Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Kerepesi Hungária kereszteződés...

BMW elöttem, én utána olyan 50-60 között (ami bosszant, hogy ha legalább őrültködtem volna de nem...) BMW zöldön át, én meg pont a lámpa alatt voltam amikor már bevillant a sárga...A BMW-s megilyedt valamitől, mert nyomott egy satut, de a lámpát mát nem láthatta...nyomott egy satut, és meg telivertem hátulról...fékeztem, de esett és csúszott rendesen...

Kiszáltunk bemutatkoztunk, majd jól megbeszéltük, hogy átmegyünk a kereszteződésen, és ott majd félreállunk..Mire összeszedtem magam, addigra a bömös már nem volt ott...gondoltam feljebb állt meg...

Hát nem...eltűnt...Ott vártam még vagy egy órát, ráadásul még jól meg is kérdezte, hogy merre megyek...mondtam, hogy tovább a Kerepesin...

Na röviden ennyi... :huh: A kocsi járóképes, csak sajnos jelen állaptában, egy V8-es bigblokk is beférne a géptető alá...

Aztán megjött Coupé, meg késöbb Balázska...

Szal a horvátországi projekt sztorno lett... :lol:

Ja és persze nekem nem lett semmi bajom...Na persze meg a BMW-nek sem voltak látható problámái...

Link to comment
Megosztás:

Így alakult...kicsit utánaszámoltam, ha menthető pl a sárvédő, meg a homlokfal zárhíd, akkor 150 körül, ha nem akkor 200 körül megáll a dolog nagyon ügyesen...

Nem tom miért tűnt el...lehet, hogy ő meg valahol máshol várt??? és azt hiszi, hogy én léptem le...

Nem volt semmi, sőtt tök normális volt, úgy kezdte, hogy odajött sajnálja, és bemutatkozott...

valami új design kéne az elejébe, ha már így alakult... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Indokolatlan vészfék.Pl.

Olyan nincs,mindig a hátsó autó a hibás mert nem tartotta be a megfelelö követési távolságot,és nem az útviszonyoknak megfelelöen vezetett.

valami új design kéne az elejébe, ha már így alakult... :lol:

Mire gondolsz :huh: ?

Link to comment
Megosztás:

Tomi!

Szerinted mire emélxem???

Annyit tok, hogy sötétzöld 5-ös, 93 körüli évj...

Hogy hogy hívják??? Azt sem tom, hogy engem hogy hívnak...

Holnap Lurdynál meg lehet majd nézni...

Amúgy annyi előnye, van, hogy mivel pupos a géptető, így a járókelők is látják majd a turbót, meg hangosabb lesz a szisszenet... :huh:

Azért felhívtam a Tart, hogy a chippet tegyük be holnap... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lámpáknak vége ?

A jobboldaliról letörtek a fülek, meg picit megkarcolódott, de jól állta a sarat...

Már hívtam a Gabit, hogy milyen maradt még raktáron... :lol:

Holnap megnézi...

Bandivel is beszéltem...még festék is van bőven..

Valaki nem akarja mostanában össztörni az ótóját??? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.