritkán fogadod el mások véleményét ill. adsz másoknak igazat.

De hát mit lehet tenni ekkora EGO-val? Szerintem semmit rá kell hagyni mint ahogy sokan ezt is teszik csak te nem veszed észre. Sebaj így szeretünk. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.