Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Gondolom forgalomban történt, és ezért meglett.. Nem? :blink:

Dehát gondolhatod biztositó mit ad egy fullos GSi-re, lesz*rja hogy zsiruj telifényes... :D

Sonique ne aggódj ha megcsináltatod nem fognak többet beléd jönni! Ilyen pech nincs kétszer...

Nekem tavaj beletolattak a mocitetőbe akkor lett morcizva, most meg a sárvédőbe.

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ dehogy vagyok én is dühös, kb. 20-22 fényezik a sárvédőt B)

Link to comment
Megosztás:

igen forgalomba történt egy fullos uj 5 ös BMW volt

szerintem az 1 honapos sem volt

és 2 karcolás lett a kocsin

egyik az amivel a kipufogomat nyomta be a masik bediga hatso ajtom :blink:

isten igazabol azon gondolkodom hogy ha kész lessz akkor kéne eladnom és nem megvarni még1 ilyet

Link to comment
Megosztás:

igen forgalomba történt egy fullos uj 5 ös BMW volt

szerintem az 1 honapos sem volt

és 2 karcolás lett a kocsin

egyik az amivel a kipufogomat nyomta be a masik bediga hatso ajtom :blink:

isten igazabol azon gondolkodom hogy ha kész lessz akkor kéne eladnom és nem megvarni még1 ilyet

Elneadd B)

max nekem :D

Link to comment
Megosztás:

ez van sajna

amikor az ember azt hisszi rosszab mar nem lehet mindig jön valami B)

nem fényképeztem le ...

csomagtér ajto sérült a lökharito és a hatfal is meg lett nyomva

pedig volt nálam gép de lelki állapotod elnézve nem biztos jó 5let LETt volna fotózni.....

ezért fos a new fény......

De Zo én akkor is azt mondom h megúszos volt ha azt nézzük h majd 2 tonnás vas volt....

Tudom ez nem vigaszzzzzz :blink:

Link to comment
Megosztás:

nekem bejönik.......

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1024

Vki ismeri????(illetve ismerte az autót)

Monjuk most 150Le turbóval együtt?????(na jó értem)

gyönyörű,már csak egy normális zenét kellene,hogy faragjak bele :) :)

Meg nekem nem Rulez a lufis kormány,tuti,h előnyös meg minden,de, ha már tuning akkor nagyon rontja az összképet....SZERINTEM

Link to comment
Megosztás:

isten igazabol azon gondolkodom hogy ha kész lessz akkor kéne eladnom és nem megvarni még1 ilyet

Hagy kattogok még ezen a mondaton picit.....

Van 1 kedvenc autód, kibeb***tt jól megcsinálod, zsir a fény, vigyáztál a motorra, megy mint az állat, és hiába 1x éves, az összes új autónál jobban néz ki és jobban is megy. Mondjuk már költöttél is rá annyit mint egy új autó mutyuki ára.

MÉR ADNÁD MÁR EL?

Hányan bánják hogy eladták a kedvenc kocsijukat csak mert öreg volt? De már nem szállnak ki a puntóból, mert új. Igaz hogy kéthetente megy szervizbe mert váltó vagy elektronika baja van, de új, és a csaja sem szólhat egy szót sem hogy régi a vas...

Szerintem nagyonnagyon nem éri meg eladni, roppant sok munkád és pénzed fexik benne mire igy néz ki.

Hányszor olvastam olyat hogy valaki megbánta hogy eladta a D Kadettjét!? Sok GSi-t eladott embert nem ismerek, talán csak Hernád Mestert picit, de nem hiszem hogy valaki is ne emlékezne vissza örömmel erre a kocsira és ne akarná a szive mélyén vissza még a dizel trágyája kormánya mögül. De akkor már nem lehet, mert "régi és szét vannak hajtva"

Szal nehogy.... szerintem....

Link to comment
Megosztás:

Hagy kattogok még ezen a mondaton picit.....

Van 1 kedvenc autód, kibeb***tt jól megcsinálod, zsir a fény, vigyáztál a motorra, megy mint az állat, és hiába 1x éves, az összes új autónál jobban néz ki és jobban is megy. Mondjuk már költöttél is rá annyit mint egy új autó mutyuki ára.

MÉR ADNÁD MÁR EL?

Hányan bánják hogy eladták a kedvenc kocsijukat csak mert öreg volt? De már nem szállnak ki a puntóból, mert új. Igaz hogy kéthetente megy szervizbe mert váltó vagy elektronika baja van, de új, és a csaja sem szólhat egy szót sem hogy régi a vas...

Szerintem nagyonnagyon nem éri meg eladni, roppant sok munkád és pénzed fexik benne mire igy néz ki.

Hányszor olvastam olyat hogy valaki megbánta hogy eladta a D Kadettjét!? Sok GSi-t eladott embert nem ismerek, talán csak Hernád Mestert picit, de nem hiszem hogy valaki is ne emlékezne vissza örömmel erre a kocsira és ne akarná a szive mélyén vissza még a dizel trágyája kormánya mögül. De akkor már nem lehet, mert "régi és szét vannak hajtva"

Szal nehogy.... szerintem....

miért nézed le a többi autót ?

nem mondanám H.T. Seatjára h trágya :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nagyonnagyon nem éri meg eladni, roppant sok munkád és pénzed fexik benne mire igy néz ki.

Hányszor olvastam olyat hogy valaki megbánta hogy eladta a D Kadettjét!? Sok GSi-t eladott embert nem ismerek, talán csak Hernád Mestert picit, de nem hiszem hogy valaki is ne emlékezne vissza örömmel erre a kocsira és ne akarná a szive mélyén vissza még a dizel trágyája kormánya mögül. De akkor már nem lehet, mert "régi és szét vannak hajtva"

Szal nehogy.... szerintem....

Hello azért itt az én kocsikám is meg aztán ismered még Gsi Tomit és amikor megvettem tőle ő is igen sajnálta a dolgot pedig biztos jobb dolga van nálam. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.