Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

:) Ez jóó.. :) nálam meg pangó viz.. de elszántam magam.. beszélek Sz.Gabbal. és váltó repair. csak félek, sokba fog megállni nekem ez a kis "olajfolyás"... nah megyek is aludni.. reggel meló..

inkább a tömités csere kerüljön sokba, mint a váltójavitás mégtöbbe....

Link to comment
Megosztás:

És jutottakok valamire?

C20NE karbival biztos van és jobban megy mint a XE. Egyáltalán a karbi és a 16 szelep jóbarátok?

ha értenék hozzá.......

vmi olyanról beszéltünk h alapjáratot felejsd el vagy nagyon gáz lesz na meg fogyasztás....

Diny Blitz hitsen látott egy narancssárga kadettban(golf lámpa van rajta)de semmi konkrét elképzelés

Aki ott van c20XE téren az a Subi gyerek, ő is beszélt róla vmikor de sztem gyorsan letett róla

Ő "kicsit" vágja a témát......

Link to comment
Megosztás:

Ismer valaki olyan embert, aki karbit rakott a c20xe-re? :)

Igen, Sanyit nem ismered gyorsulásról?

csővezett piros c20xe 200HP+ és olyan 20 körül zabbant a kicsike

onnan ösmerem h anno fateroméknál dolgozott csak kivágták me link volt....

Link to comment
Megosztás:

Igen, Sanyit nem ismered gyorsulásról?

csővezett piros c20xe 200HP+ és olyan 20 körül zabbant a kicsike

onnan ösmerem h anno fateroméknál dolgozott csak kivágták me link volt....

Nem ismerem.

Szokott még kijárni valahová?

Hát a fogyi a legkevesebb ezen a szinten szerintem. :)

Link to comment
Megosztás:

:)

De tényleg állandóan bekoszolódik, elállítódik...ha egyáltalán jól be tudják állítani....

Asszem az I. BW-n volt az a piros Astra GSi C20NE, amin dupla WEBER volt.Megfogalmazódott bennem is a gondolat, hogy a sok elektromos kütyü helyett v.mi ilyesmit kellene belerakni a Corsába, de FG lebeszélt róla, mondván problémás.

Viszont képen már láttam olyan Corsát, amiben a C20XE-hez párosítva WEBER volt berakva, de Demó erről többet tudna mesélni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.