Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ejjj.....már rég voltam egy kis péntek esti "bulin" :)

Majd összeszedem Laci4-et és kigurulunk.......(mondjuk amilyen szerencsém van tuti péntek este ónos eső fog zuhogni) :wink:

Akkor megyek gyalog :D

Ónos esőben inkább korcsolyával menjél, ne gyalog :wink:

ui: "1db hirótőkét keresek tanulmányozás céljából akinek van 1db szívesen kölcsön venném pár napra"

szóljál Antinak, van egy egész zacskó nála :lol:

Link to comment
Megosztás:

PetiGSI, mi ez az avatar, kihívás?!?! :) :D

Ha tudsz ennyiért JÓ hidrotőkét, akkor én is lehet, hogy berhuháznék egy-kettőt. Habár 5w40es olajjal még -4 fokban sem volt túlzottan szar hangja a kocsinak. (Az önindító sokkal rondábban szól, de már alakul a csere )

Link to comment
Megosztás:

Ejjj.....már rég voltam egy kis péntek esti "bulin" :)

Majd összeszedem Laci4-et és kigurulunk.......(mondjuk amilyen szerencsém van tuti péntek este ónos eső fog zuhogni) :wink:

Akkor megyek gyalog :D

No de kééérlek!! Már foglalt vagyok :wink: :lol: :lol:

háát végülis.. én is rég voltam már.. bár mostanság elég sok afférom van a rend éber őreivel..

A múltköri öö.. szal racingem velük, :ctf: meg még elég élénken él bennem... :?

Meg várom mi lesz a hülye várakozni tilosból.. :evil: :evil:

De nézalödni nem tilos.. csakhát ha kocsival megyek ki. nézelőőődni.. :twisted: :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Laci4! Majd megbeszéljük ha nincs kedved vezetni akkor kimehetünk 1 autóval is. Már rég voltunk kint ha ónos eső akkor meg korcsolya(rákötöm magam egy autó mögé) :)

Ahogy van fejlemény hidrótőkében visítok. Már most van rajtam és IQ Bélán kívüli megrendelés C30SE motorhoz (24db) :D

Most elmegyek alszom mert hulla vagyok :Hangman:

Link to comment
Megosztás:

Kesssssssssssssss !

Válaszolj mán légyszi Peti ezen kérdésére :"Kess - neked sacc mennyibe lesz az ívek meg a beömlő "javítása" ?"

Mert énis kiváncsi vagyok 8)

Kösssssziiiiiii

PetiGSI, mélykék kolléga

sajnos még nemtok árat mondani rá, de vidéken csináltatom és nagyon baráti áron, ha majd tudok árat akkor mondok :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.