Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

) körül megyek Coupe-felé, ha neki is jóóóó és a drága asszonykája még nem utál, hogy állandóan lerablom a férjjelöltjét, meg megiszom az összes kávéjukat... :blink: a palacsintáról már nem is beszélve...

Szal utána bárhol bármikor bármeddig... B)

Nem jöttél tegnap...

Ma este krúzin'?

Link to comment
Megosztás:

Nem volt gond kopp-kopp....csak a hidrotákék döglöttek meg sajnons a víztől...és néha elkezdenek csattogni...nesze nekem új hidro... B)

Lehet csatlakoznék mert picit tesztelgetném a gépet ezzel a new gyertyával már ha lesz különbség egyáltalán :blink:

Peti a számom még megvan??? mert akkor csörr rám, és megbeszéljük este... :D

Link to comment
Megosztás:

Aztec

Azért tartottam a 20VT-től mert anno vezettem Cuprát igaz az 225ló volt és az nagyon ment de ahhoz képest ez nem nagyon és még nem volt dolgom a 180lovas leonnal.

Azt szerintem megkajáznád!(mármint a 20vt-t)

Én anno egy tt-vel akadtam össze amiben ugyanilyen moci volt.

1ben elment(összkerék),kettőben beértem,háromban lemaradt.

Link to comment
Megosztás:

a shima.. ez vicces azért szóval a 180pacis 20vt-kel nem tuom mit baftak el de röhelyesen ellépek tölük, erre már sok alkalom volt... Ha vkinek van ismerőse bmikor bevállalom szívesen újra én sem értem de nem ellenfelek!

Isti azzal az emelkedővel 1 ok miatt szoktam vigyázni, márpedig azért mert röpke 10 év alatt köbö 5-6 alkalommal láttam ott zsákba tenni humanoidot, mert fenntről kaszált az aktuális tonnás kaszás....

Amúgy meg jó út és toli toli van rajta - mondja a belső hang és ekkor már csak arra eszmélek fel h nyomom ki a pedált a padlólemezen...

Tom!

De és tudom h a qpak az amit anno agressor bitorolt köbö 3 hónapig, mert az ő járgányában is benne hagytam B)

De az mekkora volt?

Hagyjuk benne mindent úgyis hekkelünk még, majd 1 óra múlva kocsiba be rohanjuk....

:D

Peti NGK nekem az volt és van benne és q joe!

Viszont mondjatok nékem jó gyertyakábelt, mert sztem az okozta a múltkori SXP elleni 3 hengeres 1500ccmes astra gsi feelinget :blink:

Link to comment
Megosztás:

Május 13.-án itt Nyíregyházán MüllerArt futam lesz.

Megnéztem a futam.hu oldalon hogy a kategóriámban milyen időket mennek.

Az első egy Honda Civic ami 200métert 8,2s alatt teljesít sebessége ekkor 149km/h! :blink:

400méteren 12,5s sebesség 188km/h.

Van egy Opel Astra is ebben a kategóriában ami 200méteren 11,1s-ot ment és 101km/h volt a sebessége és 400on 17,3s és 127km/h.

Ez viszont nagyon karcsú szerintem.

Link to comment
Megosztás:

rákérdezek!

sétakocsikázás vagy mi?

Azért 60nál lehet ott ojbban is jönni skacok :P

;) Jaja. lehetne.. csak a leon nem akart. mi meg nem előztük meg.. hátha elkezdi nyomni neki.. aztán tette is. de sztem nagyon harmatos volt..

Szívesen csak jusson minél előbb vissza mert a crova ugye igen használatos....

Kaptam is drágámtól h miért nem siettem jobban :blink: :D

Ez ismerős.. a te barinőd még benne is van a szerelgetős dolgokba.. képzeld el az enyémet, akinek már egy szerszám emlitésére is ilyen a reakciója.. (nem nem az a szerszám,még mielött valaki lecsapná a magas labdát) ;)

Mint legutoljára meséltem hogy mi van a váltómmal.. tényleg ide még lehet nem irtam.. vagy irtam? hogy nem a legszélső tömités, hanem bentebb valahol folyik.. de nem látszik hol.. valahol a féltengely magasságában, mögött.

