Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ennek a probléma része csak annyi, hogy a GSI Club Hungary, az nem külön klub (na nem ez a probláma) hanem a MOTE része. Tehát a vezetőségnek tudnia kell a dologról... Így max kiírjuk, jól hangzik értelme amúgy sincs, mert nem 2 km-re vagyunk egymástól...de ettől még lehet...

Tehát ha testvérklubbok is leszünk attól jobb nem lesz, nem lesz olcsóbb a benzin, nem fog olcsóbban fújni a fényező...csak max elmondhatjuk, hogy vannak...vagyunk... ;)

Én sem azért akartam, mert akkor majd küldenek 500 turbós Gsit. Jól hangzik és kész. Meg gondolom ingyé van. :)

Coupe hol van? Csak nem dolgozik még mindig szegény... :) :(

Red!

Topicot nem akartam nyitni a saját pudvaládának, mert szerintem valami olyan van a kiemelt topicban, hogy ne nyisson minden szerencsétlen külön témát a saját verdájának.

Link to comment
Megosztás:

Én sem azért akartam, mert akkor majd küldenek 500 turbós Gsit. Jól hangzik és kész. Meg gondolom ingyé van. :)

Coupe hol van? Csak nem dolgozik még mindig szegény... :( ;)

Red!

Topicot nem akartam nyitni a saját pudvaládának, mert szerintem valami olyan van a kiemelt topicban, hogy ne nyisson minden szerencsétlen külön témát a saját verdájának.

Nem pont az van ott, hogy a projekt résznél, meg a bemutatónál lehet nyitni...csak ne 500 hozzászólásból álljon, minden kép lülön hozzászólásban, hanem amennyire lehet egyben beírni mindent...

Coupe már volt itt..nem tudom...

"Dikk mán ez a kombi hogy meg van csinyázva..." :)

Link to comment
Megosztás:

uggggyanezt akartam irni....

ilyen vonalvezetésű autóra miért akasztanak fel m3 meg 1éb csavart küszöböket ESK nem értem...

Az egy Irmscher küszöb,és nekem speciel tetszik mert akkora csavarás azért nincs benne.

Mellesleg a hátsólökös is az gondolom az elsö is.

De nagyon igényes szerintem. :)

Link to comment
Megosztás:

Tessék uraim eddig ment a krájin h így aszték úgy nem értem akkor erre mit léptek?

Szeretnék neki válaszolni, DE :)

k heb de laatste tijd last van piepende remmen vooral als je ze een beetje aanraakt. k lijk wel een vrachtwagen Crying or Very sad

me blokken zijn nog goed. heeft iemand een oplossing om dit te verhelpen???

erre most mijaf@szt mondjak? :)

Link to comment
Megosztás:

Tessék uraim eddig ment a krájin h így aszték úgy nem értem akkor erre mit léptek?

Szeretnék neki válaszolni, DE :)

k heb de laatste tijd last van piepende remmen vooral als je ze een beetje aanraakt. k lijk wel een vrachtwagen Crying or Very sad

me blokken zijn nog goed. heeft iemand een oplossing om dit te verhelpen???

erre most mijaf@szt mondjak? :)

Ezt mire írta?

Link to comment
Megosztás:

Gelko mennyire igazad one :)

Nem gecből és nem tuom éppen most kit sértek meg de a 2 hölgy Anti kocsijánál, hááát hogy is mondjam?

Nívópálcával SEM részegen......

Úgy avatarként jól néz ki, de amint túllépi a kép az álom 320x240es felbontást a két hölgyike már nem annyira befutó....

mond6ni jól áll nekik a távolság meg a 160x120as képméret ;)

btw a könyvet a 7en elhozom sírós Tomitól és utána jutattom vissza néked és előre is meg utólag is köszönöm!

a 7végén naon kellett volna mert kötöztük Ijiszem ancsájást és ESK nektek több kábel van benn mint a gsimben :)

ezt már tudom Er is een nieuw bericht = önnek új üzenete érkezett :(

Link to comment
Megosztás:

Keresgélem rendszámtábla világítást a gépemhez, mert színre lesz fújva a hátsó lökös, széép gyári vonószemtakaróval, ami be van már ragasztva.SZóval szép lesz, és igényes.De a jómanóért nem kaptam hozzá lámpatestet.A jelenlegi széép sárgákkal csak nem rakhatom majd össze, mert űberxarul nézne ki.

Szóval kerestem hozzá.Itt kecskeméten az uccsót hoztam el egy boltból, több nem is volt.De nekem kellett még1.Sehol semmi, mindenhol csak a gyárival tudtak szolgálni ami 3600ft.Amit én vettem, az pedig 600ft volt.

Ezért Uhu tanácsára felhívtam a Csergőben dolgozó embert, én mondotta, hogy náluk van ilyen, 800-900ft szokott lenni.Szóval cseresznye. :)

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm mindenkinek a gratulációt :( ;)

Nem volt net azért nem voltam itt :).

Nekem tetszik az a küszöb spoiler.A hátsó lökhárító meg gyönyörü :)

2_G.sized.jpg

Gumit kell vennem hárta és kiváncsi lennék a váleményetekre hogy melyiket vegyem meg.

yokohama S306

yokohama A539

Toyo proxes T1-R

Most nézem hogy csak a toyonak van felnivédő pereme,jól látom?

Link to comment
Megosztás:

Nem akartam másról is képet feltenni, de ha azt mondjátok oksi, akkor megyen is a topicba...

Coupe-nak külön topicja van, a Projekt részben...meg fogod találni... :(

Hú de nem találom a képeket Anti... :)

(igen ennyire béna vok de nem tok hollandul,talán engisül) :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.