Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Látom indul a buli....

Kész lett a GSi, elnéznék veletek én is vmerre.... Bááár Kadettosok szervezkednek Gyálra - kilenckor taliznak vhol...

GSi-n amúgy gólyalábcsere volt. Gázos Sachs ment be, meg toronycsapágy meg nemtommicsere is volt. Motortartóbakok is cserések lesznek, mert kivannak szegények. Még vmi szilentet is kell cserézni. Nagy szakértö vagyok :)

Anti én el vagyok szomorodva hogy ez van.. Még ha 3rugóval "meg is úsztad" Nem hiszem el k5sög pékeknek ezzel kell szórakozniuk amikor Diny meg SárgaGSi Zoli vasát (meg nyilván nagyon sok mindenkiét még) felnyesegetik, és ami vihetö - viszik. A jónépet meg a játékával csesztetik, pedig szerintem SEMMI KÖZÜK HOZZÁ, hogy:

- milyen ültetés van alatta

- mekkora a kormányod

- milyen az ülésed

- mekkora a kerék alatta

- milyen szinű a hátsó lámpád, ha az izzód úgy világit ahogy kell

- van-e kilincsed

MERT TE DOLGOD, és csak mondvacsináltan lehet rá sz*ros indokokat találni, ésszerűségtöl messze van. Neked igy teccik csináld igy.

Elküldeném inkább öket utat épiteni, meg kátyút tömni de szvsz még arra is alkalmatlanok.

Másik: kaptam pappert hogy nem irattam át Dzsieszájt idöben, ezért kivonják a forgalomból 2 hónapra!!!

De minek? Mér jó nekik? Ki az aki ezzel szórakozik hogy ilyen papirokat ir? Ki vette fel oda?

Szarul mennek a dolgok kishazánkban mer egymást csesztessük ahejjett hogy egymást segitenénk.

Anti/Tom/Redi mingyá hivlak merre mentek........

Link to comment
Megosztás:

Végülis nem mondhatjuk nem történt ma se semmi

Mekkora gerinctelen féreg volt az a rönós, el sem hiszem :)

Remélem rendezödik a dolog hamar.

Elég ijesztö volt amikor a szembesávba voltál a járdasziget túloldalán :)

Anti vasad most igy legyalázza a tyütyülő Corit, akkor majd ha fullos lesz.... há nemsemmi

Link to comment
Megosztás:

10 órakkor találkozunk a kerepesi út keresztúri út sarkán lévő OMW kútnál.

Ej... ha még mindig a keresztúrin dolgoznék, és mondjuk délutános lettem volna... asszem csatlakoztam volna. :D

Végülis nem mondhatjuk nem történt ma se semmi

Mekkora gerinctelen féreg volt az a rönós, el sem hiszem :)

Remélem rendezödik a dolog hamar.

Elég ijesztö volt amikor a szembesávba voltál a járdasziget túloldalán :)

Anti vasad most igy legyalázza a tyütyülő Corit, akkor majd ha fullos lesz.... há nemsemmi

:( ;) Mi történt? :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.