Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát veseköve biztos nem. De ha beülsz akkor jo lesz a reflekszed:-D

Voltak jó ápoló nénik?????

ÁÁÁÁ,most éppen üt az asszony!!!!!

Este hívj,hogy mikor menjek érted és akkor kiviszlek a Pólushoz!!!!

Csak,hogy egy kocsival mehess:)))

Na én most lépek haza!!!

Majd csörögj!!!!

Link to comment
Megosztás:

Milyen gátlók vannak benne?

Szerinted mennyire lesz tartós az F16os váltó a kocsidban?

Sajnos nem.

Van egy 60-as ültetésem ami 80-ra sikerült és emelé keményitett gátlok. Mert a hozzávalo gátloval bologatos lett volna. Az F-16-os váltó peddig tartós csak normálisan kell vátani. Biztos forrásbol tudom hogy ha nem rángatod a váltot akkor elviseli a C20LET-et is.

Link to comment
Megosztás:

Hogy sikerült 80asra?Azt láttam a múltkor a lámpánál mikor beszélgettünk hogy sokkal lejebb van a tied,de nekem ez így bőven elég.Így is leér sokszor.

Hát ööööööööööööööööööööö!

Ezt én se tudom :)

Majd még hátra megkapja a szoknyát és akkor jol nézz majd ki

Link to comment
Megosztás:

Van képed arról mit raksz fel hátsó szoknyának?Nekem eddig csak a gyári irmscher tetszett,de az nagyon drága :)

Hát ebay van csomo szoknya. De lehet hogy a 3 ajtós gsinek lesz leöntetve a lökös alján lévö iv és azt rakom fel. Nem szeretem a szokványos tunningot. De ez látszik is az astrán. :) :(

Link to comment
Megosztás:

Coupe neked milyen ültetés van benne és a gátlók gyáriak ,vagy sportgátlók??

Elöl 50mm,hátúl 30mm.A hátsó nem látszik hogy ültettve van,mert magasabb a kocsi hátúlja mint a gyári caravanokna,de nekem így tetszik ráadásul ha lejjebb ültetném akkor lenne munka a karosszérián a 9"széles felni miatt.A gátló weitec rövidített szárú.Együtt vettem a gátlót a rúgóval,mindkettő weitec.

Link to comment
Megosztás:

Hát ebay van csomo szoknya. De lehet hogy a 3 ajtós gsinek lesz leöntetve a lökös alján lévö iv és azt rakom fel. Nem szeretem a szokványos tunningot. De ez látszik is az astrán. :) :)

hello neked milyen rugók és gátlók vannak a gépbe és eredetileg milyen váltód volt, jaés az F16-os hogy dolgozik??

Link to comment
Megosztás:

Hát ebay van csomo szoknya. De lehet hogy a 3 ajtós gsinek lesz leöntetve a lökös alján lévö iv és azt rakom fel. Nem szeretem a szokványos tunningot. De ez látszik is az astrán. :) :)

Én is a gyári gsi hátsó lökösön gondolkodom.

Link to comment
Megosztás:

hello neked milyen rugók és gátlók vannak a gépbe és eredetileg milyen váltód volt, jaés az F16-os hogy dolgozik??

Seva. Eredetilef F-18 volt.most az F-16 muzsikál elég jol föleg hogy most a chipel jobban megy. De ami jo lenne az a gyári speres válto de hát ritka mint a fehér holló. Az ültetés meg vaami német ültetöszett volt csak kicseréltem a gátlokat ,mert bologatot nagyon a bodé. Igy tehát a gyári van kikeményiteve és elég feszesen fogja az utat.

Link to comment
Megosztás:

Seva. Eredetilef F-18 volt.most az F-16 muzsikál elég jol föleg hogy most a chipel jobban megy. De ami jo lenne az a gyári speres válto de hát ritka mint a fehér holló. Az ültetés meg vaami német ültetöszett volt csak kicseréltem a gátlokat ,mert bologatot nagyon a bodé. Igy tehát a gyári van kikeményiteve és elég feszesen fogja az utat.

már mint a gátlók ki lettek cserélve de nem sportra???

Link to comment
Megosztás:

A Muha Csabira gondolsz?mert azt láttam is hogy csinálja,meg a gsi küszöbb spoilert is fel akarja tenni a cabrióra.

Az OMW kútnál.

Este mit csinálsz? Mert ha van idöd kijöhetnél a polushoz dumázni kint lesz az ogre is meg még egy gsi ami most lett kész. Ha jössz akkor a Média mark mögött fél 9-kor.

és az hogy lett megcsinálva, ki csinálta, és hogy sikerült????bocsi a sok kérdésért!!!

Ki lett benne cserélve az olaj sürübre. Egyik haverom csinálta már lassan egy éve.

Link to comment
Megosztás:

Este mit csinálsz? Mert ha van idöd kijöhetnél a polushoz dumázni kint lesz az ogre is meg még egy gsi ami most lett kész. Ha jössz akkor a Média mark mögött fél 9-kor.

Ki lett benne cserélve az olaj sürübre. Egyik haverom csinálta már lassan egy éve.

Még nem tudom mi lesz este,máskor is szoktatok ott lenni?

Kíváncsi lennék a rendőr autóra,mert az a lotus elég durván ellépet tőle :) :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.