Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem is a hűtés miatt, de tduod intercooler, meg levegő...tudod, hideg!... ;) nem rendszámtáblaszagú, hanem hideg levegő kell neki... :)

Azon gondolkodom, hogy majd este megmutatom, hogy hova lehetne még felvarrni...egészen alulra, olyan pár cm-re a földtől, hátha leverem...tehát még a cooler alá... :) :P

mint pl itt

Csak nekem nem kicsiben hanem a nagyban...szeirntem nem lenne olyan vészes... :(

Link to comment
Megosztás:

Csak nekem nem kicsiben hanem a nagyban...szeirntem nem lenne olyan vészes... :)

de

moap-on ilyenrol is van kép nagy rendszámmal....hidd el nemlennejó

sztem tedd a rácsra 2 csavarral

a városban sztem ennyi nem fog olyan sokat számítani, ha meg versenyen akarsz gyorsulósat játszani lecsavarozod

Link to comment
Megosztás:

Anti végül miért is lettél megbüntetve ?

a másik meg hogy az eltüntetett kilincsekért miért basztatnak ? és az ültetést sem tudtam...

eddig sosem volt para ha kpm-eseket láttam de a végén rámkennék h én vágtam le a tetőt otthon....és ha mondjuk motorcserés a kocsim mi nincs lepapírozva az rögtön térdelés és tarkólövés ? :) :)

bár hallottam olyat h kell irni vmi papírt h intézés alatt van...

Link to comment
Megosztás:

Nekem is volt egy rendőrös sztorim szombaton.

Pesten voltunk de nem jutottunk be a copacabana beach-re és hazafelé indultunk.

Hát persze nekem már volt az agyamba és haverom vezette a verdát, mondom neki menjünk le Pásztóra (Salgótarján előtt) nézzük meg a picseket.

Ott szép lassan megyünk a főúton aztán kanyarodunk balra utána nem sokkal villan az oktávia.

Megállunk, haveromat szondáztatja, megkérdi kié a kocsi, majd körbenézi a polgárőrrel.

Hátul nem is néztr őt a morci érdekelte elől.

-Legyen szíves tompítottat kapcsolni

-O.K.

-Akkor most helyzetlyelzőt

Mondom haveromnak gyorsan kapcsolja vissza tompítottra, de észrevette a turpisságot.

Aztán csak meglátta ezt .

Megkérdezi tőlem.

-Milyen az előírt helyzetjelző fénye a KRESZ szerint

-hmm hát izé fehér

-és ez milyen színű

-lilás, rózsaszín

-tudja, hogy más kolega elvette volna a forgalmit ezért

-igen, hmm gondolom - félrészegen és félszegen :)

Gondolkodott les rám, de én addig jobb egybe ültem és mondom neki.

-ha tudtam volna, hogy ilyen szigorítás van akkor be se rakom és holnap az lesz az első dolgom hogy vissza csréljem.

Normális volt és elengedett amúgy.

Ja, és most ilyen színű let(t) :) :( ;)

Link to comment
Megosztás:

a másik meg hogy az eltüntetett kilincsekért miért basztatnak ? és az ültetést sem tudtam...

Balesetnél nem nyerő, ha csak távírányíthatóval nyitható a kocsi, asszem valami hasonló miatt szólhatnak, ha éppen nincs más dolguk.

Link to comment
Megosztás:

Bazs mióta felraktad a mantás videókat,azóta naponta legalább 2x megnézem.Nagyon tetszik :)

a honlapon van ám több is

mondjuk az volvo-motor, de a kasztni manta A volt valamikor :)

nem néztem végig mer ez egyben megvan rájöttem(A video) de nem tom h kiírják e az elején h 578 Le-t tud a drága.....

egyben? ez csak darabokban létezik, kivéve, ha összerakta valaki ;)

amúgy nagyon durva a vas, egy gsi-be is be lehetne rakni :(

http://www.hilmersson-racing.com/start.asp?show=j

Link to comment
Megosztás:

Este rendszámot ragasztunk... :)

Szombat reggel Zánka - Balatonfüred távon 3x állítottak meg...

De sajnos kezükbe adtam a rendszámot, és nem tudták felrakni ;)

Visszafelé jövet fekete szigetelőszalag -> első szélvédő közepe :) viccesen nézett ki

Balesetnél nem nyerő, ha csak távírányíthatóval nyitható a kocsi, asszem valami hasonló miatt szólhatnak, ha éppen nincs más dolguk.

Astra H nyitja az ajtókat... :(

Bár gondolom, hogy csak a zárást/reteszelést...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.