Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Végülis nem mondhatjuk nem történt ma se semmi

Mekkora gerinctelen féreg volt az a rönós, el sem hiszem :)

Remélem rendezödik a dolog hamar.

Elég ijesztö volt amikor a szembesávba voltál a járdasziget túloldalán :(

Anti vasad most igy legyalázza a tyütyülő Corit, akkor majd ha fullos lesz.... há nemsemmi

hazafele a rendőrök is megállítottak -kövttek fél kerületen át -

kiszállok tiszta kómás fejjel -mert fáradt voltam- erre az első kérdés h hányas évjárat meg gyári-e meg hány db meg ilyenek :P

a végén azért elkérték a papírokat is...de jó fejek voltak....

és legalább tudják már h jófiú vagyok és nem állítanak meg többett :P

;) :P Mi történt? :D

Coupe majd elmeséli....sok a ###### az úton :)

Link to comment
Megosztás:

:) :( Mi történt? ;)

Az történt hogy mentünk a hungária körúton tényleg szép lassan,olyan 60as tempóban,és egy renault megane a villamossínen kielözött minket,amivel még annyira nem is lett volna próbléma,de a renault ráment valami nagy vasdarabra ami elkezdett felénk jönni.Antinak még sikerült kikerülnie,de nekem már nem :P rápattant az autómra.Eldurrant az arcom és elindultam a srác után aki nem volt hajlandó megállni.Egészen az Atlantis billiárd teremig üldöztük Antival.Ott piros lett a lámpa.Megálltunk kiszáltam,mondom a gyereknek mi volt,jó lenne ha félreállna,erre nyomott egy telit és otthagyott :)

Igazából pont itt lettem a legmérgesebb.Beültem a kocsiba utána mentem,de akkora elönye volt,hogy csak a Váci úton a szembesávba tudtam menni hogy utólérjem.Talán ez volt a szerencse mert valaki kihívta a rendőrőket,a szembesáv miatt,akik meglepően jófejek voltak.A srác megállt a Duna plázánál,mert ott voltak a haverjai.Pár perc múlva érkeztek a rendőrők félrehívtak,mondták hogy nem túl jók az esélyeim,akkor járok a legjobban ha most ad a srác pénzt,de csak 2500ft volt nála.Nem tudom a rendőr mit mondhatott neki,de megigérte hogy ad pénzt.Egy 20ast kértem,ez még az az összeg amit inkább kifizetne mint megkockáztassa hogy megtaláljuk.

A lökhárítónak a bal sarkát kivágta a vasdarab + fényezni kell.

Az bánt a legjobban hogy egy majdnem új lökös,most volt fényezve :D

Már hívott a fickó hogy találkozzunk,adja a pénzt.

Link to comment
Megosztás:

Anti vasad most igy legyalázza a tyütyülő Corit, akkor majd ha fullos lesz.... há nemsemmi

Ha ez egy zöld corrado akar lenni, akkor nem akarok letörni senkit.. nem tom mi van azzal, de nagyon nem megy.... :P prüszköl meg minden, demég én is tisztán adtam neki vagy 2 autót.. ano G60-as volt.. sztem vmit nem jól hangoltak össze..

Van egy sárga G60-as is.. nah az is csúnyán kikapott...

Meg is lepődtünk..

Coupe: nem semmi.. nah h miről maradtam le.. de majdnem éjfélre értem haza. akkor láttam h mentetek.. és nem volt "kedvem" nekem se..

Hétfőn viszem a paripát Sz.Gabhoz.. megvettem a tömitéseket a váltóhoz.. majdnem az összeset,+szimering a rudazathoz. és ez volt 8rugó.. és az alsó teknő tömítés majd csak keddre lesz meg :) az is kb 2-3 ezer jó magyar forint :(

Tudom ezek apróságok a te lökösöd javitásához képest.. "frankó" lesz ... nem csodállom hogy eldurrant az agyad..

Mostanában rút dolgok történnek a Gsi-kel... sorra törnek(Devilsék) meg hullanak..

Eddig még megúsztam.. bár ma belém is belémkoccantak a váci uti tesco "menekülö útvonalon", de szerencsére éppen csak gurúlt a kocsi.. mégcsak a kosz se jött le :D

De ha ugy is lett volna, nem is azt lincseltem volna meg, hanem azt a fehér nem is tom milyen autóst, aki kielőzve a sort, akart bepofátlankodni az alé, aki mögém jött be,és belémkoccant... a rohadt paraszt... már bocs...mindenki kivárja szépen a sorát, én beengedek egy valakit magam elé, ez meg elindúl nagy rössel hogy nah akkor még ö is.. kielözve az elötte álló kb. 3-4 autót.. apja.......fülét. ;) :)

Link to comment
Megosztás:

Megvolt a találka,fizetett a srác 20ezer ft-ot.Köszi Tom hogy eljöttél.

Csináltam képet a lökösről.

22143026.jpg

22143032.jpg

Azt hiszem most nem csináltattom meg,ott vettem észre hogy az első gumimban van egy szög.Úgyis kell új gumit vennem előre,így egy kicsit sűrgősebb lett mivel nincs értelme a régit megcsináltattni.

Az bánt a legjobban hogy a vadonatúj hátsó guminak is adtam az üldőzés során,beleért a sárvédőbe és kivágott belöle egy kisebb darabot Nem volt időm figyelni a gödröket. :) :)

22143034.jpg

Mindegy ez van már nem tudok rajta változtattni,még mindig jobban jártam egy 20ezressel,mint ha nem kaptam volna semmit.

Itt ért bele.

22143033.jpg

Link to comment
Megosztás:

a srác akkor tegnap rendesen beszarhatott nem hittem volna h ilyen gyorsan fizet...

kár a gumidért is :)

Szerintem a rendőrök győzték meg hogy így sokkal jobban jár.A guminak végülis nem lett ettől baja,csak az a tudat zavar,hogy ott van.Azt hiszem ha lehet megcseréltetem a két gumit és akkor ez a másik oldalon belül lesz és nem fog látszani.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a rendőrök győzték meg hogy így sokkal jobban jár.A guminak végülis nem lett ettől baja,csak az a tudat zavar,hogy ott van.Azt hiszem ha lehet megcseréltetem a két gumit és akkor ez a másik oldalon belül lesz és nem fog látszani.

"azt hittem versenyezni akarsz " :)

Link to comment
Megosztás:

Nincs elfelejtve, csak a DIGIT mindig úton van a családon belül, aztán mikor itthon van, persze hogy nem jut az eszembe, amit ígértem. :)

Gondoltam hogy valami közbe jött,azért ha jársz arra és van időd akkor szívesen vennék még pár képet :( :)

Link to comment
Megosztás:

Nem semmi milyen dolgok történtek veletek az este.Sajnálom Coupe a lököst ez megint egy kis pénzbe fog kerülni mire újra jó lesz.Én is mehettem volna nyugottan veletek mint ma kiderült a töltésemnek semmi baja valószínü csak az izzó égett ki .Na mindegy majd legközelebb.

AZ események jobbik része nekem is hiányzik eléggé de nagyon rá kéne hasalni a "lakatolás projektre" a nyáron uh no csensz' erre......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.