Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Elöször én is poroltóra gondoltam,de aztán a hozzáértök lebeszéltek róla,mert ha egyszer használod és nem fogy ki akkor nagy valószínűséggel többet már nem lesz jó,ráadásul a habot amivel olt nem lehet lemosni semmivel,tehát majdnem olyan mintha eléget volna.Ezért jóbb a halon,nyom nélkül eltünik,és hatékonyabb is.

:) :) :(

? A poroltót és a habbal oltót azért különböztessük meg. ;) Egyik se jó, mert nyomot hagy... előbbi istentelen sok port, utóbbi meg trutyit... :P

A halon a legjobb, vagy a natúr CO2 (széndioxodos) palack.

Link to comment
Megosztás:

Mert egy egység halon, az 18 egység ózont bont le, és egy ilyen palack tartalma az ha jól emléxem 5m3 halongázt tartalmaz sűrítve, és ennek a 18szorosát le is bontja... :)

De van arra konkrét rendelet, hogy nem használhatsz ilyet?

Attól, hogy isszonyatosan környezetszennyező még miért lenne illegál? Ennyi erővel be lehetne tiltani csomó szigetelőanyagot, vegyszert vagy gyárakat....és pár autót is innen a klubbból :)

Link to comment
Megosztás:

SXP ha olvasnád nem tuom nagy titkot árulok e L...

http://theswed.uw.hu/Pix/CIMG0064.jpg

Háát ha ez mind a "kerti" szerelés, "sufni" tunning, le a kalappal elöttetek.. mond meg szonyiknak is!! Grat neki! Kivi leszek rá egyszer majd élőben is.. már ha megmutatja :D

s mi volt a gond?

odáig voltam up2date h gomba csere, abban seggíteni is próbáltam utána teszt és vmi not workin....

jah nem is mondtam Tom szereztem most reggel dekopirt és este már faragom ish :P

real homemade ha bejön vállalunk beépítést? :D

Csak nem valami ilyesmit csinázgatsz? ;)

21774964.jpg

21775017.jpg

Vkinél anno láttam olyat, amit még az én családi kocsimba is el tudtam volna képzelni, hogy csak a kerékivig volt lefedve.. sikba...má ha érted.. :D :)

ad1 becsavtól nehogymár eldobja magát... a multi meg ott volt nálam, mikor még a hernád féle kábelrengetegben ídőztél kérdeztem ish h nem lenne e 1xűbb ha hozom a multit s kimérjük :(

Lehet hülye ötlet, de made in konyha tunning.. fillérekért..

ha abban is úgy mükszik,márpedig mért ne úgy menne.. akkor az a gomba csak simán egy kapcsoló.. (hőre, és h milyen elven, tudja gyik) de... ha igy van akkor egy láboskába meleg viz.. a kis genya belelógat, multi szakadásvizsgálóra és várni.. (esetleg ellenállat mérésre, vagy akár kis fesz +egy égő.. de multi egyszerübb) jah.. a várás elött alá is köllene gyújtani,és forralni a vizet.. elvileg kapcsolnia kellene a kis genyának... ha nem akkor gáz. ha igen, akkor már az a kérdés, a helyén mért nem megy..

2: a venti nem tom abban hogy van megoldva de nálunk asszem csak simán testeli a ventit.. oszt csók.. (fentről megkapja a 12 voltot.. a 2 sebességesnél meg van egy ellenállat is közben)

szal ebben az esetben a direktbe azt jelenti hogy a gomba helyét rövidrezártátok? illetve a hűtőventiről van egyátalán szó? :) :P

Mert ha ez a megoldás van, és a gomba helyének rövidrezárásakkor megy a cucc.. a gomba külön szintén megy, akkor csak azzal lehet a szopás hogy nem kapja meg a hőt....

de persze ez csak az én agyfosásom.. azt se tom miről beszélek :P ;)

Izgalmas, pörgős, változatos versenynek nézünk elébe... ;)

:P Én meg csak ülök itthon,és filózok, hogy az én kicsikém vajon hogy áll.. (a kocsim,még mielött vki másra asszociállna...) na de majd holnap megcsörgetem a szakit.. ilyenkor el kell ismernem.. nem sokat használom a kocsit, de kocsifüggő vok.. idegesitő h nincs itt a ház elött.. :P ;)

Nem,átraktam az én csomagtartómba ;) :P

Redi!

Nekem csökkent a fogyasztásom a lambdaszonda csere után,városi forgalom dugók,csak klímával 11L a BC szerint.Nekem eddig nem mutatott 13L alatt.

