Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Találtam egy jópofa GSI-t egy fehér úti kereskedésben. 1.1ért odaadják, 95-ös klímás. 2 éve volt benne 160e km. most 166 van benne, óra szerint. A visszapörgetett km órát leszámítva teljesen jó állapotban van. Ja, és 5 ajtós ! Redline-nak, szeretettel :)

Már látom a fintort az arcán az öt ajtó miatt...

Szerintem arra vár hogy vehessen veterán GSI-t :twisted:

Link to comment
Megosztás:

1.1 ért sztem se rossz ár. Ha jó állapotú.

Mondjuk kérdés hogy az 5 ajtó mennyire jőn be annak, aki megveszi.

én 2003.09hóban a 96 végi 3ajtósomat 1.6ért vettem. Bosszantanak is az ilyen árak

" Ja, hogy kombi? Hát az kár...

Mondjuk annyiból jó, hogy meg lehet vele lepni a népet az úton. Jó érzés lehet látni valakinek a pofáját ahogy 180nál nem akar lemaradni az a fránya astra...

Ezt tudom milyen érzés. Tudod az enyém milyen..

Nem egy ilyen arcot volt szerencsém látni.. elösször az illető visszapillantójából,ahogy egyre sűrűbben és elmélyűltebben sassolja hogy mi a nyavaja ez, hogy ennyire jön, aztán meg az enyémből, a hitetlenkedő arckifejezését... :wink: :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Ha én indulok, akkor azért a környék fel nem ébred, de minimum rosszat álmodik.

1. Önindítóban benn marad a blendix: iszonyat hangja van hidegen, (hétfőn csere)

2. Utána öt másodperc kopogás-csörgés, valamint ébredezik a kipufogó.

Majd szépen elindulok. Mire kiérek a sarokra, mára autó formája és hangja van a kocsinak, de addig :evil:

Link to comment
Megosztás:

EjjHa....itt van az ónós csapás.......  :lol:  Volt is ma reggel korcsolya parádé  :)  

Reggel a Szabadkikötő útról a JET kútnál lefordultam az OBI felé. A parkolóig hegyi szerpentineket megszégyenítő kanyarkombinációk vannak. Egy jobbos lejtős kanyarban kitört a kocsi hátulja balra (lehet, hogy nem kellett volna meghúzni a kézit... :roll: :D ) és keresztben csúsztam lefelé. Gázfröccs, kormány átszed jobbra, autó csapódik szintén jobbra, eleje megy balra a szalagkorlát felé, szembejövök már 100 méterről lassítanak... végül is szépen összeszedtem, és "ez így volt megtervezve" arccal bementem a parkolóba... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.