Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tomi én meg jól felhívlak meet ügyben mindjárt, mert csak nem akar összejönni ez a 7végi hekk...

Halsütés lesz? (hek) ;)

Ejj... el is felejtettem hogy nincs is kocsim :P :) :(

Kórházban van.. doki bácsi megnézi javitja vérző csípőjét.. (váltóját).. talán holnap már tok vmit hogy mi a szítu.. le kell szedni, nem kell leszedni.. "csak" tömítés, vagy vmi más gáz van...

Látom amúgy mindenkinek alakúlgat a paripa... csak nézek mint rozi a moziban.. le vok maradva :)

Link to comment
Megosztás:

Most minek örülsz? :)

és még fel is emeltem az elejét, hogy úgy tűnjön, mintha mennék :)

Mellette meg vetítetted a fákat, meg a 200al suhanó tájat :P

még egy kis off és abbahagytam

tegnap mentem 657 km-t, reggel teletank, este teletank, 5,63 liter/100 km

autópálya 150-170, országút 120-130

teccik :(

most 3020 van benne

Akkor összességében van 2 hónap előnyöm, ami valamivel több, mit 10k km-t jelent... uccsemérszutol... :D

Bár a fogyasztás adat egész jól néz ki...

Link to comment
Megosztás:

Most minek örülsz? :(

Mellette meg vetítetted a fákat, meg a 200al suhanó tájat :P

Akkor összességében van 2 hónap előnyöm, ami valamivel több, mit 10k km-t jelent... uccsemérszutol... ;)

Bár a fogyasztás adat egész jól néz ki...

nem mondtam, hogy örülök, csak kb ugyanakkor indultunk az Antival és most lemaradt :P

amúgy nem vetítettem semmit, nagyon okosan csak az órát fotóztam :) :)

nem tervem, hogy utolérjelek, nem vagyok én elmebeteg ;) :P

a fogyasztás jónak tűnik, ha azt nézzük, hogy egy lityivel kevesebb, mint a tiéd és kb most áll be, de ha azt vesszük, hogy én mennyivel nyugisabban közlekedek, akkor már nem is olyan nagy a különbség :P :D

Link to comment
Megosztás:

Hát valahogy bekúsztam a platzra, de ez nem is volt gázos...elötte voltam Érden a haveromnál, és ott volt egy 50 m-es utca, ami több mint 10 percig tartott...pedig én bevállalós vagyok, de ez már nekem is meredek volt...

Bazs, kb 2-3 hét fórod van, meg nekem ezen felül még állt pár napot szerelőnél a vas... :)

Link to comment
Megosztás:

Hát valahogy bekúsztam a platzra, de ez nem is volt gázos...elötte voltam Érden a haveromnál, és ott volt egy 50 m-es utca, ami több mint 10 percig tartott...pedig én bevállalós vagyok, de ez már nekem is meredek volt...

Bazs, kb 2-3 hét fórod van, meg nekem ezen felül még állt pár napot szerelőnél a vas... :)

Majd az övé is fog idővel! :)

Egyébként én is bőszen krasnyogtatok.Na jó, nem olyan vészesen, de 1X 2X már hálát adtam a teremtőnek a kartervédőért. :(

Link to comment
Megosztás:

19:00 Sonique-nál?

Tom-SXP-Krájin.Tom thx a látogatást :)

Ennyit régen lettem osztva de sebajjj.... és SRY h itthagytalak benneteket kertemben de jelenése volt Ijisszel :(

Sztem ennyi géjesit szomszédom még összen nem látott nemhogy 1xre :)

CIMG0068.jpg

Tomi megint nyertél...

CIMG0067.jpg

SXP ha olvasnád nem tuom nagy titkot árulok e L...

CIMG0064.jpg

Link to comment
Megosztás:

nékem Anti stabilan jelentem!

Tegnap Tom kocsija volt donor, ma elvileg homemade csinálom.

Utána zárat hekkelek mega héten van még 1 köröm a műanyagoshoz - igen, ez még mindig az - és utána jövő 7en m1k Lalihoz 1-2 apróságot megcsinálunk then fény.

Ha minden igazzzzz :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.