Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ez goofy astrája volt anno c14se és úgy lett belehekkelve a c20ne

ő füstölt nekünk gummát anno tavaly "mini" gsi talin :lol:

a lefalazott car a van meg q jól néz ki szerintem, igen egyedi!

haraosan nekem is lesz újra géjesim 1 kis ídőre :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nem emlékszik valaki Anti hová tette a blokkot meg a garancialevelet a légtömegmérőröl? :D

Most megint olyanokat csinál az autó mint a csere előtt :lol:

Tedd vissza a régit, hátha megint jó lesz. :huh: Egyébként kár volt az Antiét is tönkretenni. :)

Link to comment
Megosztás:

Tedd vissza a régit, hátha megint jó lesz. :huh:

Az már régen MOR16V-nél van.....

De persze, lehet nem az a baj csak amiket pl tegnap csinált azok kisértetiesen hasonlítottak az év eleji jelenségekre :lol:

Egyébként kár volt az Antiét is tönkretenni. :)

Mivel szóban kötött megállapodás alapján szabályos adásvétel történt ezért nem az Antié, hanem az enyém

Link to comment
Megosztás:

És nála működik rendesen? Lehet hogy akkor valahol máshol van a baj. Nem lehet hogy túláramot kap, vagy valami hasonló? :huh:

Neki csak a rács kellett belőle, mert az övé az enyészeté lett

De visszakerül valamikor a gyári légszűrőház egy új betéttel és meglátom. Egyébként Soltvadkert óta kb 1 literrel visszaesett a fogyim.

Link to comment
Megosztás:

Egyébként Soltvadkert óta kb 1 literrel visszaesett a fogyim.

Mondtuk hogy néha kell neki egy kis kergetőzés. :lol: De attól tartok, hogy lesz itt valami más hiba is. Lehet hogy kéne egy tech-es vizsgálat, hátha abból kiderülne valami. Nem hibakiolvasás, hanem konkrét szakértő általi átnézés, aki esetleg az apróbb jelekből tudna következtetni valami rendellenességre. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Mondtuk hogy néha kell neki egy kis kergetőzés. :lol: De attól tartok, hogy lesz itt valami más hiba is. Lehet hogy kéne egy tech-es vizsgálat, hátha abból kiderülne valami. Nem hibakiolvasás, hanem konkrét szakértő általi átnézés, aki esetleg az apróbb jelekből tudna következtetni valami rendellenességre. :huh:

A lambda csere előtt ez is megvolt. Irtam ide is, élőben is meséltem párszor, hogy találtam itt Ujpesten a Chinoin utcában egy szerelőt aki fel van szerelve diagnosztikával rendesen. Nézték tech kompatibilis műszerrel, a lamdba-t mérték oszcilloszkóppal, és a kábelköteg meg a komputer közé is bekötöttek egy laptopot sorosan. Igy minden átmenő infót, értéket láttam. Egyik sem volt nagyon vészes, kivéve a lambdát de még az sem a totál halál állapotát mutatta. Jelezte még a légtömegmérőt, mint nem tökéletes műszert de nem volt vészes állapotban.

Link to comment
Megosztás:

Hát akkor itt az ideje beruházni 1be.Még ha murvadrága is..............

Csak valószínűtlen, hogy az Anité is meghal ilyen gyorsan. Persze elképzelhető, de szerintem elég morci lenne a Redi, ha 4 hónap múlva behalna 100e forintos új cucca is.

Link to comment
Megosztás:

Csak valószínűtlen, hogy az Anité is meghal ilyen gyorsan. Persze elképzelhető, de szerintem elég morci lenne a Redi, ha 4 hónap múlva behalna 100e forintos új cucca is.

Igen, eléggé fájdalmas meglepetés lenne :huh:

Lehet még gyertyakábel is, a szerelősrác szétszedte az elosztódobozt (vagy mi az amibe a gyertyakábelek mennek) és ott azt is látták, hogy a gyertyakábelek végei egy picit meg vannak égve vagy mi :lol: Letisztogatták, de javasolta, hogy abból is vegyek egy újat. Ezt meg negyedszerre felejtem el megkérdezni a Viktortól :)

ja és ha van a közelben valaki akinek min 205 (vagy 215) széles gumija van, min. 40 (de inkább nagyobb) ültetéssel nézze már meg, hogy a perem az első keréknél vissza van e hajtva?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.