Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

inkább a tömités csere kerüljön sokba, mint a váltójavitás mégtöbbe....

Jaja.. ezzel én is így vok.. csak ha mégis leugrasztjuk a váltót, és meglátjuk a kuplungot, félek nem csak tömítéscsere lesz :) :(

Esetleg csak úgy kiviből.. mennyibe fáj mostanság egy váltó le fel, meg esetleg az emlitett tömités cseréje..?

kivi vok, mennyire dolgozik olcsón Gab..

Biztos jobban mint a 2.5 V6-t. Munkatársamnak vectra-ba van de nem voltam tőle elájulva, akkor inkább c20xe.

Háát anno régen még Infóparkos korszakban volt ott egy ilyen.. igaz ótómata.. és eléggé húzta már a belét, de olyan zakókat kapott, hogy én magam is allig hittem.. :)

Link to comment
Megosztás:

Biztos jobban mint a 2.5 V6-t. Munkatársamnak vectra-ba van de nem voltam tőle elájulva, akkor inkább c20xe.

Én nem 2.5V6 ról beszéltem :) ráadásul a vectra kicsit nehezebb mint az astra.

Azért vetettem fel az ötletet mert egyediségről beszéltünk,a 3.0V6 itthon talán még egyedi lenne.

Link to comment
Megosztás:

Jaja.. ezzel én is így vok.. csak ha mégis leugrasztjuk a váltót, és meglátjuk a kuplungot, félek nem csak tömítéscsere lesz :) ;)

Esetleg csak úgy kiviből.. mennyibe fáj mostanság egy váltó le fel, meg esetleg az emlitett tömités cseréje..?

kivi vok, mennyire dolgozik olcsón Gab..

Háát anno régen még Infóparkos korszakban volt ott egy ilyen.. igaz ótómata.. és eléggé húzta már a belét, de olyan zakókat kapott, hogy én magam is allig hittem.. :(

Ne hasonlítsd össze az autómata,lestrapált autót,a Te gsi-el.

Az bizti, hogy egyedi lenne, de nem menne jobban, mint egy c20xe picit felhúzva... :)

Azt nem tudom hogy jobb vagy sem,de ha esetleg kimegyünk hollandiába,és kész lesz amit ott most a srácok csinálnak,meglátjuk mit is tud valójában.

Én ültem régen 3.0 senátorban nem tudom hány lóerős volt,csak annyira emlékszem hogy akkor az volt a legerőssebb senátor.Engem meggyözött ahogy ment :P

Link to comment
Megosztás:

@coupe ha belevágsz légszi szóljatok mikor teszitek be a motort :) állítom az lesz a legnagyobb szopi a c20let+f28 install in2 astra után....

szépnek viszont tényleg szhépen nézz bennee ki

másik theme nem okoskodásból meg minden de nekem anno megvolt 1x a ziccer c20let installra (értem ezalatt el6ározás+zsé) de hál'ittenek nem jött össze és mostmár nem is bánom... megnézem egy c20let mikor fog annyit birni mint egy c20xe... ha a blokk bírja is a csiga 3x kihall jó tudom 300LE+ és tsai meg Anti is csúful el fog picsantani de akkor is a c20xe sokkalta többet bír ha össze van téve

annyi szent mikor szisszen meg ellép tőlem akkor fáj a szívem de tudom h a "szharos" 150LEvel is ugyanúgy lehet büntetni meg SRgetni inda city mint egy c20lettel.. let az jó pályán meg versenyen oszt vizzzzz

ps: Tom THX a qpakot és holnap gyí :)

Link to comment
Megosztás:

Na erről beszéltem én is már nézegettünk ilyet csak hát nekem nagyon nem jön be.Mondjuk azért kiváncsi lennék hogy megy vele.

Gyanus, hogy inkább a pénztárcádnak nem jönne be a fogyasztása. Viszont a szívóhangtól meg csorogna a nyálad persze a + lóerő sem elhanyagolandó. Szerintem karbit a 93 elötti elosztós motorra lehet csak rakni, szal Kadett pont jó lenne :) .

Link to comment
Megosztás:

Gyanus, hogy inkább a pénztárcádnak nem jönne be a fogyasztása. Viszont a szívóhangtól meg csorogna a nyálad persze a + lóerő sem elhanyagolandó. Szerintem karbit a 93 elötti elosztós motorra lehet csak rakni, szal Kadett pont jó lenne :) .

Változatlanul fentartom, hogy a fogyi a legkevesebb. Nem mintha olyan sok pénzem lenne, de akkor max. fele ennyit használnám a kocsit, cserébe viszont olyan élményt kapnék, ami megér ennyit.

Link to comment
Megosztás:

Változatlanul fentartom, hogy a fogyi a legkevesebb. Nem mintha olyan sok pénzem lenne, de akkor max. fele ennyit használnám a kocsit, cserébe viszont olyan élményt kapnék, ami megér ennyit.

van benne vmi, de ha Én fele ennyit használnám mint most akkor kb 100km/év lenne a megtett út :) :) :(

Link to comment
Megosztás:

most jut eszembe, hogy szombaton volt 1 éves nálam az autó :(

hurrá hurrá

Változatlanul fentartom, hogy a fogyi a legkevesebb. Nem mintha olyan sok pénzem lenne, de akkor max. fele ennyit használnám a kocsit, cserébe viszont olyan élményt kapnék, ami megér ennyit.

Nálam most ez a projekt lesz :)

Mármint kevesebbet használom de akkor nagyon örülök neki

Lambdaszonda csere után is sokat kajol szerintem :)

Link to comment
Megosztás:

Na erről beszéltem én is már nézegettünk ilyet csak hát nekem nagyon nem jön be.Mondjuk azért kiváncsi lennék hogy megy vele.

ráadásul egy D Kadettben van,nagyon jó lehetett élőben látni :)

sorry Ascona......a kép neve....kísérteties a hasonlóság,a toromy teteje más....

Link to comment
Megosztás:

most jut eszembe, hogy szombaton volt 1 éves nálam az autó ;)

hurrá hurrá

Nálam most ez a projekt lesz :)

Mármint kevesebbet használom de akkor nagyon örülök neki

Lambdaszonda csere után is sokat kajol szerintem :)

Grat! nekem meg már 2év és ööö.. 7hónapos a kicsike :P

Akkor ezekszerint beficcent egy szonda.. új és gyári? ha igen most mennyibe mérik az ilyet? írom a listát,ami alapján eldönthetem hogy mit kell csináltatnom, és hogy mit kell kirabolnom.. elég a sarki közértet, vagy egy nagyobb bankot kellene-é? :( :D

és nem megy jobban? nem reagál kicsit közvetlenebbül?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.