Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Most már nem tudom mi legyen a gumival.Azért gondoltam a toyora mert a németek elöszeretettel használják 9"széles felnire.Az biztos hogy most nincs 30ezer ft/db gumira.

Mintára a yokohama tetszik,de ezt senki nem ajánlotta.

http://www.alufelni.com/images/type/2/2045568431.jpg

Ilyen vann fenn nekem köbö ha vmikor összefutunk akkor nyugodtan próbáld ki és sztem rá fogsz jönni h nem naccám!

én azé' vettem mert dícsérték meg végre lehetett egy olyan gumám ami a colinban is vagy melyik rallys játékban szerepelt :)

de nem nagyszám, inkább falken :)

képpel nem idézünk!

Módosítva : bazs
Link to comment
Megosztás:

Elég sok gumit kipróbáltam már de egyik se volt valami nagy durranás,a coupen gyárilag dunlop sp9000 volt és attól se voltam elájulva.Amin a legjobban meglepődtem a céges verdán matador téli gumi van na annál éreztem hogy sokkal jobban tapad még nyáron is mint a nyári continentál.

Link to comment
Megosztás:

Elég sok gumit kipróbáltam már de egyik se volt valami nagy durranás,a coupen gyárilag dunlop sp9000 volt és attól se voltam elájulva.Amin a legjobban meglepődtem a céges verdán matador téli gumi van na annál éreztem hogy sokkal jobban tapad még nyáron is mint a nyári continentál.

Nekem is nagyobbat fogott a 100 éves Michelin Alpin, mint a mostani 2 éves Dunlop Sp sport 3000 A.

Egyébként meg matador szerintem nagyon jó téligumikat csinál. :)

Link to comment
Megosztás:

Elég sok gumit kipróbáltam már de egyik se volt valami nagy durranás,a coupen gyárilag dunlop sp9000 volt és attól se voltam elájulva.Amin a legjobban meglepődtem a céges verdán matador téli gumi van na annál éreztem hogy sokkal jobban tapad még nyáron is mint a nyári continentál.

Hello!!!!

Szép a kocsid!!!!A múlt héten csüt. vagy pénteken láttalak a Tatai Úton,pont akkor száltál ki a kocsiból!!!!

A gumival kapcsolatban annyit,hogy 1,5 évig gumisnál dolgoztam és mindenki a Yokot kereste rajtunk.

A Toyo Proxes anyaga telejesen ugyan az ami a slickjüknek csak gyárilag meg van vágva.Nagyon jó gumi!!!

De a Pirelli P Zero Nero is nagyon jó.Én most vettem 2-t előre és nagyon jól tapad!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Hello!!!!

Szép a kocsid!!!!A múlt héten csüt. vagy pénteken láttalak a Tatai Úton,pont akkor száltál ki a kocsiból!!!!

A gumival kapcsolatban annyit,hogy 1,5 évig gumisnál dolgoztam és mindenki a Yokot kereste rajtunk.

A Toyo Proxes anyaga telejesen ugyan az ami a slickjüknek csak gyárilag meg van vágva.Nagyon jó gumi!!!

De a Pirelli P Zero Nero is nagyon jó.Én most vettem 2-t előre és nagyon jól tapad!!!!!

Köszönöm :) mentem Antiért a tatai útra :)

És a tanácsot is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Megnéztem mennyibe kerül az a küszöb és hátsó spoiler az irmschernél,gyorsan le is tettem róla,pedig nagyon tetszik.Ez az első hátsó lökös ami tetszik caravanon.

Hátsó lökös 279euro

küszöb spoiler 264euro

A műanyagos haverod nem tudja olcsóbban megcsinálni?

Link to comment
Megosztás:

Jééé tényleg gumisnál.... :) :(

Há mi voltunk nálad ketten a felniről leszedetni a gummmát Teee... :P ;)

Csak akkor éppen góóófkocsival voltunk.... :)

Ti voltatok nálam a Megyeri úton?????Az már rég volt!!!Nem emlékszem!!!

Milyen lett a kocsid????

Enyém is előbb-utóbb turbós lessz!!!!!!

Köszönöm :D mentem Antiért a tatai útra :P

És a tanácsot is köszönöm.

Nagyon szivesen segítek ha tudok!!!!

Marangoni Zeta Linea-n nem gondolkozol????

Egy cimborámnak van és esküszik rá!!!!

Carstyling-on Streetraci néven megtalálod és tudsz érdeklődni,hogy milyen a gumi!!!!!

Amúgy neki kombija van 2.0 16v motorral,jól néz ki vasa!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Ti voltatok nálam a Megyeri úton?????Az már rég volt!!!Nem emlékszem!!!

Milyen lett a kocsid????

Enyém is előbb-utóbb turbós lessz!!!!!!

Nagyon szivesen segítek ha tudok!!!!

Marangoni Zeta Linea-n nem gondolkozol????

Egy cimborámnak van és esküszik rá!!!!

Carstyling-on Streetraci néven megtalálod és tudsz érdeklődni,hogy milyen a gumi!!!!!

Amúgy neki kombija van 2.0 16v motorral,jól néz ki vasa!!!!!

Szoktam vele találkozni reggelente :) meg az iwiw-en szoktunk beszélgetni.Sajnos sokat még nem beszéltünk,mert eddig mindenhol elkerültük egymást.

Anti szerintem meg összekever téged valakivel.

Anti mi a megyeri úton voltunk gumisnál?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.