Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem azt írtad korábban, hogy jó a C20NE, mert az Omega-ban melegítés nélkül van taposva és mégis bírja ?

Csakhogy annyiból jobb mint én, hogy ha megmondom neki, hogy vigyázzon, akkor vigyáz, elejétől végéig.

Én viszont habár tudom, hogy vigyáznom kell, de néha eldurran a fejem.

Pl. a gsi keresés és vásárlás is kábé 3 nap alatt lezajlott. Vitt egy srác az övével (8v), holnapután-után volt sajátom. B)

Azelőtt fel sem merült bennem olyan, hogy gsi, mégis 3 nap múlva meg volt. Azelőtt gyakorlatilag nem is láttam közelről.

Ja, és láttam ma Tom kollégát átdübörögni a margithídon. Akartam csinálni röptében egy fotót, de hamar eltűnt :blink:

Link to comment
Megosztás:

Na Tom akkor gyeree!

Sztem akkor sem szokták az illesztésnél heggeszteni :D

De majd meglássuk ;)

Meglátjuk. B)

Ja, és láttam ma Tom kollégát átdübörögni a margithídon. Akartam csinálni röptében egy fotót, de hamar eltűnt :D

Nagyon el voltam foglalva a gyökér biciglisekkel, akik elestek a híd közepén majdnem alám... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Én is odapakoltam a kicsikocsinak. Legurultam 105-tel Balcsira, beugrottam Fűzfőre, majd Földvár felé az M7 végén megugrottam a 200-at. Nekem is 15,3 volt a fogyi pont. Leelöztem egy Ferrarit is, meg két SL Mercit. Mondjuk OT rencám volt mindegyiken B)

Mielött indulok haza megcsekkolom az olajszintet, én nem vok olyan bátor mint Laci hogy sose nézek rá... Mondjuk az enyémböl fogy.

400 km az má egész jó, és nagyon szépre fényesitettétek a kocsit, ha másnem Lurdyban UGYE láthatom!?

Na lassan indulok haza de hazafelé nem osztom a gépet igérem :blink:

Link to comment
Megosztás:

Meglátjuk. B)

Nagyon el voltam foglalva a gyökér biciglisekkel, akik elestek a híd közepén majdnem alám... :blink:

Én meg a nőket fényképezgettem a margitsziget bejáratánál. Valami brummogás, odafordulok, jé! a Tom-féle gsi. Akartam lőni utánad (csak fotót) de hamar eltűntél. Vagy mi voltunk alssúak bekapcsolás meg satöbbivel.

Atommanónak külön gratulálok a kitartásért.

Link to comment
Megosztás:

Ha a technika is úgy akarja, ott lesz csütörtökön a Lurdyban... ;)

Na meg 1% esélyt kap a főnököm is... :blink:

a füst amivel idáig müködött, kijött belőle... azóta nem müködik :D

:D ;) ;) Hüle...

Elvileg elviszed bármilyen elektroműszerészhez, és az meg tudja javszerolni...ha meglehet még... B)

Van egy a paradicsommal mellett is... a sakon lévő házsorban...

Link to comment
Megosztás:

Anti!

Nagyon szép lett a járgányod! :D

Jó nagyot mutat a felnid, nagyobbat szerintem mint az enyém! :blink: :D

Kíváncsi lennék a menetteljesítményére,de tudom hogy még járatós és én sem sűrűn járok Pesten.

De talán majd 1szer lesz alkalmam élőben is megcsodálni. :D

Tegnap átmentünk Debrecenbe a gyorsulásira.

Rengetegen eljöttek de enyhén szólva szervezettségi problémák voltak.

Amikor találkoztam az ottani klubtagokkal az euronics parkolójában,felbukkant egy Civic,egy 146-os Alfa,és egy fekete Gsi Kadett.

Amikor mentek el a Kadettes egy picit odakenőcsölt neki,egy egyenes szakaszon.

Gyerekek! ;)

Iszonyat milyet "lépett"!Pedig max 50m lehetett,de egy szempillantás volt az egész. ;)

Volt is a parkolóba huhu-zás! :D

Viszont sziszegést nem hallottam. B)

Meg láttam egy olyan Gsi Astrát hogy életemben nem láttam olyan szépet!

Csak ment sajnos így nem tudtam lefotózni. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ma szerelgettem a GSi-t, belekerült egy első szett.

Persze a 4 a kábel, ami a csatlakzó tövében van elvágva az első szett kábele.

Viszont ami a kárpit alatt volt az a kokány bt diplomamunkája is lehetne.

Még van vele egy óra meló legalább, aztán talán ki lehet belőle csikarni valamit.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.