Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

na bazs ez má jobb így :blink:

az beza SXP csak neki volt 1 embernyi forrja meghát tudjuk örültebb is mint én.....

meg rájöttem Iziszem naggyon jó ko-drivernek meg camera-womannek de vele nem merek annyira haladni, mert féltem... most lehet röhécselni evvan...

majd csinázunk még vidijót bazs a musax pedig SP- ken jú dú det vörk B)

Link to comment
Megosztás:

Mégiscsak átpártólsz "Jancsiéktól"? :D

Én meg reggelre megyek Jancsiékhoz,hogy megcsinázzák amit 2 hete picit "felületesen" csináltak meg ;)

Kipuf nem bír 2 hétnél többet :blink: De lassan leszakítom és nem fogok kipufot használni ;) B)

(és elkezdek gyűjteni new kipuf szelepekre) :D

Link to comment
Megosztás:

bazs Te is ismered a hölgyet tud6nád, hogy az easy szóhoz közel sem áll sőőőt inkább az antivalencia a szó ami a 2 szó közé tehető valaha :blink:

Nem álltam át Janóéktól, de tény amikor no ídő és bevállalnak vmit iszonyat felületesen tudnak dolgozni.

3x meg nem fogok ugyanazzal hibával visszamenni.

Igaz múltkor 2 bakot is feltettek, meg kartert szereltek meg heggesztettek és 1 hufot sem kértek érte.....

De akkor is csörög zörög a faken kartervédőm és tök jól hülyét fogok kapni tőle 1 szép napon.

Vagy ma megkérem emberünk csekkolja le!

Peti ha kell van még pár ilyen amatör videó by fuji istene......

Tom a tgenap nekem nem jött be B)

Nem volt jó egész nap koppgázzal közlekedni, meg szhar érzés mikor mindenki titeket néz a városban folyamatosan mert vegyültök a 2 minden opel bontót megszégyenítő hulladékkal :D

Link to comment
Megosztás:

C20NE tuning (szerintem C20XE-hez is tökéletesen használható) B)

http://www.gsi.cz/articles/nos/

Azon kivül h nem értek csehül nem értem, hogy miért nem computereset kötöttek be....

Mert ez ha 1x is fosik akkor gyorsabban öli a motort mint Anti :blink:

BTW ez csak temp powa aka force mig c20xe alapból és konstans 150 nyihaha

jobb esetben :D

Link to comment
Megosztás:

Petya ha nem tévedek ezek régi adatok... legalábbis 3 éve ennyi volt de már drágább.

Az h mennyire elég az meg palackfüggő....

Mint ahogy gondolom az utántöltés ára is. B)

Délután még kéne sarut is venni a "hifihez"...

Meg lehet, hogy egy iso-ba is beruházok, ha minden kötél szakad... :blink:

Link to comment
Megosztás:

bazs

A káromkodásban teljesen egyet értek veled, nem divatból beszélek így, de erről sajna le kell szokni.

A csicska szuzukiban pedig nem, mert nem ismersz, attól még hogy valaki ilyet mond, nem biztos hogy komolyan is gondolja. A srácnak, aki lecsicskázta a szuzukit, egy 1.3 as Fiestája van, nem az új, hanem a régi. Neki pudvaláda az én autóm, f**talicska a sajátja. :blink:

Mellesleg a szánalmas jelzőt el lehetett volna hagyni, szerintem én még senkit nem sértettem meg a fórumon, egy rossz szót sem szóltam, persze nem is vagyok klubbtag. Még.

Még egyszer hangsúlyozom, nem az ellen van kifogásom, hogy véleményezted a csúnya beszédet, amiben igazad van, és még az sem esik rosszul, hogy szólsz egy másik autó lefikázása miatt, de az a szánalmas, na az nem esett jól.

csao all

Link to comment
Megosztás:

Petya akkor előre szólok ez a projekted is olyan lesz mint a turbós :D

Redi igen baz ha ezt akarod hallani de hagyjuk mert már eleget égtem így is, mert ez 1 sétálóuccában volt.... B) :blink:

Tom a saru haccá HUF hacsaknem pro hifit építesz akkor több....

Bem1ünk MMbe és megnézzük mennyi az iso csati...

De most tipli faken mert nem érek oda és tudod h drágám lázadni fog :D

Link to comment
Megosztás:

Aztec ma megyek a "nitro guruhoz" majd ő megmondja mi a pálya ;)

Ha nagyon bonyi dobom az ötletet de azért foglalkoztat mert egész jó áron jutnék +50pacis set-hez.

Csak a kompjúter a szűűk keresztmetszet :D

Majd kiderül mi lesz......... :blink:

ésszel a komputerel Peti mert volt anno vmi v6 vectra ami talán épp a comp hiánya miatt ölte meg a mocit B)

Redi igen baz ha ezt akarod hallani de hagyjuk mert már eleget égtem így is, mert ez 1 sétálóuccában volt.... ;) :D

nyugi whigga, nem akartalak én csesztetni cska kiváncsi voltam jol olvasom e ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.