Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

szépek az autók...nagyontecc a sima sedan astra is...

a srác kinek van egy piros turbós gsije asszem épített egy c20xe asconát magának anno... :) de nem tuti h ő az :)

Anti emberünknek hol a hűtője?

Vagy ő inkább kisebbre cserélte? :( Na de komolyan nem néztétek?

Itt már látszik. De elég érdekes ott a dolog.

lehet h nem ő az... ;)

Itt

itt is

Link to comment
Megosztás:

Király volt nagyon a tali meg minden tegnap(meg autókáztatás).....

vvvvvuuuuuuccccccccccssssssszzzzzzzzzzzzzz...........Anti montam már tegnap is h azér assszittem legalább megy a géped de látom nem :P :P ;)

(kiváncsi vok milyen lesz ha úgy igazán oda......... neki :) :) :( )

Ja és Coupénak Én is gratulálnék ;) :P :D

Link to comment
Megosztás:

Pont rendőrnap volt tegnap a Vároligetben, egymás után jöttek-mentek a Skodák :)

Amikor ennyi szép autót látok mindig elkeseredek, hogy az enyémen mennyi minden megcsinálni való dolog van :(

Pl. fényhíd feltétele, egyedi fényvisszaverős fényezés elkészítése? Vagy mire gondolsz?

Nekem különben sem jönnek be a Skodák... :)

Link to comment
Megosztás:

üdv. srácok

Nagyon szuperek lettek a képek, kicsit fáj a szivem , hogy nem voltam ilyen talin soha míg gsi tulaj voltam.

De a képeken felfedeztem a régi "kicsikémet"-ez jól esett!!!!!!!!!!!!!!!!

üdv. fehérgsi

Melyik volt az? :)

Link to comment
Megosztás:

Gondolom az egyik fehér... :)

IVE-283 (de úgy látom , hogy a gazdi még nem rakta rendbe az első lőköst)

Én sajnos lőkös bombázó voltam, soha nem maradt egybe rajta , mindig volt valami ziccer!

Hol egy nyúl jött elém , még az olajhűtű is kapott, hol egy barom jött elém ...stb.

Néha még gondolok a gépsasra ,(a száguldás meg stb) de anyagilag már nem nagyon bírtam , mindig költeni kellett valamire, na meg a tankolás .A suli meg egyéb dolgok miatt havi 5000 km kellett megtennem.

Mind a benzin meg a szervizelés egy vagyon volt egy hónapban.Előtte nagyon keveset mentem vele-(összesen mentem vel 3 év alatt 42.000 km)átgondoltam eladtam és pont 5 napja jött meg az új vasam .

Ford fiesta 1.4 TDCI GHIA gyémánt fehér.hatalmas 16-os tappancsokkal.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.