Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát még a házak közt a hangja! :wink:

Hát őszintén eléggé megolsztja a véleményeket a kipuffom... :wink: van akinek nagyon bejön a máik felének meg nem tetszik...hát ez ilyen.. :wink:

Amúgy a hangja elég necces, főleg hogy reggel 6-kor idulok dolgozni, és akkor kel az egész ház.... :wink:

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

oppá, most látom, hogy van első ködfény kapcsolód, de az autó elején nem láttam a lámpicskukat.... :shock:

Mi bajod a bugyikék színnel... :) :D

Már megvan a komplett új belső cumó, ami majd a kocsi színére lesz aplikálva...(csak hát kérdés hogy az milyen lesz...itt adott volta kormány... :wink: színe)

Azért nincs ködlámpicsku, mert lököst cseréltem, és a kapcsolót hagytam a lámpát meg elbizniszeltem Sonique-kal... :wink:

Jól kivesézitek a vasat... :wink: :roll:

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Ilyenem nekem is lesz, csak győzzem kiheverni a genrált... :wink:

Amúgy Patyiék azt mondták (mit is mondhattak vona mást) hogy nagyon jól sikerült a moci, úgyhogy vigyázzak rá... :wink:

Aztán meg megy bele valami dízel ascóna végáttétel, és süvítnei fog mint állat... :wink:

Már 480 km van benne, szóval az a potom 2520 már pite... :roll:

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.