Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Lambdaszonda csere után is sokat kajol szerintem :)

Mondtam hogy attól a fogyasztás nem fog nagyon változni.

Ma nekem is kapott egy másik lambdaszondát,eddig jónak tűnik az alapjárati fogyasztásom BC szerint visszament1-1.1L/h-ra.Fél év után sikerült megcsinálni a kéziféket is :) :( ;) most nagy a boldogság.

Kicsit elbeszélgettünk a mágussal a 3.0V6 ról.Szerintük úgy volna értelme hogy egyből hosszába a motor,csak hátsó kerék hajtással dupla turbóval.Kb a költségvetése ennek olyan 2.5millió.

De csak elméleti síkon,nem akarok motort cserélni a caravanba.

Link to comment
Megosztás:

2450-nél, tehát a fele már lassan megvan...

Jövő héten tartok majd egy kis maratoni verziót...

kb 3-hét múlva tervezem, hogy meglesz a kellő km, ahhoz, hogy tekerjünk egy picinykét a túrón, meg megyen bele a chip... :)

A maraton merre fog "futni"? Ahová nagyon sok opeles is?

Link to comment
Megosztás:

Ma nekem is kapott egy másik lambdaszondát,eddig jónak tűnik az alapjárati fogyasztásom BC szerint visszament1-1.1L/h-ra.Fél év után sikerült megcsinálni a kéziféket is :) :( ;) most nagy a boldogság.

Akkor este gyorsulás... :P

Most nem lesz mire fogni. :D :P :P

Kicsit elbeszélgettünk a mágussal a 3.0V6 ról.Szerintük úgy volna értelme hogy egyből hosszába a motor,csak hátsó kerék hajtással dupla turbóval.Kb a költségvetése ennek olyan 2.5millió.

De csak elméleti síkon,nem akarok motort cserélni a caravanba.

Gondolom nincs kedved hozzá... :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor este gyorsulás... :D

Most nem lesz mire fogni. :P :P ;)

Gondolom nincs kedved hozzá... :)

még mindig tudom a súlyra nagytengely stb.......... fogni :( ;) :P

A pénz mellet kellene egy másik autó mert ez a mutatvány legalább fél év lenne,ráadásul mivel nincs tapasztalat ilyen téren a megbizhatósággal is biztos lennének gondok az elején.És hát tudjátok családos ember leszek...... :)

Link to comment
Megosztás:

Én már 1Xű földi haladóként egy shíma, gyári állapotúra felhozott C20LET-nek is örülnék, mert sztem nem olyan sok LET mocis Astra, v. GSi rohangál az utakon.

Ill. itt be merem vallani, hogy az is megfordult a fejemben elvi síkon, hogy Demó törött Astra Caravanját megvegyem, a Corsa projektet zároljam, aztán a családi verdát XE-síteni.

De ezt elvetettem.Nem jönnék ki a Corsából sehogyansem jól. :) Úgyhogy inkább megcsinálom a Corsát. :)

Link to comment
Megosztás:

Vagy egy nagy kompresszor,vagy a dupla turbó.Én biztos belevágnék,mert végre lenne valami egyedi,de ahhoz nagyon sok minden kell,fölegg 2.5milka :) Annyit most pont nem ér az egész.

nemnem

mindkettő kell, mint a tegnap linkelt mantában! :)

Link to comment
Megosztás:

Ja már lassan minden sarkon hozzádvágnak egy túros gsi-t... :)

Nem ezt mondtam,kifordítod a szavaimat :D Különben is miért nem alszol ;) ?

akkor sztem idén költs a kocsira :P

Mondtam is az asszonynak,hogy akkor az idén minden tervemet meg kell hogy valósítsam :) :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.