Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Bár nem GSI de azért ott van.(sztem)

Coupénak:astracaravan

Még blitzen is lent volt....

Tényleg szép,de már lassan fél éve hírdetik,ennyi pénzért még biztos meglesz neki egy darabig.

Milyen kurv@ jól áll neki, hogy a segge is le van ültetve! Igaz István? :)

Nekem az enyém jobban tetszik :( ma ment elöttem streetraci a bordó caravannal és annyira hátulról nem jön be hogy teljesen le van ültetve :) ,biztos velem van a baj.

Link to comment
Megosztás:

Tényleg szép,de már lassan fél éve hírdetik,ennyi pénzért még biztos meglesz neki egy darabig.

Nekem az enyém jobban tetszik :) ma ment elöttem streetraci a bordó caravannal és annyira hátulról nem jön be hogy teljesen le van ültetve :) ,biztos velem van a baj.

Azt nem mondtam, hogy a pincébe kell lemenni csak a kerék fölött kb 3-4cm-ig.

Link to comment
Megosztás:

Mozaikutcában járt már???? :)

Még nem kapta meg a papírt hogy mikor mehet :) ,de azt mondta talált valakit aki elintézi okosba.

Azt nem mondtam, hogy a pincébe kell lemenni csak a kerék fölött kb 3-4cm-ig.

Szerintem pont 4cm-van a kerék és az ív között,de ha szerzel egy 4cm-es ültetőrugót azt esküszöm alárakom :( De a 6cm már nagyon sok lenne.

Link to comment
Megosztás:

Nekem az enyém jobban tetszik ;) ma ment elöttem streetraci a bordó caravannal és annyira hátulról nem jön be hogy teljesen le van ültetve :) ,biztos velem van a baj.

Te! Ez a streetraci gyereknek nem olyan a caravánja..(nem tudtam nagyon megnézni) hogy mociháztető kopoltyús.. épp nincs hűtőmaszkja és ránézésre fiatal srác.. asszem volt angel eye is bönne.. mert jött egy ilyesmi elöttem mellettem mögöttem amikor épp dobtam haza barinömet.. hideg motorral, igy nem racingoltuk.. meg hugi is velem volt, ő meg erősen sikitozós tipus :)

Mindez newpesten.. newpest-- izzo nyomvonal :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.