Megy a para hogy csak valami tömitetlenség, vagy esetleg megrepedt, tört vmitől a váltóház :D

Mindenesetre le kell bontani a váltót,ez szinte tuti B) Az meg elég jó kis zsé.. kérdés mi a hiba..

Kedden hivom majd Sz.Gabit addig be van táblázva.. addig ha megyek vele, aszem még töltök bele olajat..

Amikor megnéztük, csak kb 6deci váltóolaja volt kéznél.. azt mind lenyelte a váltó..és még nem volt szinten, bár nem sok hiányzott..

De jól tettem h megnézettem, meg h nem nagyon mentem vele..

Jah.. és taliztam ott Zorro cartárssal.. behoztam Pöstre, mert ö otthagyta a kis caliját :D

Nah szal váltóról ennyit.. csajszira visszatérve... kezdtem mesélni hogy mi van.. közbevágott ".. nem érdekel a részlet.. csak mennyi lesz, és mikor lesz kész" LOL ;)

halk, de nála inkábba fény dominál...

Tegnap éjjel nálunk egy kuuuva nbagy blokkban nem volt áram majd 4 órát és Petya érkezése fényt hozott

;) :D Látom tetszett a fénytechnikája ;) tényleg nem semmi sötét van..

Útszakasz.. Petya nem ismerős arra ;) meg kostolgattuk a leont :D

Amikor baktatsz fel a felüljáróra, akkor látod mi van a hupli után ? :D

Jogos a pont! ezért szoktam csak ilyen helyeken max 3/4 magasságig tólni neki.. aztán mocifék.. és ha felértem és ok, akkor tovább. egy ismerősőm szivta már meg ezzel.. nyomta.. a másik végén meg állt a sor :D

Most ezzel tényleg megleptél :D Mert belülről a tiédnek sokkal jobb hangja volt. Azt hittem az enyém tök csöndes, most gondolkodom, hogy megnézem a Lenderéket énis és vmi átmenő középdobot felrakatok (ugyis szétvan már rohadva a gyári alatta).

Vagy olyat hangot kérek mint a kacsasárgáé :P

Redi.. Petyának nem hangos, csak szép morgósan mély.. én a 10.en lakok, de mikor jön, nem pörgetve, hallom, mert dörmög mint egy maci.

2: nem emlitettem, de ez fényképezővel készült, és kicsit hangosabbnak, morgósabbnak tünik a hangja a valósnál.. fényképezővel még az én gyári rendszerem is egy brutál hangúnak tünik.. lásd régebbi videókat.. petya vagy az én "oldalamon"

Én anno Csergőben vettem...gyárit, és hát ha jól rémlik valahol 30-35 között volt a szett...

De elötte azért érdemes ám kimérni azokat a régi kábeleket... ;)

Te sztem k... jó áron vetted, mert nekem anno (mondjuk már régebben) ugy rémlik vmi 50 rugesz körül mondtak.. mondjuk lehet a "kötsög" DIS miatt.. nem tom.. de lehet nekem is jót tenne egy gyertyakábel csere.. meg.. meg.. szal hosszú a lista B)

Link to comment
Megosztás:

Laci a gáz nem az volt h gsizünk, mert ebben ő is benne van, hanem közös romantikus gyertyafényes fürdő volt csak 1 óra alatt kihült a víz és megfázott és emiatt lett pippa a kedves B)

nu mind1 legközelebb szervezetten csináljuk....

iiiii.. akkor te a kádból gyüttél ki? bááz.. én meg azthittem majd csak lesz... a csobb.. ajaj.. akkor azért csuklottunk egész este?

Méé nem tolt hozzá egy kis meleg vizet? vagy vellany bojler rulez?

Mondjuk ez mókás. gyertyafényes.. ha már úgyse volt világitás :D :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.