Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

gsi tali

tényleg :)

de mejjen antiszoc dolog anyukák napjára tenni már...

Tomi asszem pont ott voltál mikor SXPvel erről trágyaltunk h fosh a karbon, mert szivó oldal érzékeny és ha a belsejéből akár 1 szál is kiáll akkor már kaqkkk..... ha ez a kisszál meg leficcen akor aztán hejj de jó az :)

Link to comment
Megosztás:

Nos akkor mi is a probléma a karbon kupakkal belső ügyileg?

A Béjemwét csináló Antit kővel hajigálja Tom című kompozició. :)

Link to comment
Megosztás:

Az igen jó sok GSi van devilklubban. :)

Bizti jó lehetett a tali, sajna lemaradtam.

Szerda este vett 4napos sztrádamatrinca nem vasánap estig érvényes hanem szombat éjfélig :) Úgyhogy nem pályán jöttem hanem a hetesen haza.

fogyi.jpg

Még lent tankoltam, és kireseteltem az átlagfogyit.

Elképesztö sokba van a benya :(

Diny szeretnélek megkérni egy nagynagy seggitségre. Olajkartertömitést segitesz cserélni? Te tod milyen a jó és hogy kell cserélni meg milyen paszta kell hozzá stb.. Kimennék hozzád... És akkor belerakhatnám végre a Metabolondot. Az a gáz hogy tűnik el az olaj, pedig nem eheti elvileg... Remélem csak ez a tömi a gáz, mert ez bizti csöpörész.

Link to comment
Megosztás:

szépek vagyunk :( :)

Szerintem is.Jó lett a rendőrös kép is. :)

Diny szeretnélek megkérni egy nagynagy seggitségre. Olajkartertömitést segitesz cserélni? Te tod milyen a jó és hogy kell cserélni meg milyen paszta kell hozzá stb.. Kimennék hozzád... És akkor belerakhatnám végre a Metabolondot. Az a gáz hogy tűnik el az olaj, pedig nem eheti elvileg... Remélem csak ez a tömi a gáz, mert ez bizti csöpörész.

Oks persze segítek csak még nemtudom mikor lesz annyi szabadidőm azért bizti megoldjuk.

Link to comment
Megosztás:

tuom falun lakom de mi one a felvonulásin h mindeki oda m1 :)

meg laci vmikor hekk izibe mert ez már a te asztalod ami a kijelzőt illeti :)

Pedig pár napja már irtam.. látszik.. nem is látszik amit írok :(

kijelő.. őő izé.. mi van vele? BC-re gondolsz? az ami múútkor?

Nah asszem nekem is fel kell tolnom a képeket.. nem várhat holnapig.. pedig ko vok. de felrakom ;)

A beállított képek maradnak fullba, a többit leveszem 1024*.. re..

a fényt-gammát lehet kicsit fel kell tolni némelyik képen.. de nem nyúlok házzá.. kaki ez a monitor, igy nem tom mi a valós.. nah megyek.. alkotok.. képeket :P

Rendőr.. jaja.. király.. kár hogy mikor oldalt volt nem sikerült.. meg h nem rajta fel a villogót,mert gyorsan elhúztak.. de ezek jó fejek voltak.. még meg is köszönték egy intéssel :D

Link to comment
Megosztás:

Nézem a képeket coupé.. látom rendszámok nincsenek kitakarva.. akkor asszem én se szórakozok azzal.. cca. 180 képnél bele is hülyülnék ;)

Jók a képek srácok!

A rend őre mit keresett ott? :)

Gondolom kapták infót, hogy nagy a gyülekezés, és mentek egy kört.. de minden kúltúrált volt.. igy nem volt gáz.. vagy csak szimplán őket is érdekelték a kocsik..

Lac nem tudom mi volt multkor de darabokra rántottam a kijelzőt és azóta éjmennnn :P

eredetileg csak világítást akartam benne hekkelni de nem jött be :)

ÚÚúú bakker.. a kijelzöt is kiszedted? az átvezető "fóliát"? mert akkor lehet úgy jártál mint én egy TID-el.. lejött az a fólia.. de a nyákon maradt a vezető réteg :(

Szóval se-kép se hang?

Link to comment
Megosztás:

http://img.tar.hu/coupeastra/size2/21756382.jpg

Elég jók lettek,még kiváncsi vagyok Laci képeire is

Jók lettek a képek, a talin tök sok GSi volt, jó látni ennyi járóképes gépet egyszerre.

Legközelebb majd megpróbálhatunk kicsit többet is vegyülni, bár elsőre nem volt olyan gáz szeritnem. :)

Legjobban az István gépét méltató szavak tetszettek az egész nap folyamán. :)

Lassan itt lenne az ideje aláírást cserélni, nemigaz Coupe? :( ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Jók lettek a képek, a talin tök sok GSi volt, jó látni ennyi járóképes gépet egyszerre.

Legközelebb majd megpróbálhatunk kicsit többet is vegyülni, bár elsőre nem volt olyan gáz szeritnem. :(

Legjobban az István gépét méltató szavak tetszettek az egész nap folyamán. ;)

Lassan itt lenne az ideje aláírást cserélni, nemigaz Coupe? :P :D :P

:) :) Az nagyon nagy volt!! kár h nem élőben hallottam.. :P Minnyá mennek fel a képek..

Csak reggelek mégegy képtárat.. a másik már kezd telítődni.. meg abban van "személyesebb" rész is.. bár a non publik ugyis zárt ;)

Link to comment
Megosztás:

Jah.. és miután hazadobtam barinőmet melóból,besokaltam. Gondoltam.. nehogy má ne látszódjon hol folyik az a ....es váltó?!

A gondolatott tett követte kerék le.. váltó megpucol... holnap még brigivel lemosom.. és reménykedek h száraz lesz az út.. és akkor megyek pár teszt kört.. aztán kerék le.. tuti látszania kell hol fog folyni...

Laci hol vannak azok a képek amiket külön a mi autóinkról csináltá?

Még a téren? nem a beállitotra gondolsz?nem tom.. nekem is gyanús volt, hogy mintha még kellene lenni-e képnek... de ennyi van... :)

Lehet xarakodik fényképező..

ui: azért mindjárt megnézem mi vana képtáron.. lehet nem ment fel vmi?!

Bakker.. a beállított képek hiányzanak..áá tom már mit követtem el!! Pár perec és már tolom is fel őket!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.