Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem az volt a baj, hogy megfolyt hanem, hogy az a csík, borda vagyis koreai műanyag hegesztési csík ott volt e azelött. Nos az első kép amit belinkelt az az 1 lökh. projectnél készült és ott van rajta. Viszont a 2. az rossz szögből van fotózva és nem látszik. Szóval mindenki oltott, hogy az nem volt ott és tessék ott a fotó mint bizonyíték ami kb 1 éve készült. Egyébként egy picit megfolyt a festék ez tény de az a borda miatt volt.

Link to comment
Megosztás:

mondjuk ez konkrétan nem baszogatás volt...

oké bocsi csak Én speciel annak is örülnék ha annyi baja lenne a kasztnimnak h meg van folyva a festék......

Senki sem tökéletes de utólag tök fölös is ezen rágódni sztem akkor sincs semmi baj azzal. aki meg tökéketeset akar alkotni az vigye az RS-tuninghoz...... :)

Link to comment
Megosztás:

Nem az volt a baj, hogy megfolyt hanem, hogy az a csík, borda vagyis koreai műanyag hegesztési csík ott volt e azelött. Nos az első kép amit belinkelt az az 1 lökh. projectnél készült és ott van rajta. Viszont a 2. az rossz szögből van fotózva és nem látszik. Szóval mindenki oltott, hogy az nem volt ott és tessék ott a fotó mint bizonyíték ami kb 1 éve készült. Egyébként egy picit megfolyt a festék ez tény de az a borda miatt volt.

nekem speciel nem volt zavaró a törés, mer mondtam is, hogy miért van az ott, a festékfolyás viszont fényező-hiba :)

Link to comment
Megosztás:

Mindegy hogy ott volt vagy sem,lehetett volna rajta javítani,az viszont biztos hogy sokkal jobban áll most rajta az első lökhárító mint a fényezés elött.

Ügyes ez a Tomi gyerek :) :) :(

Már nagyon sajnálom hogy észre vettem,azt meg pláne hogy szóltam is.

Link to comment
Megosztás:

De kihalt a fórum ma.. mindenki még ápolgatja magát a hétvége után? :) :)

Nekem az elmúlt idöszakban végre kész lett a váltó.. olajfolyás megszünt(mármint váltó). ki lett cserélve egy stift is.. aminek áldásos hatására sokkal jobban kapcsolhatóak a fokozatok(finomabban). Még magánál a karnál kellene kicserélni mégegyet,meg a kar végén vmi gumigyürüt,és pöpec is lenne.

Aztán ma feldobattam a 4 "új" gumeszt. Elötte felni vizsgálat. 4 ből 3 ment görgözni.. örültem neki.. hát még a pénztárcám.. szal ennyi :( ;)

Link to comment
Megosztás:

Lehet a kákán is egy csomót keresni, de kívánom ez legyen a legnagyobb baja a kocsinak.....

Újfent meg kell állapitsam qrva jó a GSi.

Zamárdiban srácok úgy körbeállták, én sz*rtam be hogy fel akarják nyomni de csak csodálták ;) (Sötét volt :) )

Király a gyorsitósávból 60-al pályára kiálló szuzukit még a gyorsitóban otthagyni - 3 mp alatt, és a padlótól messze :)

Megnéztem 130-nál kb. 7-et eszik, 140-nél meg kb. 8-at. Tihany és Szántód közti komp is annyi volt autómnak meg nekem mint a pályamatrica.

Vezettem egyhattizenhatszelep négyesgófot, jó jó, de a fogyiadatok megdöbbentően magasak. Valahogy nem szimpi ez a tizenhatszelep (nem csak golfban nem). Egyszerűen nem cserélném el.

Lassan time 2 olajcsere, van bele Metabond, meg akkor át kell nézni kicsit hol ereszti az olajat, mert fogy, és szvsz nem a kipuffon megy ki. Nekem kartertömitésgyanús.

Most hogy lemostam az autót, meg kiporszivóztam, meg a felniket is kifényesitettem, persze mingyá első dolga volt az esőnek hogy összeb*ssza, meg egy macskának Balcsin hogy a motorháztetőn korizzon, meg a kutyámnak hogy oldalbapisálja, meg a nemtommilyenfának hogy ráhullassa a kuláját.

De még igy is szép :(

Link to comment
Megosztás:

én ilyen dizeleseket meghazudtoló fogyasztással nem büszkélkedhetek, de ha másra nem is a nagyobb sebességre jó hatással volt a lambdaszonda csere, 160ról most nem érzem azt a "megyek neki a falnak és tart vissza gyorsulás helyett érzést"

hazafelé gondoltam, hogy beállok vki mögé szélárnyékba.....de csak 2 osztrákot találtam de ezek nem normálisak, az egyik vmi egyterűvel volt a másik egy új borával de néha 190-el döngettek azzal a dobozzal :)

Link to comment
Megosztás:

Lehet a kákán is egy csomót keresni, de kívánom ez legyen a legnagyobb baja a kocsinak.....

Újfent meg kell állapitsam qrva jó a GSi.

Zamárdiban srácok úgy körbeállták, én sz*rtam be hogy fel akarják nyomni de csak csodálták ;) (Sötét volt :) )

Király a gyorsitósávból 60-al pályára kiálló szuzukit még a gyorsitóban otthagyni - 3 mp alatt, és a padlótól messze :)

Megnéztem 130-nál kb. 7-et eszik, 140-nél meg kb. 8-at. Tihany és Szántód közti komp is annyi volt autómnak meg nekem mint a pályamatrica.

Vezettem egyhattizenhatszelep négyesgófot, jó jó, de a fogyiadatok megdöbbentően magasak. Valahogy nem szimpi ez a tizenhatszelep (nem csak golfban nem). Egyszerűen nem cserélném el.

Lassan time 2 olajcsere, van bele Metabond, meg akkor át kell nézni kicsit hol ereszti az olajat, mert fogy, és szvsz nem a kipuffon megy ki. Nekem kartertömitésgyanús.

Most hogy lemostam az autót, meg kiporszivóztam, meg a felniket is kifényesitettem, persze mingyá első dolga volt az esőnek hogy összeb*ssza, meg egy macskának Balcsin hogy a motorháztetőn korizzon, meg a kutyámnak hogy oldalbapisálja, meg a nemtommilyenfának hogy ráhullassa a kuláját.

De még igy is szép :(

hát igen szépek a felnijeid, honnan szerezted?????? :P :D :P :P ;)

3 napig enyhén ki volt halva az oldal.....

Link to comment
Megosztás:

Lassan time 2 olajcsere, van bele Metabond, meg akkor át kell nézni kicsit hol ereszti az olajat, mert fogy, és szvsz nem a kipuffon megy ki. Nekem kartertömitésgyanús.

Albi, sztem meg at a hengerfejet rendbe kellene tenni.Szelepszárszimering, hidrotőkék, ilyesmi.Utána megszűnne az olajfogyi is. :) :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.