Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én úgy gondoltam azért úsztuk meg... :)

A rugót azért nem fogják így beírni, mert ahhoz akkor tüvös gátló is kell amit ehhez a rugóhoz gyártottak, ahhoz tüvös szilentek, ahhoz tüvös toronymerevítő, és sorolhatnám...ördögi kör, iszonyat pénz...

No-ban ez úgy működik, hogy náluk a KPM vizsgálja be ezeket a termékeket látja el TÜV-el, tehát amiről egyszer már megállapították, hogy jó, az jó is...nálunk ez még nem így van...azt sem tudta tegnap a rendőrsrác, hogy nincs is már kismatricarendszám...Mondta is hogy nem kötexenek az épített autókkal, mert fingjuk sincs, hogy mit lehet mit nem, és ha feleslegesen küld el valakit szigorított vizsgára, akkor baszogatják őket, hogy minek...ezt kerülik el...ezért is ugrik mindenki a fóliára, mert az egyértelmű, látszik, és nem szabad... :)

Link to comment
Megosztás:

Hú gyerekek múlt héten Tom mosmeg Anti, nagyon mánylisták vagytok....

:) :( ;)

Elötte meg én.. (50es táblánál sacc 70-80 és traffi. bár nem tuti hogy engem kapott le.. de jobb volt a békesség.. 12rugó :P :) ) de ez önhibás :P

Még jó hogy az enyémen minden gyári.. szinte :P

MOst max a gumikkal kötekedhetne,mert már látszik a kopásjelző.. LOL de már a pinyóban vannak a gumeszok.. csak szerelés elött nem rakom fel..

Ültetés. sebaj.. egy -30 még nem olyan feltünő szvsz.. pláne a gyári 15ös pacskerokkal :D

Link to comment
Megosztás:

a TÜV-engedély nem hivatalos magyar dokumentum, így a rendőr szarik rá

viszont a KPM elfogadja, amióta EU-tagok vagyunk

magyarul, ha KPM vizsgára mész és bemutatod a TÜV-engedélyedet, akkor nem szólnak az adott átalakításért

elvileg kérésre be is jegyezik ilyenkor a forgalmidba, de ezzel nem foglalkoznak, ez a szopás

mert ha a rendőr megállít és te lobogtatod neki a TÜV-öt, akkor elhajthat KPM-re, ahol meg elfogadják, de b@sznak beírni

Link to comment
Megosztás:

Pontosítok egy kicsit miért is kell a caravanos srácnak mozaikba vizsgázni.

Nincsenek kilincsek se elöl se hátul,törött volt a tükör,nem volt fent a rendszám elöl,hátul az ablakban van.Nem váltóméretes gumi volt fent,mert papíron az 1.6os és annak 13" kerék van gyárilag.A rendőrök őt is elengedték volna már, csak a Kpm-es is odament megnézni az autót.

Link to comment
Megosztás:

Pontosítok egy kicsit miért is kell a caravanos srácnak mozaikba vizsgázni.

Nincsenek kilincsek se elöl se hátul,törött volt a tükör,nem volt fent a rendszám elöl,hátul az ablakban van.Nem váltóméretes gumi volt fent,mert papíron az 1.6os és annak 13" kerék van gyárilag.A rendőrök őt is elengedték volna már, csak a Kpm-es is odament megnézni az autót.

Este rendszámot ragasztunk... :)

Link to comment
Megosztás:

másik kereket felrakhatsz és semmiről nem kell papír, amíg gyárilag az adott típust szerelték azzal

és mivel az astrán gyárilag volt 15ös felni, így addig nincs gáz

nagyobbal sincs gáz, ha váltóméret, az táblázatból kikereshető, csak ahhoz kell műbizonylat a gyártótól, hogy adott típusra való

de pl a 195/60R15 miatt is büntethetnek, mivel az az F-re nem váltó

Nekem is de hova??? :)

oldalra :)

Link to comment
Megosztás:

másik kereket felrakhatsz és semmiről nem kell papír, amíg gyárilag az adott típust szerelték azzal

és mivel az astrán gyárilag volt 15ös felni, így addig nincs gáz

nagyobbal sincs gáz, ha váltóméret, az táblázatból kikereshető, csak ahhoz kell műbizonylat a gyártótól, hogy adott típusra való

de pl a 195/60R15 miatt is büntethetnek, mivel az az F-re nem váltó

oldalra :)

Ezzel érvelt ő is de mégis megbüntették.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.