Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ma szerelgettem a GSi-t, belekerült egy első szett.

Persze a 4 a kábel, ami a csatlakzó tövében van elvágva az első szett kábele.

Viszont ami a kárpit alatt volt az a kokány bt diplomamunkája is lehetne.

Még van vele egy óra meló legalább, aztán talán ki lehet belőle csikarni valamit.

tényleg?

bal oldali kék ajtó, iso csati tövében nyissz igen fain B) :blink:

inka menj rá balbelső ftre :D

Tom Te már voltál rongybüvölő meg minden, autista voltál-e?

DSCF3130.JPG

Link to comment
Megosztás:

Ma este kimentünk egy kicsit racingolni a faluba, így készült egy pár felvétel. Ha érdekel valakit alább megtekinthetőek. Sajna egy normális alany sem volt úgyhogy kénytelen voltam bohóckodni.

Az eredmény sajna egy szétcsúszott kipuff lett. 5 emberrel sajna leért egy puklin. A dévó meg a 105 lovas verzió, a srác magában, nálam meg a dagattt haverjaim meg az egyik nője, +400 kg.

dévó

4 sáv

szar út

Link to comment
Megosztás:

Ma este kimentünk egy kicsit racingolni a faluba, így készült egy pár felvétel. Ha érdekel valakit alább megtekinthetőek. Sajna egy normális alany sem volt úgyhogy kénytelen voltam bohóckodni.

Az eredmény sajna egy szétcsúszott kipuff lett. 5 emberrel sajna leért egy puklin. A dévó meg a 105 lovas verzió, a srác magában, nálam meg a dagattt haverjaim meg az egyik nője, +400 kg.

Kár,hogy nem volt normális ellenfél. De nekem nagyon tetszettek a videok.

Hallkan megjegyezném,hogy pl. a suzukitól nem árt picit tartani mert képesek meglepetésekre.Én egy ignis sporttal jártam úgy ,hogy jó ha 1-2 autót kapott.Laci4 bővebben tudna mesélni a könnyú,pörgős suzikról és a versenyekről B) :blink:

Link to comment
Megosztás:

Mielött indulok haza megcsekkolom az olajszintet, én nem vok olyan bátor mint Laci hogy sose nézek rá... Mondjuk az enyémböl fogy.

őő.. rám gondoltál? akko nem vágom.. :blink: én szoktam. pláne hossabb táv, vagy erősebb igénybevétel elött után.. ;)

Tom Te már voltál rongybüvölő meg minden, autista voltál-e?

http://swed1.uw.hu/Pix/DSCF3130.JPG

B) :D Ez mekkooooraaaa!! ;) tetszik.. érdekes látvány Tom a Gsi ben.. nekem még a zőőőd büntető ugrik be egyenlőre TOm neve hallatán :D

De asszem hamar megszokom.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Kár,hogy nem volt normális ellenfél. De nekem nagyon tetszettek a videok.

Hallkan megjegyezném,hogy pl. a suzukitól nem árt picit tartani mert képesek meglepetésekre.Én egy ignis sporttal jártam úgy ,hogy jó ha 1-2 autót kapott.Laci4 bővebben tudna mesélni a könnyú,pörgős suzikról és a versenyekről :D :blink:

nem szégyen.. "kicsit" megbütykölt, kipakolt szuzi.. kicsit taknyos út.. rövid táv.. 1. ben kb 2autó 2. ban még kb szintén.. 3ban kezdtem beérni... jól ment a kis ganaj.. van itt pösten 2ö. egy fekete rajta ilyen verseny stilusban a két usernév, meg egy fehér.. vmi twin cam vagy mi van az oldalára irva.. azok jól mennek... nem kicsit..

És volt már dévú is ami nem igazán akart lemaradni B)

Link to comment
Megosztás:

Kár,hogy nem volt normális ellenfél. De nekem nagyon tetszettek a videok.

nem rossz a videó, ha a minőséget vesszük

a tartalom olyan, amilyen, nem volt ellenfél

de szánalmas az a hangnem, amit használtok (pl "csicska suzuki" és a folyamatos káromkodás)

ok, ez nem leánygimnázium, nem tilos a káromkodás, de nem is divat

nekem nem jön be az egész gondolkodásmód, ennyi

Link to comment
Megosztás:

Mi a baj az új felnivel?Már megbántad hogy megvetted?

Nem semmi baj vele!

Csak lehet a pereme vagy az igen peres gumi miatt nem mindenki nézi 17-esnek.

Az Antién viszont szerintem rögtön látszik a mérete.

De nem bántam meg. B)

Húsvétkor voltunk Tokajba és arra lettem figyelmes hogy fotózzák. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Jók persze.

De mondom, tőletek kb. 2 percre van, simán átviheted Te is. Csak ne tolass. :blink: :D

wehehe

a tegnap miatt nem mentem ma reggel ki kollegámmal, inkább legyél ott

ESK ilyen balnemiszervséget ahhoz már én kellettem B)

node mind1, a lényeg 6kor jön asszony hívunk m1ünk érted és ma megcsináljuk :D

Link to comment
Megosztás:

TSA ALL!

Tegnap állok ki az udvarrol mert mentem melózni délután, mikor csukom be a kaput ezt látom :blink:

DSCF0005_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

248168965DSCF0006_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Melóhelyen gondolkodtam, hogy muter tegnap reggel volt piacon és valamelyik f@szláma beletolatott. Az irányjelző búráért apám ment vissza mert itthon vették észre B)

Megint szétszedhetem és lakatolhatom :D , a fényzés a húzós csak azért kell fizetni ami közel 20 papír lesz.

Mehetne most bele t4 beömlő, de szerintem bal oldalra gáz.

Ez már a második eset, hohy belemennek és nem hagynak semmi telószámot vagy nem várják meg az embert.

Ha látnék ilyet azonnal feljelenteném és új törvény szerint ha ott hagyja a tett színhejét nagyon megb*sszák a száját.

Utána meg is rugdossnám amíg még lélegzik.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.