Mindenki lambdát cserélget? lambdák hullanak az égbő? banyek.. vagy lemaradtam vmiről? ;) (kérdésem szintén gyári nem gyári? new, nem new.. tapasztalatszerzés.. hogy ha végre eljutok odáig, hogy nincs égetőbb javitanivaló, akkor hol milyet mennyiért) ;)

Olyan mint a poroltó,csak az oltás után nem marad nyoma mert teljesen elpárolog.Nekem azért kell mert amikor szétéget a kipuf rendszerem bepánikoltam hogy ha kigyuladna se tudnám eloltani,Antinak ezért és a cooler hűtés miatt.Utobbi okoz némi fejtörést.

És ez mekkora kiszerelés? pár hónapja én is "játszottam" vele,amikor az egyik metrószerelvénynek kicsit be volt "húzva a kézifékje" és ment úgy egy kört, és nem kicsit füstölt, izzott mire leért hozzánk a központba.. jóóó anyag.. B)

Csak ami nálunk bent van az nagy lenne kocsiba.. no nem mennyiség, hanem méret miatt.. meg csúnyán nyomon vannak követve... B) ;)

Link to comment
Megosztás:

Elöször én is poroltóra gondoltam,de aztán a hozzáértök lebeszéltek róla,mert ha egyszer használod és nem fogy ki akkor nagy valószínűséggel többet már nem lesz jó,ráadásul a habot amivel olt nem lehet lemosni semmivel,tehát majdnem olyan mintha eléget volna.Ezért jóbb a halon,nyom nélkül eltünik,és hatékonyabb

nekem nem akartok szerezni ? :)

Link to comment
Megosztás:

3350 km... :(

Este megnéztük hogy hol lesz idén a Blitz-Weekend... :)

Most kéne valami szállítmányozó céget alapítani... :P :)

te nem vagy ezres öcsém ;) :P :D :P

Levágtad tegnap a fabelsőt?

Milyen szinű lesz a kárpit?

Link to comment
Megosztás:

Laci nem ilyesmi a terv hanem olyan pont mint Tomé ;)

És be is lesz borítva... mármint kárpittal ;)

ŐŐŐŐő.. tudja fene igy hirtelen milyen Tomé.. de lehet pont arról rizsáztam, sőőt.. h azt láttam.. :) :)

Gondolom,hogy majd még erre is megy a kárpit, nem hinném,h igy hagyná rapi gyerek..

te nem vagy ezres öcsém :P :D :P :P

Anti.. ezek után vmelyik benyakút hálózatot nyugodtan felkérhetnéd sponzornak :(

Link to comment
Megosztás:

Pici :(

A kábelezés nem az igazi, és ha le akarjátok burkolni az erőlködőket, figyeljetek a hűtésre ;)

szerintem ez még "deszkamodel".. szó szerint :) amúgy meg nem sokat tok a prodzsektről.. csak a talin láttam,és gondoltam katt..katt... mint szinte majd mindent.. már már betegesen kattintgatok :)

Link to comment
Megosztás:

Most hívott Coupe, hogy megint belementek hátulról...

Végighallgattam, az első pár mondatot...a lényeg:

- Elnézést, de beleakadt a cipőm a pedálba...

- Akkor miért nem jár busszal?

- Maga meg miért nem hagyja otthon az autóját ha ennyire félte?

Tehát semmi előítélet, de nő volt, jópofa az indok, és még neki áll feljebb...a legszomorúbb, hogy még pofán sem lehet csapni... :) :)

Ahogy hallottam nem nagy a baj, csak megint a hátsó lökös, de bosszantó az biztos...

Szal beleakadt a pipellője a pedálba...hát miért nem megy...............

Link to comment
Megosztás:

Most hívott Coupe, hogy megint belementek hátulról...

Végighallgattam, az első pár mondatot...a lényeg:

- Elnézést, de beleakadt a cipőm a pedálba...

- Akkor miért nem jár busszal?

- Maga meg miért nem hagyja otthon az autóját ha ennyire félte?

Tehát semmi előítélet, de nő volt, jópofa az indok, és még neki áll feljebb...a legszomorúbb, hogy még pofán sem lehet csapni... :( :)

Ahogy hallottam nem nagy a baj, csak megint a hátsó lökös, de bosszantó az biztos...

Szal beleakadt a pipellője a pedálba...hát miért nem megy...............

Bááz.. coupera rájár .. szerncsére nem az úthenger, de minden más.. vagy csak igy akarja elintézni hogy lehessen tunningolni? ;) :P

Csajszi.. laza nagyon.. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.