Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

és nem 200as tempóra értettem nem kell majomnak nézni eeeee

hanem shima kis liteos parkolás és tsai...

nekem nem védett....

én se kétszázra gondoltam

a lightos parklás az kb 0,5km/órával a padkára

amúgy meg ha jól tudom, 205/40R16-od van 7,5-es felnin

azon valóban nem sokat ér, arra 215 kéne, hogy legyen értelme :)

Link to comment
Megosztás:

az 1 dolog h puntos és néha igaza is lehet, DE nincs :P

ettől függettlen ismét téves infoid vannak bazs ugyanis nekem köbö fél éve már 215/40 van fenn elöl hátul ;)

akkor hol az igazság, Gergely? :)

téves infó ok, de csodát akkor se várj a peremvédőtől :D

Jobb is hogy nem írtad, mert ez a kettő nem egy kategória... :)

nekem az

repül mindkettő és f-fel kezdődik a neve :(

Link to comment
Megosztás:

Emerek egy kerdes.Holland baratainktol kertem tanacsot es mondtak valaszt is de 1 roviditest nem ertek hatha tudja valaki.

Mi az az LFR ? :)

(alapjarati motorra gondolnanak talan)? :)

Idezem a szoveget :

Rallyastra

forum-gebruiker

" Yes thats the LFR, its under your inletmanifold. It looks like a aluminium cilinder with a hose coming out of the ends, u have to clean it. Unmount the LFR then take brake cleaner ore carburetor cleaner en frush is thru, the problem is that they are getting dirty with oil. "

Link to comment
Megosztás:

Asszittemmár azér kakilt be a fórum csak nálam mer le is tiltottak de akkor nem.....

OFF :) :) :(

Figyelj, azért mert éppen frissítik az oldalt az nem bekakilás... Valamikor karban is kell tartani ezt a kocerájt.

Nem tudom, lehet rosszul értelmeztétek az OFF LINE üzenetett. Megkérem a forumadmin legközelebb ezt írja ki a fórum ilyenkor:

NINCS SEMMI BAJ, NEM AGGÓDIK SENKI, NEM TELEFONÁL VAGY SMS-ezik. Csak karbantartás van ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.